مجله ماشین

تنوع در کیف های زنانه

تنوع در کیف های زنانه

یکی از محبوب ترین اکسسوری هایی که جاودانه ماندند و هرگز از مد نمی افتند کیف ها هستند . مدل های مختلفی از کیف ها در سرار جهان وجود دارد اما چگونه می توان یکی از آن ها را انتخاب کرد . اغلب ما با وجود اینکه مدل های مختلف کی ف ها را دیده ایم ولی نام آن ها را نمی دانیم . علاوه بر کاربردی بودن کیف ها می توان گفت آن ها به عنوان یک اکسسوری به روز ، وسیله چند کاره و همراهی در سفرها هم شناخته شده هستند .

امروزه در بازارهای جهانی مدل های مختلفی از کیف ها وجود دارند که این امر موجب تصمیم گیری و خریدی ساده تر شده و از تلف شدن زمان جلوگیری می کند . ما می خواهیم شما را با دنیای جالب کیف ها بیشتر آشنا کنیم پس با ما همراه باشید .

کیف های دوشی

کیف های دوشی یا کیف هایی که دارای بند روی شانه هستند به عنوان یکی از محبوب ترین و رایج ترین کیف ها در بازار وجود دارند . همانطور که از نام این کیف ها مشخص است این نوع کیف دارای بندی است بر روی شانه قرار می گیرد . استفاده و حمل این کیف ها بسیار آسان و راحت است و می توان از آن ها در رویدادهای رسمی و غیر رسمی بهره گرفت . می توان از این کیف به همراه

کیف زنانه

کیف زنانه

شلوار جین و یک پیراهن آهار زده استفاده کرد که استایلی زیبا می آفریند . کیف های هوبو نیز دارای بند روی شانه و هلالی شکل هستند که در رنگ های مختلف تولید شده وو قابلیت ست کردن با هر لباسی را دارند . اغلب خانم های جوان و شاغل طرفدار کیف های هوبو هستند چرا که هم جذاب است و هم بسیار کاربردی می باشد .

کیف های دستی

این کیف ها نسخه تعدیل شده کیف های دوشی هستند که از آن ها کوچکتر نیز می باشند . این کیف ها بیشتر برای حمل با دست کاربرد دارند نه قرار گرفتن و حمل بر روی دوش . اگر یک کیف دستی سنگین باشد مطمئناً حمل آن سخت خواهد بود چرا که همیشه موجب پر شدن یک دست می شود . اما با تمام این اوصاف کیف دستی ها بین زنان از محبوبیت فراوانی برخوردارند و می توان از آن ها در کنار لباس های رسمی و نیمه رسمی استفاده نمود .

کیف های کیسه ای

این دسته از کیف ها بزرگ بوده و از پارچه طبیعی یا مواد نرمی همچون چتایی که یک نوع کنف هندی است تولید می شوند . اصولاً این کیف ها تزئین شده با پیام های الهام بخش و یا خنده دار هستند . کیف های کیسه ای در میان دختران نوجوانی که علاقه مند هستند وسایل زیادی را با خود حمل کنند و کیفشان سرشار از رنگ ها و نوشته های خنده دار باشد بسیار محبوبیت دارند . برخی از این کیف ها دارای چند زیپ هستند و برخی دیگر باز هستند و مکانیسم بسته شدن دیگری ندارند ، برخی دیگر هم فقط یک زیپ دارند .

مدل دیگری که از این کیف ها وجود دارد کیف کیسه ای لپ تاپ است که یک لپ تاپ بزرگ در آن جا شده و دارای لایه ی محافظتی می

کیف زنانه

کیف زنانه

باشد .

کیف های ساحلی

همان طور که از نام این کیف ها مشخص است برای استفاده در ساحل و یا پیک نیک های طولانی تولید شده اند . این مدل کیف ها بسیار بزرگ و با دوام بوده و برای حمل بارهای بزرگ مناسب می باشند .کیف های ساحلی دارای طرح و اشکال بی شماری بوده و بسیار رنگارنگ هستند . جنس این کیف ها از مواد نرم و بانی می باشد . برخی از این کیف ها دارای بند با مزه ای هستند که موجب افزایش جذابیت آن ها می شود .

این کیف ها مطابق با مد روز طراحی می شوند و به راحتی می توان آن ها را با لباس های غیر رسمی ست کرده و مورد استفاده قرار داد .

No votes yet.
Please wait...

موضوعات

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *