بسیاری از جوایز انتخاب منتقدان به فیلم های “دروغ های کوچک بزرگ” و “شکل آب” تعلق گرفت

بسیاری از جوایز انتخاب منتقدان به فیلم های “دروغ های کوچک بزرگ” و “شکل آب” تعلق گرفت

روز پنجشنبه 21دی ماه بیست و سومین مراسم اهدای جوایز سالانه انتخاب منتقدان برپا شد. انجمن منتقدان فیلم و انجمن روزنامه نگاران تلویزون از دو فیلم سینمایی”برو بیرون” و “شکل آب” و همچنین از دو سریال “دروغ های کوچک بزرگ” و “قصه ندیمه” تقدیر کردند. فیلم سینمایی “شکل آب” با دریافت چهار جایزه یکی از بهترین فیلم و برترین کارگردان برای گیرمو دل تورو تهیه کننده اش در قسمت جوایز سینمایی پیشرو شد. همچنین در بخش تلویزیون سریال “دروغ های کوچک بزرگ” با کسب چهار جایزه یکی از برترین مینی سریال های پیشتاز عنوان شد.

سریال های “خانم میزل اعجاب انگیز” و “قصه ندیمه” در زمینه های کمدی و درام درخشیدند. جایزه بهترین بازیگر نقش اول مرد به گری اولدمن برای بازی در فیلم “تاریک ترین ساعت” تعلق گرفت و جایزه بهترین بازیگر نقش اول زن به الیسون جینی در فیلم “من، تونیا” اختصاص یافت. همچنین جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زند و مرد به فرانسیس مک دورماند و سم راکول برای بازی در فیلم “سه بیلیورد خارج از ابینگ، میزوری” که فیلم تحسین شده ای می باشد تعلق گرفت. جدول انتخاب شدگان جوایز انتخاب منتقدان2017 به شرح زیر می باشد:

سینما

برترین فیلم و نامزدهای دیگر:

برنده– شکل آب

مریض بزرگ

تاریک‌ ترین ساعت

پروژه فلوریدا

لیدی برد

سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

مرا به نامت صدا بزن

دانکرک

برو بیرون

پست

بهترین کارگردان و سایر نامزدها:

برنده– گیرمو دل تورو/ شکل آب

مارتی مک دونا/ سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

لوکا گوادانینو/ مرا به نامت صدا بزن

استیون اسپیلبرگ/ پست

گرتا گرویگ/ لیدی برد

کریستوفر نولان/ دانکرک

جردن پیل/ برو بیرون

بهترین بازیگر مرد و سایر نامزدها:

برنده– گری اولدمن/ تاریک ‌ترین ساعت

جیمز فرانکو/ هنرمند فاجعه

تام هنکس/ پست

دنیل دی- لوییس/ لباس شبح

تیموتی شالامی/ مرا به نامت صدا بزن

جیک جیلنهال/ قوی ‌تر

دنیل کالویا/ برو بیرون

بهترین بازیگر زن و سایر نامزدها:

برنده–  فرانسیس مک دورماند/ سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

سالی هاوکینز / شکل آب

سرشا رونان / لیدی برد

جسیکا چستین / بازی مالی

مارگو رابی / من، تونیا

مریل استریپ / پست

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد و سایر نامزدها:

برنده– سم راکول/ سه بیلبور خارج از ابینگ، میزوری

آرمی همر/ مرا به نامت صدا بزن

پاتریک استوارت/ لوگان

ویلم دافو/ پروژه فلوریدا

ریچارد جنکینز/ شکل آب

مایکل استالبرگ/ مرا به نامت صدا بزن

بهترین بازیگر نقش مکمل زن و سایر نامزدها:

برنده– الیسون جینی/ من، تونیا

هونگ چائو/ کوچک‌ سازی

هالی هانتر/ مریض بزرگ

اکتاویا اسپنسر/ شکل آب

مری جی. بلایج/ گل‌آلود

تیفانی هدیش/ سفر دختران

لوری متکاف/ لیدی برد

بهترین بازیگر جوان مرد/ زن و سایر نامزدها:

برنده– بروکلین پرینس/ پروژه فلوریدا

دافنه کین/ لوگان

جیکوب ترمبلی/ اعجوبه

مکینا گریس/ با استعداد (Gifted)

ملیسنت سیموندز/ شگفت‌زده (Wonderstruck)

بهترین اجرای گروهی بازیگران و سایر نامزدها:

برنده – سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

لیدی برد

پست

دانکرک

گل‌آلود (Mudbound)

بهترین فیلمنامه اقتباسی و سایر نامزدها:

برنده– جیمز آیوری/ مرا به نامت صدا بزن

ویرجیل ویلیامز و دی ریز/ گل‌آلود

جک ثورن، استیو کونراد و استیون چباسکی/ اعجوبه

اسکات نیوستادتر، مایکل اچ. وبر/ هنرمند فاجعه

آرون سورکین/ بازی مالی

بهترین فیلمنامه غیر اقتباسی و سایر نامزدها:

برنده– جردن پیل/ برو بیرون

گرتا گرویگ/ لیدی برد

گیرمو دل تورو، ونسا تیلور/ شکل آب

امیلی وی. گوردون، کمیل نانجیانی/ مریض بزرگ

لیز هانا، جاش سینگر/ پست

مارتین مک دونا/ سه بیلبورد خارج از ابینگ، میزوری

بهترین فیلمبرداری و سایر نامزدها:

برنده– راجر دیکنز/ بلید رانر2049

هویت فون هویتما/ دانکرک

دن لاستن/ شکل آب

سیومبو موکدیپروم/ مرا به نامت صدا بزن

ریچل موریسون/ گل‌آلود

بهترین طراحی لباس و سایر نامزدها:

برنده– مارک بریجز/ لباس شبح

رنه ایپریل/ بلید رانر2049

لیدنی همینگ/ زن شگفت‌انگیز

جاکلین دوران/ دیو و دلبر

لوییس سکوییرا/ شکل آب

بهترین تدوین و سایر نامزدها:

برنده– پل مچلیس، جاناتان آموس/ بیبی راننده

برنده– لی اسمیت/ دانکرک

مایکل کان، سارا بروشار/ پست

جو واکر/ بلید رانر

سیدنی والینسکی/ شکل آب

 بهترین چهره ‌پردازی و سایر نامزدها:

برنده–  سیاه ‌ترین ساعت

من، تونیا

دیو و دلبر

اعجوبه

شکل آب

بهترین طراحی صحنه و سایر نامزدها:

برنده– شکل آب

بلید رانر2049

قتل در قطار سریع السیر شرق

لباس شبح

دیو و دلبر

دانکرک

بهترین موسیقی متن و سایر نامزدها:

برنده–  آلکساندر دسپلا/ شکل آب

بنجامین والفیش، هانس زیمر/ بلید رانر 2049

جانی گرینوود/ لباس شبح

داریو ماریانلی/ سیاه‌ترین ساعت

جان ویلیامز/ پست

بهترین ترانه و سایر نامزدها:

برنده–  مرا به یاد بیاور/ کوکو

سر عشق/ مرا به نامت صدا بزن

این من هستم/ بزرگ‌ ترین شومن

همیشگی/ دیو و دلبر

پای چیزی وایسا/ مارشال

بهترین جلوه‌ های ویژه و سایر نامزدها:

برنده- جنگ برای سیاره میمون‌ ها

دانکرک

ثور: راگناروک

بلید رانر2049

شکل آب

زن شگفت‌ انگیز

بهترین انیمیشن بلند و سایر نامزدها:

برنده – کوکو

من نفرت ‌انگیز3

وینسنت عاشق

فیلم لگو بتمن

The Breadwinner

بهترین فیلم اکشن و سایر نامزدها:

برنده– زن شگفت ‌انگیز

لوگان

ثور: راگناروک

بیبی راننده

جنگ برای سیاره میمون‌ ها

بهترین کمدی و سایر نامزدها:

برنده–  مریض بزرگ

سفر دختران

لیدی برد

هنرمند فاجعه

من، تونیا

بهترین بازیگر مرد کمدی و سایر نامزدها:

برنده– جیمز فرانکو/ هنرمند فاجعه

استیو کارل/ نبرد جنسیت ‌ها

آدام سندلر/ ماجراهای خانواده مایروویتس

کریس همزورث/ ثور: راگناروک

بهترین بازیگر زن کمدی و سایر نامزدها:

برنده–  مارگو رابی/ من، تونیا

زوئی کازان / مریض بزرگ

اما استون/ نبرد جنسیت‌ ها

تیفانی هدیش/ سفر دختران

سرشا رونان/ لیدی برد

بهترین فیلم ترسناک/ علمی- تخیلی و سایر نامزدها:

برنده– برو بیرون

آن

بلید رانر2049

شکل آب

بهترین فیلم خارجی زبان و سایر نامزدها:

برنده– محوشدگی

یک زن شگفت ‌انگیز

مربع

نبض بر ثانیه

اول پدرم را کشتند

تلما

تلویزیون

بهترین سریال درام و سایر نامزدها:

برنده– قصه ندیمه (هولو)

خدایان امریکایی (استارز)

بازی تاج و تخت (اچ بی او)

این ما هستیم (ان بی سی)

تاج و تخت (نتفلیکس)

چیزهای عجیب‌ تر (نتفلیکس)

بهترین بازیگر مرد سریال درام و سایر نامزدها:

برنده– استرلینگ کی. براون/ این ما هستیم

فردی هایمور/ مسافرخانه بیتس

باب اودنکرک/ بهتره با سال تماس بگیرید

پل جیاماتی/ میلیاردها

ایان مک‌شین/ خدایان امریکایی

لیو شرایبر/ ری داناون

بهترین بازیگر زن سریال درام و سایر نامزدها:

برنده– الیزابت ماس/ قصه ندیمه

کریستین بارانسکی/ مبارزه خوب

تاتیانا ماسلانی/ سیاه یتیم

کیتریونا بالف/ بیگانه

کلر فوی/ تاج و تخت

رابین رایت/ خانه پوشالی

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال درام و سایر نامزدها:

برنده– دیوید هاربور/ چیزهای عجیب‌ تر

ایشیا کیت دیلون/ میلیاردها

دلروی لیندو/ مبارزه خوب

بابی کاناوالی/ آقای ربات

پیتر دینکلج/ بازی تاج و تخت

مایکل مک ‌کین/ بهتره با سال تماس بگیرید

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال درام و سایر نامزدها:

برنده– آن دود/ قصه ندیمه

امیلیا کلارک/ بازی تاج و تخت

مارگو مارتیندیل/   Sneaky Pete

جیلیان اندرسون/ خدایان امریکایی

کریستی متس/ این ما هستیم

کوش جامبو/ مبارزه خوب

بهترین سریال کمدی و سایر نامزدها:

برنده – خانم میزل اعجاب ‌انگیز (آمازون)

نظریه بیگ بنگ (سی بی اس)

GLOW  (نتفلیکس)

میهن‌ پرست (آمازون)

مشکی‌طور (ای بی سی)

خانواده امروزی (ای بی سی)

بهترین بازیگر مرد سریال کمدی:

برنده– تد دانسون/ مکان خوب

بهترین بازیگر زن سریال کمدی:

برنده– ریچل برازناهان/ خانم میزل اعجاب‌ انگیز

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سریال کمدی:

برنده– والتون گاگینز/   Vice Principals

بهترین بازیگر نقش مکمل زن سریال کمدی:

برنده– مایم بایایک/ نظریه بیگ بنگ

بهترین مینی سریال:

برنده – دروغ‌های کوچک بزرگ (اچ بی او)

بهترین تله فیلم:

برنده– نابغه دروغ‌ها (اچ بی او)

بهترین بازیگر مرد تله فیلم یا مینی سریال:

برنده– ایون مک‌ گرگور/ فارگو

بهترین بازیگر زن تله فیلم یا مینی سریال:

برنده– نیکول کیدمن/ دروغ‌ های کوچک بزرگ

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد تله فیلم یا مینی سریال:

برنده– الکساندر اسکارسگارد/ دروغ‌ های کوچک بزرگ

بهترین بازیگر نقش مکمل زن تله فیلم یا مینی سریال:

برنده– لورا درن/ دروغ‌ های کوچک بزرگ

بهترین تاک شو:

برنده– جیمی کیمل لایو! (ای بی سی)

بهترین سریال انیمیشن:

برنده– ریک و مورتی (ادالت سوییم)

از من بپرس 2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب از من بپرس فرهنگی