جشنواره کودک
جشنواره کودک

32 انیمیشن کوتاه و نیمه بلند در بخش بین الملل جشنواره کودک

به گزارش از من بپرس، 32 انیمیشن کوتاه و نیمه بلند در بخش بین ‌الملل سی ‌امین جشنواره بین‌ المللی فیلم‌ های کودکان و نوجوانان پذیرفته شدند.

در این بخش کشور آلمان با 10 فیلم و فرانسه با 6 فیلم رکورددار هستند.

هیئت انتخاب بخش بین الملل این دوره جشنواره کودک متشکل از کامیار محسنین، محمدرضا کریمی صارمی، نیما عباسپور، مجید شیخ انصاری و فریال بهزاد، این 32 فیلم را برای رقابت انتخاب کرده اند:

پرنده کوچک و سنجاب (The Little Bird and the Squirrel)؛ به کارگردانی فان دورن؛ از کشور آلمان

دوستی فوق‌العاده (Unusual Friendship)؛ به کارگردانی روبرت تورتو؛ از کشور لهستان

چراغ‌ های کوچک (Little Lights)؛ به کارگردانی ریوله مالاری؛ از کشور فیلیپین

هشت‌پا (Octopus)؛ به کارگردانی جولیا ئوکر؛ از کشور آلمان

زمان خفاشی (Bat Time)؛ به کارگردانی النا والف؛ از کشور آلمان

بهار در پاییز (Spring in Autumn)؛ به کارگردانی تاتیانا کوبلیتسکایا؛ از کشور بلاروس

اولین برف؛ (First Snow)؛ به کارگردانی لنکا لاوانسیکف؛ از کشور جمهوری چک

امواجی از آسمان (Waves from the Sky)؛ به کارگردانی گیلاردو سانتویو دلکاستیلو؛ از کشور مکزیک

گنجشگک (Birdlime)؛ به کارگردانی ایوان دروشی؛ از کشور کانادا

سربالا (Head Up!)؛ به کارگردانی گوتفرید منتر؛ از کشور‌ آلمان

دندان ‌های خرگوشی چارلی (Charlie’s Buck Teeth)؛ به کارگردانی استر لالانه، ژینگ یائو، والنتین سابین،‌ کامیله ورنیناس و چائو هائو هانگ؛ از کشور فرانسه

یک لحظه (A Space In Time)؛ به کارگردانی الکساندر آسائو؛ از کشور فرانسه

تمساح (Crocodile)؛ به کارگردانی جولیا اوکر؛ از کشور آلمان

پدربزرگم درخت گیلاس بود (My Grandfather was a cherry tree)؛ به کارگردانی اولگا پولیکتوا و تاتیانا پولیکتوا؛ از کشور روسیه

در قفس (In A Cage)؛ به کارگردانی لوئیس برویره؛ از کشور فرانسه

روباه ریزه میزه ( Teeny-Weeny Fox The)؛ به کارگردانی سیلویا ژیلادز و آلینه کوئرتین؛ از کشور فرانسه، سوئیس و بلژیک

دانه کوچک برنج (The Small Grain of Rice)؛ به کارگردانی دیرک بوخلینگ؛ از کشور آلمان

کاروما (Karouma)؛ به کارگردانی بوبکر بوخاری؛ از کشور امارات

شکار اژدها؛ (Dragon Hunt)؛ به کارگردانی آرناند دموینک؛ از کشور انگلستان

سرگرمی ساکن (Frozen Fun)؛ به کارگردانی ورنه فلس؛ از کشور آلمان

گرگ ‌های مهتاب (Moonwolves)؛ به کارگردانی نیما یوسفی؛ از کشور سودان

دور شدن (Drifting Away)؛ به کارگردانی کاپرین کلمنت دلماس؛ از کشور اسپانیا، آلمان و فرانسه

آخرین برگ (The Last Leaf)؛ به کارگردانی اولیا گولوبوا؛ از کشور ایرلند

ببر (Tiger)؛ به کارگردانی کریم صالح؛ از کشور آلمان

رد پاهای برادر من (Traces of my Brother)؛ به کارگردانی موریتز مایرهوفر؛ از کشور آلمان

یک نقشه باحال (One Hell Of a Plan)؛ به کارگردانی آلن گاکنول، جان لوپ فلیسیلی؛ از کشور فرانسه و بلژیک

اسم سگ من باد است (My Dog Is Called Wind)؛ به کارگردانی پیتر مارکیس؛ از کشور ایتالیا

اولین اثر انگشت (First Finger Print)؛ به کارگردانی محمد موافی؛ از کشور مصر

ایوان در نا کجا آباد (Ivan In Neverland)؛ به کارگردانی ناتالی ناموا؛ از کشور روسیه

وطنی (Homegrown)؛ به کارگردانی کوئینتین هبرهام؛ از کشور بریتانیا

معلق ( Perched)؛ به کارگردانی لیام پاریس؛ از کشور بریتانیا

آبادی (Oasis)؛ به کارگردانی گینزیل بالودی؛ از کشور لیتوانی

پاسخ دادن