#


اتوموی مناسب

11 فوریه 2019 بدون نظر 547 بازدید

اتوموی مناسب

در انتخاب اتومو باید دقت کافی را داشته باشیم حتی اگر لازم باشد بارها به به فروشگاه های مختلف سربزنید و مارک های مختلف را بررسی کنید.برای انتخاب اتومو باید به جنس مو،مدل مو و هم چنین جنس کفی اتومو دقت کرد.

وقتی صحبت از اتومو می شود همه فکر می کنند تنها به صاف کردن مو می پردازد اما باید دقت داشته باشید اتو مو علاه بر صاف کردن مو می تواند تاثیر متفاوتی است را روی حالت مو می گذارد. می توان برای فرکردن و حالت دادن مو هم از ان استفاده کرد پس تنها برای صاف کردن مو نیست.

برای انتخاب اتوموی مناسب باید جنس مو را بشناسیم در این جا به بررسی انواع جنس مو می پردازیم تا با استفاده از ان بتوانید اتوموی خوبی را خریداری کنید.

اتومو

بررسی انواع مو برای انتخاب اتومو مناسب

۱-موهای صاف و نازک:اتوموهای سرامیکی برای این نوع مو باید مناسب باشد چون کمتر به موهایتان اسیب می رساند و هم چنین از ایجاد الکتریسیته در موها جلوگیری می کند.

۲-موهای فر:اتوموها انواع مختلفی دارند برای این مدل موها باید اتومویی را انتخاب کنیم که قابلیت تنظیمات دما را داشته باشد.قابلیت تنظیم دما برای این است که شما براساس جنس موهایتان می توانید تنظیمات اتو مو را انجام دهید.اتوموهایی که کفی تیتانیوم و یا تورمالین دارند از این نوع اند و برای موهای فر می توانید از ان ها استفاده کنید.

۳-موهای ضخیم و صاف:ان دسته از افرادی که موهای ضخیمی دارند و حالت کمی دارند باید برای اینکه به حالت لخت در ایند حرارت بیش تری ببینند به همین دلیل نیاز به اتومویی دارید که بتواند دما را تغییر دهد علاوه بر ان کف ان پهن باشد تا بتواند قسممت بیش تری از موها را پوشش دهد.

۴-موهای فر و ضخیم:در این نوع هم مانند مدل قبلی بهتر است از اتومویی استفاده کنید که درجه حرارت ان قابل تغییر باشد و هم چنین بهتر است کفی پهن تری داشته باشد.به طور کلی می توان از اتومویی استفاده کنید که قابلیت یونیزاسیون دارند.این اتوموها باعث می شود که رطوبت موها از دست نرود.

برای خرید یک اتوموی مناسب چه نکاتی را باید مدنظر بگیریم؟

در انتخاب اتو مو حتما به روکش فلزی ان دقت کنید. اگر اتوموی شما از روکش مرغوبی بهره برده باشد روی موها سر می خورد و درخشندگی را به ان ها می دهد. چون از یک روکش فلزی استفاده می کنند زودتر داغ می شوند و این داغی می تواند روی ریشه مو اثرات منفی بگذارد.

اندازه روکش اتومو نیز در ایتم های مهمی است که باید در انتخاب اتومو به ان توجه کرد. اتوموهایی که روکش کوچک و باریکی دارند مناسب موهای کوتاه و یا متوسط اند و برای موهای بلند باید به سراغ اتوموهایی برویم که روکش پهن تری دارند.منظور از پهن بودن اتومو این است که  اندازه ان به ۵ یا ۶ سانتی متر برسد. استفاده از روکش موهای پهن مزیت دیگری هم دارد و ان این است که دیگر نیاز نخواهید داشت زمان طولانی را صرف اتوکردن موهای خود کنید.

از ویژگی های مهم دیگری که درانتخاب اتومو باید حتما به ان دقت کنید وزن ان است اتومو اگر وزن زیادی داشته باشد برای استفاده طولانی مدت مناسب نخواهدبود.پس به دنبال اتوموی سبکی بگردید که در هنگام استفاده از ان خسته نشوید ،تا بتوانید کارتان را به نحو احسن به اتمام برسانید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *