#


تصویرسازی مد چیست ؟

6 می 2019 بدون نظر 2467 بازدید

تصویرسازی مد چیست ؟

تصویرسازی مد از زمان های طولانی وجود داشته است و تنها به دوره های اخیر مربوط نمی شود. وقتی صحبت از تصویر سازی مد می شود این اصطلاح موضوعات بسیار مختلفی را شامل می شود برای مثال می توان الگوهای دوخت را بیان کرد.

هر شرکت و یا مشتری که تصمیم داشته باشد روی محصولات مد و یا طراحی مد فعالیتی را داشته باشد مطمئنا به شخصی برای تصویرسازی مد احتیاج خواهد داشت. درست است که در تصویرسازی مد استفاده از عکس ها رایج است اما به صورت کلی قدمت آن از عکاسی بسیار بیش تر است .

برای مثال می توان به تصویرسازی هایی که در الگوهای خیاطی صورت می گیرد اشاره کرد. البته امروزه شرکت های بسیاری بوده اند که به جای تصویرسازی از عکس های واقعی استفاده می کنند و اما شرکت های دیگری نیز وجود دارند که مانند زمان قدیم عمل می کنند و همان طور از تصویرسازی مد استفاده می کنند.

بسیاری از تصویرسازان مد از راه سایتی که دارند درآمد کسب می کنند و اطلاعات خود را به دیگر مشتری ها اطلاع می دهند.

تصویرسازی مد

تصویرسازی مد در چه زمینه هایی می تواند به کار گرفته شوند؟

در ادامه این مطلب به بررسی زمینه های می پردازیم که تصویرسازان می توانند در آن فعالیت کنند:

تصویرسازی در نشریات : بعضی از مجلات و نشریه ها نیز وجود دارند که روی اکسسوری ها و به طور کلی دنیای مد فعالیت دارند . این مجله ها به تصویرسازی نیاز دارند تا بتوانند بعضی از صفحه های خود را با آن پر کنند.

طراحی مد : آن دسته از طراحان و یا برندهایی که در زمینه مد و طراحی آن بسیار فعال اند می خواهند تا طرح ها و یا سایر موارد را نشان دهند. برای همین کار به یک تصویرساز نیاز دارند تا بتواند تصاویری بسیار زیبا را به نمایش بگذارد و ایده هایی که آن ها در نظر دارند را پیاده سازی کند. دنیای مد و تصویرسازی رابطه تنگاتنگی با هم دارند و همین هم باعث می شود تا در موارد مختلفی با هم هماهنگی داشته باشند.

کتاب ها : همه کتاب ها از کتاب های کودکانه گرفته تا رمان هایی که برای سنین بالاتر نوشته می شوند همگی به تصویرسازانی نیاز دارند تا بتواند به روی جلد و محتواهای مربوط به کتاب تصویر بسیار زیبایی را وارد کند. البته تصویرسازی ها معمولا در کتاب هایی که بیش تر مخاطبان آن ها خانم ها و یا دختران هستند می توانید بیش تر ببینید.

محصول : برندهایی که محصولات آرایشی و بهداشتی را دارند نیز برای این محصولات نیاز به تصویرسازی مد دارند. البته بیش تر تولید کننده ها برای بسته بندی ، تزئین ، تبلیغ  و.. به تصویرسازی مد نیاز دارند تا از این راه زیبایی محصولات ان ها بسیار بیش تر شود و به دنبال آن ها نیز مشتری های آنان نیز افزوده خواهد شد.

تصویرسازی مد می تواند روی اکثر وسایل ، لباس ها و.. صورت بگیرد. و هر کدام از آن ها نیز این قابلیت را دارد تا تصویرسازان مد روی آن کار کنند.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *