#

7 فوریه 2019 بدون نظر 4681 بازدید

باندانا

باندانا و روش های بستن باندانا روی سر

باندانا دستمالی است که می تواند دور دست،گردن و سر بسته شود.این دستمال به شکل مربع است و کاربردهای مختلفی را دارد. باندانا مخصوص دختر و پسر نیست و همگان می توانند از ان استفاده کنند.باندانا یکی از ایتم هایی است که در استایل شما تاثیر زیادی دارد و می توانید ان را با سایر لباس های خود ست کنید.

باندانا را تنها برای زیبایی استایل استفاده نمی کنند بلکه کاربردهای دیگری نیز دارد.برای مثال می توان از ان به عنوان عرق گیر استفاده کرد.یکی از مشکلات اساسی که برای موتورسواران همیشه دارند مزاحمت باد است باندانا می تواند برای جلوگیری از نفوذ باد نیز استفاده شود.

همانطور که قبلا گفتیم باندانا را می توان دور دست و یا گردن خود پیچید.پس می توان ان را به جایگزینی برای زیورالات تبدیل کرد.

باتدانا

مجبوب ترین مدل های بستن باندانا

بستن یک گره ساده :ابتدا باید موهایتان را شانه کنید و گره های ان را باز کنید.سپس نیاز به یک برس پوش دارید و با استفاده از ان قسمت هایی از موهایتان را پوش دهید.اگر موهایتان بد مدل شده ان را به صورت دم اسبی بسته و و کمی پوش دهید تا شلخته به نظر برسد.سپس هدبند را دور سر ببندید به صورتی که دوسر ان جلوی سر قرار بگیرد سپس ان را گره بزنید و جای ان را تنظیم کنید. این مدل را می توانید برای موهای کوتاه یا بلند امتحان کنید .حتی می توانید موهایتان را باز بگذارید و یا گوجه کنید.

بستن مدل بایکر:ابتدا موهایتان را شانه کرده و سپس پوش دهید.باندانا را از وسط تا بزنیدسپس ان را دور سر ببندید به صورتی که دو سر ان پشت سر قرار گیرد.در اخر هم دوسر ان را گره بزنید و تمام.این مدل هم برای موهای کوتاه و هم برای موهای بلند مناسب است.

بستن به صورت پاپیون:مانند نمونه های قبلی ابتدا باید موهایتانن را شانه کرده و با برس مخصوص پوش قسمت هایی از ان را پوش دهید.حال موهایتان را یا دم اسبی ببندید و یا گوجه کنید.باندانا را به صورتی تا کنید که به یک نوار بلند تبدیل شود .باندانا را از پایین سر بیاورید روی سر سپس دوسر ان را گره بزنید و پاپیون کنید.این کار شاید در ابتدا سخت به نظر برسدد اما با تمرین می توانید مدل زیبایی را روی موهای خود انجام دهید.

بستن به صورت باریک و ساده:موهایتان را دم اسبی ببندید و با گیره سر ادامه موهایتان را مدل دهید و ببندید.از پس گردن ان را دور سرتان ببندید.دوسر ان را طوری تنظیم کنید که در وسط وپشت سر قرار بگیرد سپس دو سر ان را به هم گره بزنید.برای بهتر دیده شدن دو سر هد بند را پشت سر قرار دهید.

روش های جالب برای استفاده از باندانا

  • در تابستان اگر شلوار کوتاه به پا می کنید می توانید از آنها به جای پابند استفاده کنید.
  • آنها را از زیر سر به روی سر اورده و گره بزنید تا به این طریق یک مدل شیک داشته باشید.
  • موهایتان را به هرشکلی که می خواهید ببندید و سپس آنها را به انتهای ان ببندید.
  • به آنها مثل گردن بند،دست بند و یا پابند نگاه کنید که می توانید از ان به عنوان زیورالات استفاده کنید.
  • برای اینکه از شر سادگی بلوزها راحت شوید می توانید دکمه بالای ان را باز گذاشته و گره را از جلوبزنید.
برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *