#


برای یک مهمانی رسمی چه بپوشیم؟

۱۸ خرداد ۱۳۹۸ بدون نظر 213 بازدید

برای یک مهمانی رسمی چه بپوشیم؟

شاید زمانی که با دوستان خود قرار دارید انتخاب کردن لباس ها سخت است و اما انتخاب کردن لباس برای مهمانی رسمی بسیار سخت خواهد بود . زیرا لباس پوشیدن تا حد زیادی نشان دهنده شخصیت افراد است و تاثیری که بر اطرافیان می گذارد بسیار زیاد است به همین دلیل باید در انتخاب کردن آن ها بسیار دقت کرد .

مهمانی رسمی

نکات مهم که در مهمانی رسمی باید به آن دقت کرد ؟

۱-در ابتدا باید توجه کنید که برای مهمانی رسمی نمی توانید از آرایش های غلیظ و یا رژلب های نارنجی و یا قرمز استفاده کنید . برای استفاده از رژلب های قرمز باید از آرایش چشم ساده استفاده کنید و برعکس اگر می خواهید از آرایش چشم غلیظی استفاده کنید می توانید از رژ لبی با رنگ گوشتی استفاده کنید .

۲-برای یک مهمانی رسمی می توانید موهای خود را براشینگ کنید زیرا موهای صاف از موهای حالت دار و یا موج دار حالت رسمی تری دارند .

۳-در مهمانی ها می توانید از دامن های کلوش ، راسته شنل و یا پیله دار استفاده کنید . از این دامن ها می توانید به همراه پیراهن های ساده توتم استفاده کنید . برای کامل کردن استایل خود می توانید از بلیزر استفاده کنید.

۴-کیف دستی : از مهم ترین و اصلی ترین آیتم ها در هر استایل استفاده از کیف هاست . اگر برای مهمانی رسمی یک کیف مناسب ندارید حتما در اول لیست خرید خود  آن را قرار دهید . البته زیاد از این کیف ها استفاده نکنید و سعی کنید آن را برای مهمانی ها نو نگه دارید.

۵-کفش ها در استایل ها نقش بسیار مهمی دارند . حتی اگر کفش های پاشنه دار را دوست ندارید باز باید بدانید که این کفش ها برای استایل رسمی بسیار مهم است . برای مثال می توانید از یک جفت کفش پاشنه بلند خریداری کنید تا بعدها در انتخاب کفش برای مهمانی مشکلی نداشته باشید . بعد از این که از کفش ها استفاده کردید حتما آن ها را تمیز کرده و در جای خود قرار دهید.

۶-در مهمانی رسمی جوان تر ها می توانند از شلوارهای جین استفاده کنند . در این استایل می توانید از شلوارهای جین ساده و یا تنگ به همراه پیراهن های دکمه دار و یا تیشرت استفاده کنید.

۷-در هر استایلی اکسسوری ها اهمیت بسیار زیادی دارند و برای تکمیل کردن استایل بسیار مورد استفاده قرار می گیرند . البته توجه داشته باشید که نباید در استفاده از اکسسوری ها زیاده روی کنید . در مهمانی رسمی می توانید از اکسسوری هایی به رنک نقره ای و یا طلایی استفاده کنید .

۸-اگر برای استفاده از دامن ها در مهمانی رسمی مطمئن نیستید می توانید از شلوارهای پارچه ای استفاده کنید . می توانید برای این که استایل خود را خاص کنید از کت پارچه ای نیز استفاده کنید.

۹-کمربندها تاثیر بسیار زیادی در استایل دارد . می توانید از کمربند هایی استفاده کنید که سگگ های ظریف استفاده کنید و البته باید توجه کنید که رنگ سگک با بقیه اکسسوری ها هماهنگی داشته باشد . برای مهمانی رسمی می توانید از سگک هایی با رنگ های تیره و خنثی استفاده کنید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *