#


اشنایی با استایل رترو و ایتم های مورد استفاده در ان

5 فوریه 2019 بدون نظر 785 بازدید

اشنایی با استایل رترو و ایتم های مورد استفاده در ان

استایل رترو چیست؟

استایل رترو به استایلی گفته می شود که از زمان گذشته الهام گرفته شده است و سبک مخصوص نوستالژی گراهاست. در این استایل از پارچه های متنوع که بافت های متنوعی هم دارند استفاده می شود هم چنین زنگ های به کاررفته در این استایل رنگ های خاصی هستند.در این استایل از ایتم های زیادی استفاده می شود .با استفاده از این استایل با زندگی در عصر جدید از سبک های قدیمی بهره می برید.

رترو در لغت به معنای زمانی است که گذشته است استایل رترو در تلاش است با ایتم های ارائه کننده فرهنگ زمان قدیم و گذشته را به نمایش بگذارد.البته توجه داشته باشید این سبک یک سبک امروزی است و با سبکی هایی که تنها سنتی اند متفاوت است پس ان ها را باهم یکی نگیرید.

اگر شما به این سبک علاقه پیدا کرده اید و می خواهید از ان بهره مند شوید می توانید از ایتم ها و رنگ های ان استفاده کنید.هم چنین با تغییرات فصلی می توانید سبک پوشش خود را در این استایل تغییر دهید.اگر لباس های این نوع استایل را دوست ندارید می توانید تنها از مدل مو و یا ارایش صورت ان استفاده کنید.در استایل رترو از زیورالات انتیک و براق استفاده می شود شما هم اگر می خواهید از این استایل استفاده کنید بهتر است از این نوع زیور الات استفاده کنید.

استایل رترو

در این استایل ایتم های جدید و قدیمی با هم ترکیب می شوند به همین خاطر این استایل را یک استایل غیر احساسی می نامند. تا به حال درباره سبک رترو در پوشش صحبت کردیم اما باید بدانید از این سبک تنها در پوشش استفاده نمی شد بلکه از در دکوراسیون منزل هم استفاده می شد افراد زیادی از ظروف قدیمی برای مزین کردن خانه های خود استفاده می کردند.در بازار نیز محصولات جدیدی با الهام از سبک قدیمی ارائه شدند که مورد توجه بسیاری از مردم قرار گرفتند.

ایتم های مورد استفاده در استایل رترو

با ست کردن تی شرت هایی که طرح های چاپی دارند و شلوارهای کمی کوتاه و یا اور سایز ی توانید این استایل را برای خود بسازید.در لباس های این استایل بیشتر از پارچه های چهارخانه و راه راه استفاده می شود.

با گذشت زمان در استایل ها کفش های اسپرت جایگزین کفش های پاشنه بلند شده اند در این استایل نیز استفاده از کفش های ورزشی و اسپرت استفاده می شود.کفش های پیشنهادی برای این استایل کفش های ونس و ال استار هستند. کفش هایی به نامGazelle وجود دارند که برای استفاده در استایل رترو مناسب اند و بهتر است ان را دامن های میدی ست کنید.

در گذشته برای داشتن این استایل از رنگ های گرم و روشن استفاده می کردند برای مثال رنگ های زرد و قرمز رنگ های مناسبی برای این استایل بوده اند.از ایتم های دیگری که می توان در این استایل به کاربرد دامن های کوتاه تا روی زانو،جوراب های رنگارنگ و بوت های سفید هستند. در این ستایل می توانید از نیم تنه ها هم استفاده کنید البته توجه داشته باشید هر نیم تنه ای برای این استایل مناسب نیست نیم تنه های یقه اسکی گزینه مناسبی به نظر می رسند.

 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *