#


فندک های هوشمند چگونه باعث ترک سیگار می شوند؟

3 فوریه 2019 بدون نظر 2331 بازدید

فندک های هوشمند چگونه باعث ترک سیگار می شوند؟

برخی از افراد سیگاری روش های زیادی را برای ترک سیگار امتحان کرده اند و در بسیاری از این روش ها ناموفق بوده اند.اختراع فندک هوشمند برای افراد سیگاری بسیار کارامد خواهد بود.

یک شرکت لبنانی به نام Slighter مدعی شده است که اگر همه راه ها رابرای ترک سیگار را رفته اید و بازهم نتیجه ای مطلوب نگرفته اید محصول تولید شده ان ها را امتحان کنید و از شر سیگار راحت شوید.

فندک هوشمندی که این شرکت رونمایی کرده است می تواند برای سیگاری ها بسیار مفید باشد. این فندک هوشمند Slighter نام داشته است که به فرد نشان می دهد که کی و با چه فاصله زمانی فندک ها را روشن کرده است . این فندک راه جدیدی دارد که به واسطه ان فرد می تواند سیگار را ترک کند.

به مرور زمان دیگر این فندک روشن نمی شود و همین به فرد کمک می کند تا میزان سیگارهایی که در روز می کشد کم تر شود و این باعث می شود تا فرد به ترک کردن یک گام نزدیک تر شود. فندک داده هایی را ارائه می کند این داده ها می توانند از راه اپلیکیشن موبایل حتی نمایش داد. حتی کاربر می تواند اطلاعات را با بقیه اشتراک گذاری کند و حتی مقدار پولی را هم که برای خرید سیگار صرف شده را حساب کند.

یکی از بخش های مهم این فندک ها مربوط به Slighter  است. در این فندک از نوعی نوار فلزی استفاده شده است که زیبایی فندک را بسیار زیاد می کند. هم چنین در سمت دیگر اسلایتر هم یک صفحه نمایش کوچک وجود دارد که میزان دفعاتی که از فندک برای روشن کردن سیگار استفاده شده است را نشان می دهد . عددی که این فندک نشان می دهد باعث می شود تا فرد برای ترک کردن تشویق شود. قیمت این محصول برابر ۱۲۹ دلار است.

فندک هوشمند

فندک هوشمند Quitbit

دو نفر از کارفرینان جوان توانستند برای ترک کردن سیگار راه نوینی را پیاده سازی کند. نام این فندک هوشمند  Quitbit است .شاید در ظاهر مثل سایر فندک ها باشد اما روی ان صفحه نمایشی وجود دارد که نشان گر این است که به چه میزان در طول روز سیگاری را روشن کرده ایدو حتی چه مقدار بین هردو سیگار فاصه زمانی وجود داشته است. همین ها باعث می شود تا فرد متحول شده و برای ترک سیگار اقدام کند.

فندک هوشمند Quitbit قادر است تا داده های خود را با اپلیکیشن ها نمایش دهد و از ان راه فرد بتواند اطلاعات زیادی را داشته باشد. اپلیکیشن این اجازه را می دهد تا برای ترک کردن هدف هایی را مشخص کند و حتی داستان و ماجرای ترک کردن خود را با دیگران هم اشتراک گذاری کند.

از ویژگی های جالب این فندک ها این است که در زمان هایی مشخص نمی توانند کار کنند . برای ترک کردن فندک هایی که بعد از چند بار سیگار کشیدن دیگر روشن نمی شوند بسیار موثرتر خواهند بود. زیرا بعد از این که استانه سیگار کشیدن از یک تعداد خاصی رد شد دیگر خود فندک به صورت خودکار روشن نمی شود.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *