#


با استایل خیابانی بیش تر اشنا شوید

6 فوریه 2019 بدون نظر 947 بازدید

با استایل خیابانی بیش تر اشنا شوید

استایل خیابانی چیست؟

استایل خیابانی از جمله استایل های رایجی است که به صورت گسترده ای در جامعه اطراف دیده می شود و حتما نام ان را قبل از معرفی ما شنیده اید.این استایل نوع خاصی از استایل است که منشا ان مد بریتانیا است.این استایل مانند استایل های معروف دیگر ویژگی هایی دارد.

هیچ گاه نمی توانیم بگوییم اپشن هایی که در این استایل وجود دارد محدود است و با بیان چند مورد از ان ها بگوییم برای داشتن یک استایل خیابانی باید همین موارد را درنظر بگیرید بلکهاستایل خیابانی دائما درحال تغییر است و هیچ گاه ثابت نخواهد بود.با توجه به توضیحات می توان گفت استایل خیابانی برپایه فردگرایی استوار است و هر فرد به تنهایی می تواند از یک استایل خیابانی جدید رونمایی کند.

این استایل جز استایل هایی است که طرفدارن زیادی دارد زیرا در اغلب مکان ها می توان از ان استفاده کرد.پس باید اطلاعات خود را در این زمینه بالا ببریم زیرا همه ما به یک استایل خیابانی شیک نیاز داریم.

استایل خیابانی

تاریخچه استایل خیابانی

استایل خیابانی از جمله استایل هایی است که از قدیم الایام وجود داشته است ،این استایل بعد ازجنگ جهانی دوم گسترش زیادی پیدا کرد.این استایل  برای اولین بار لندن مشاهده شد و درواقع به سبکی برای نوجوانان و جوانان جامعه تبدیل شده بود.حال شاید بپرسید چرا این سبک تنها مخصوص این قشر از جامعه بوده است؟ برای پاسخ به این سوال باید بگوییم این افراد از طریق پوشش خود می خواستند مورد توجه باشند و شخصیت خود را نشان دهند.

بعد از جنگ جهانی دوم گروه های مختلفی به وجود امده است که هرکدام نوع و سبک پوشش متفاوتی دارند علاوه بر نوع پوشش تزئیناتی را هم روی بدن خود مانند خالکوبی انجام می دادند. ان ها با این نوع پوشش به دنبال نشان دادن شخصیت خود بوده اند.قبل از جنگ در کوچه ها و خیابان ها استایل و نوع پوشش حتی نوع ارایش افراد با هم یکسان بود و در خیابان دو فرد با دو نوع متفاوت پوشش را نمی توانستیم ببینیم.اما بعد از جنگ دیگر یکسانی پوشش بی معنا بود و همه چیز تغییر کرد زیرا فرهنگ مردم قبل از جنگ با فرهنگ مردم بعد از جنگ متفاوت بود. این جا بود که استایل خیابانی شکل گرفت که دارای منشا فرد گرایی بود و باعث می شد هیچ دونفری برخلاف قبل از جنگ پوشش یکسانی نداشته باشند.

عکاسی خیابانی

یکی از شاخه های عکاسی را عکاسی خیابانی می نامند.این روش عکاسی به این صورت است که عکاس به صورت یهویی و غیرمنتظره عکاسی می کند و یا به صورت عامیانه تر عکاس لحظات ناب را شکار می کند.این شاخه عکاسی به خاطر سبک منحصر به فرد ان طرفدارن زیادی دارد.

از عکاسان معروف در این زمینه می توان از بیل کانینگهام نام برد،او عقاید بسیار جذابی داشت و معتقد بود افرادی که در خیابان ها ظاهری می شوند لباس های مختلفی را با سلیقه هی مختلف با هم ست می کنند بنابراین می توان همین خیابان ها را نمایشگاه های مد مجانی نامید.

انتخاب رنگ در استایل خیابانی

هرگز بیش تر از سه رنگ را باهم ست نکنید.سفید و سیاه جز رنگ های خنثی هستند و با بسیاری از رنگ ها می توانند ست شوند.

رنگ های خاکستری روشن و طوسی هم جز رنگ هایی هستند که با بسیاری از رنگ ها می توانند ست شوند.

بهتر است در رنگ های تیره رد زیر و رنگ های روشن را در رو استفاده کنید این کار باعث می شود لاغرتر به نظر برسید.

استفاده از رنگ های روشن برای روسری شما را شاداب تر نشان خواهد داد.

مانتوهای طرحدار و شلوغ و با شال یا روسری کاملا ساده ست کنید تا هم طراحی لباس به چشم بیاد و هم از شلوغی زیاد پرهیز بشه و اگه روسریتون طرحداره مانتو رو ساده انتخاب کنید.

مانتوهايي با رنگ تيره مانند مشكي و سرمه اي و … شما را لاغرتر نشان می دهد پس اگر چاق هستید سعی کنید از مانتوهایی با رنگ های تیره استفاده کنید.

اگر می خواهید لباس های گلدار بپوشید توجه کنید که اگر لاغر اندام هستید لباس های انتخابی شما دارای گل های بزرگ تر و اگر درشت اندام هستید گل های ریزتری داشته باشند.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *