مجله ماشین

آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی “به وقت خماری”

آغاز فیلمبرداری فیلم سینمایی “به وقت خماری”

فیلم سینمایی “به وقت خماری” که کارگردانی آن را محمد حسین لطیفی بر عهده دارد پس از انتخاب کامل بازیگران و عوامل پشت صحنه، فیلم برداری این فیلم سینمایی در تهران و در لوکیشنی اطراف مرکز شهر شروع شده است. طبق برنامه ریزی هایی که انجام شده است ساخت این فیلم سینمایی تا اوایل ماه اسفند ادامه دارد.

این فیلم سینمایی دارای بازیگران بسیاری می باشد و افرادی که در این فیلم بازی می کنند عبارت اند از: رعنا آزادی ‌ور، بهروز بقایی، ابوالفضل پورعرب، آرمین جداخانی، علی سلیمانی، هنگامه قاضیانی، شهره لرستانی، شیرین یزدان‌ بخش، هومن برق ‌نورد، پوریا پورسرخ، سیما تیرانداز، هنگامه حمیدزاده، مهدی فخیم ‌زاده، هادی کاظمی و  مجید یاسر.

احمد رفیع زاده فیلنامه ی این کمدی اجتماعی را نوشته است. برخی از فیلم هایی که محمد حسین لطیفی در کارنامه خود دارد عبارت اند از: «اسب سفید پادشاه» ، «توفیق اجباری» ، «خوابگاه دختران» ، «عینک دودی» ، «پاریس تا پاریس» ، «روز سوم» ، «دختر ایرونی» و «سرعت».

موضوعات

logo

One Comment

  • موسی اقایی گفت:

    فکر کنم تقریبا بازیگران این فیلم بازیگرانی خوب ایران هستن که جندیست که در تلویزیون کمتر دیده شدند و همپنین اقای لطیفی با کارهای فوق العادشون اقای فخیم زاده و سوپرستار سال های دور سینمای ایران ابلفضل پور عرب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب از من بپرس فرهنگی