#


برای روز عشق چکونه ارایشی مناسب است

ارایش ولنتاین
27 ژانویه 2019 بدون نظر 3663 بازدید

برای روز عشق چکونه ارایشی مناسب است

ارایش ولنتاین

برای هر مناسبت خاص مانند مناسبت عاشقانه و یا هر مناسبت دیگری ما سعی می کنیم بهترین لباس ها و مناسب ترین ارایش را داشته باشیم از جمله این مناسبات ولنتاین و ارایش ولنتاین است.بیشتر خانم ها سعی می کنند در این روز میکاپ و ارایش بسیار جذابی داشته باشند و این از دغدغه های مهم ان ها در ان روز است، زیرا می خواهند بهترین نسخه خود را در ان مناسبت خاص داشته باشند.

معمولا ارایش ولنتاین به دو صورت است یکی اینکه سعی می کنند از رنگ های قرمز در ارایش خود استفاده می کنند زیرا رنگ قرمز رنگ عشق است ،مورد دوم ان استفاده از ارایش های کم رنگ است. اگر عاشق رژ های پررنگ هستید ،از رژ قرمز یا زرشکی استفاده کنید و با تم ولنتاین ست کنید. و اگر رژتان پررنگ است آرایش چشم خود را کم تر کنید تا به این وسیله رژ لب شما خود را بهتر نشان دهد. و اگر از رژهای کم رنگ استفاده می کنید آرایش چشم تیره را انتخاب کنید تا چشم های شمابه همان عضو برجسته در صورت شما تبدیل شود. رژ لب صورتی نیز برای دختران جوان مناسب خواهد بود.

ارایش ولنتاین

ارایش های ویژه پیشنهادی

در ارایش ولنتاین بهتر است از رنگ های شاد استفاده شود حالا هر رنگی که فکر می کنید به صورت شما می اید.حالا چون ما از رنگ قرمز به عنوان رنگ عشق یاد کردیم می توانید از رنگ قرمز چه به عنوان رژ لب و چه به عنوان سایه استفاده کنید.

سایه چشم مناسب برای ولنتاین ،سایه چشم های براق هستند اگر بلدید سایه بزنید برای ولنتاین از سایه های مات استفاده نکنید بلکه سایه های اکلیلی برای ولنتالین مناسب تر اند و از ویژگی های ارایشی است که امسال بسیار طرفدار داشته است.

اگر فکر می کنید مژه های شما کوتاه است و تنها با ریمل جلوه ی خاصی نمی یابد بهتر است از مژه های تکی استفاده کنیدد و به این طریق زیبایی خود را دوچندان کنید.

یکی از کارهایی که می توانید انجام دهید طراحی ناخن است .مدل هایی از طراحی ناخن وجود دارد که نیاز مهارت دارد اما شما می توانید مدل های ساده تری را روی ناخن خود پیاده کنید.درست است که قبلا گفتیم از جمله رنگ های مخصوص ولنتاین قرمز است حتما لزومی ندارد در طراحی ناخن خود از رنگ های قرمز استفاده کنید بلکه می تواند برای طراحی ناخن خود از رنگ لباستان نیز الهام بگیرید و طرح های مخصوص ولنتاین مثل طرح قلب را روی ان دراورید.

از رنگ قرمز به عنوان رنگ عشق یاد می شود پس مطمئنا در ایتم های ولنتاین استفاده زیادی از ان می شود.رنگ های دیگری مانند نقره ای و طلایی نیز به اندازه کافی برای ولنتاین جذاب هستند می توانید از ان ها بهره گیرید.

موها تاثیر زیادی در زیبایی دارند پس باید در مدل دادن به موها نیز نهایت دقت را به خرج دهید.ارایش موهای شما با سایر استایل تان باید هماهنگ باشد برای مثال اگر می خواهید در ارایش ولنتاین ساده به نظر برسید  و موهای بلندی دارید خودتان می توانید انتهای موها را فر کنید و ازادانه ان ها را رها کنید .

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *