مجله ماشین

فندک هوشمند

برخی از افراد سیگاری روش های زیادی را برای ترک سیگار امتحان کرده اند و در بسیاری از این روش ها ناموفق بوده اند.اختراع فندک هوشمند برای افراد سیگاری بسیار کارامد خواهد بود.

یک شرکت لبنانی به نام Slighter ادعا کرده است که اگر تمامی روش ها برای ترک سیگار را امتحان کرده اید و باز هم بی نتیجه مانده اید این محصول را می توانید امتحان کرده و از شر سیگار راحت شوید.

این شرکت فندک هوشمند را ارائه کرده است که می تواند به افراد سیگاری کمک کند. فندک هوشمند Slighter به فرد سیگاری، نشان می‌دهد که در چه زمان‌ها و هرچند ساعت یک‌بار سیگار خود را روشن می‌کند و برنامه‌ی شخصی‌ سازی شده‌ای در اختیار کاربر قرار می‌دهد. در اصل فندک هوشمند Slighter  قصد دارد راهکار جدیدی برای ترک کردن سیگار در اختیار کاربران خود قرار دهد.

با گذشت زمان فندک هوشمند Slighter به‌صورتی هدفمند، به‌صورت هوشمند روشن نخواهد شد و بدین ترتیب به کاربر کمک می‌کند تا تعداد سیگارهایی را که در طی شبانه‌روز می‌کشد، یکی پس از دیگری کاهش دهد و به‌ تدریج به هدف خود نزدیک شود.

داده های فندک را می توان از طریق اپلیکیشن های موبایل به اشتراک گذاشت.از این طریق کاربران می توانند داده های خود را با دوستان و خانواده خود به اشتراک بگذارند.برخی از اپلیکیشن ها می توانند میزان هزینه هایی که برای خرید سیگار شده است را نیز محاسبه کنند.

سخت‌افزار Slighter یکی از بخش‌های قابل‌ توجه آن است؛ در طراحی فندک هوشمند از نوار فلزی، سبک و جذابی استفاده شده که زیبایی خاصی به فندک می‌دهد. در یک طرف اسلایتر نیز، نمایشگر کوچکی وجود دارد که تعداد دفعات استفاده از فندک برای روشن کردن سیگار را نشان می‌دهد. اعداد یادشده به کاربر کمک می‌کند تا بتواند سیگار کشیدن را ترک کند.

علاقه مندان به خرید این فندک هوشمند می توانند ان را با قیمت 129 دلار پیش خرید کنند.

فندک هوشمند Quitbit

دوکارافرین جوان توانسته اند برای ترک سیگار روش جالبی را کشف کنند.ان ها فندکی به نام Quitbit را خلق کردند.در نگاه اول این فندک هم همانند سایر فندک هاست که البته یک نمایشگر روی خود دارد. بر روی این نمایشگر کوچک نشان داده می شود که شما در روز چند سیگار روشن کرده اید و چه فاصله زمانی را بین دو سیگار خود رعایت نموده اید. همین آمار ساده به نظر کافی می آید تا وجدان درون سیگار کشان را شرمسار کند و آن ها را برای ترک سیگار به فکر فرو برد.

فندک هوشمند

Quitbit اطلاعات خود را با یک اپلیکیشن نیز در میان می گذارد تا از طریق آن کاربر بتواند اطلاعات بیشتری را در اختیار داشته باشد. این اپلیکیشن به سیگاری ها اجازه می دهد تا برای عملیات ترک، اهدافی را تعیین نمایند و داستان موفقیت خود را با دوستانشان به اشتراک گذارند. یکی از قابلیت های بسیار جالب فندک Quitbit عدم کارکرد آن در بازه هایی مشخص است. به کمک این ویژگی حتی اگر در حین عملیات ترک بر وسوسه روشن کردن یک نخ سیگار واقف نیامدید، فندک تان دیگر روشن نمی شود و این گونه شانس بیشتری برای ادامه دادن دارید.

موضوعات

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *