#


با استایل ویمسیکال بیشتر اشنا شوید

15 فوریه 2019 بدون نظر 1378 بازدید

با استایل ویمسیکال بیشتر اشنا شوید

استایل ویمسیکال نوعی از استایل است که با هر رنگ تیره ای مخالف است در این استایل فقط و فقط با رنگ های شاد ساخته می شود در این استایل می توانید از طرح های جذاب رنگی استفاده کنید.این استایل به دلیل رنگ های جذاب و روشن به یک استایل شاد و پر انرژی معروف است.

در این استایل می توانید از پارچه های رنگی با طرح های متنوع استفاده کنید.ایتم های مورداستفاده در این استایل به وفور در بازار یافت می شود و نیازی نیست برای پیدا کردن ان خیلی چرخ بزنید. در این استایل می توانید از همه رنگ ها استفاده کنید و محدودیت رنگی وجود ندارد.

ایتم های مورد استفاده در استایل ویمسیکال

۱-دامن: از ایتم های پرکاربرد این استایل می توان به دامن ها اشاره کرد.فکر نکنید که این دامن ها تنها مناسب تابستان اند ،این دامن ها در فصل زمستان هم می توانند استفاده شوند فقط نوع پارچه ی به کاررفته در دو فصل با هم تفاوت دارد. درفصل تابستان می توانید از پارچه هایی خنک تر مانند حریر،نخی و یا گیپور استفاده کنید.در زمستان هم می توانید از پارچه های ضخیم استفاده کنید برای مثال این پارچه ها می توانند به جنس مخمل سوئیت باشند.

استایل ویمسیکال

رنگ پارچه دامن را نیز می توانید با تغییر فصل تغییر دهید برای فصل تابستان از رنگ های روشن مانند زرد،ابی و .. می توانید استفاده کنید و برای فصل زمستان نیز می توانید از رنگ های تیره تر مانند شتری ،بژ و… را استفاده کنید.

۲-لباس های طرح دار:پیراهن و یا دیگر لباس های طرح دار و یا گلدار به وفور در استایل ویمسیکال یافت می شوند .در این ایتم ها تنها گلدار بودن مدنظر است و طرح یقه و برش های لباس را می توانید با سلیقه خودتان تغییر دهید. لباس های طرح دار شامل پیراهن های خالدار ،گل دار،راه راه و یا دارای عکس های فانتزی می شوند.استفاده از لباس های طرح دار مهم است دیگر طرح ان را با سلیقه خودتان انتخاب کنید.

۳-شلوار: اگر اهل پوشیدن دامن نیستید فکر نکنید باید قید استایل ویمیسکال را بزنید در این استایل شما می توانید از شلوار هم استفاده کنید.شما می توانید از شلوارهایی با رنگ روشن و طرح های جذاب استفاده کنید .اگر دوست دارید شلوارهای شما راحت تر باشد هم می توانید از دامن شلوارها استفاده کنید.

اگر شلوار و یا دامن شلواری طرح داری را انتخاب کردید بلوز خود را از رنگ های روشن اما ساده ست کنید .

۴-کفش:کفش هایی که برای این استایل انتخاب می کنید می تواند باب سلیقه خودتان باشد البته تنها رنگ ان را از میان رنگ های روشن انتخاب کنید.اگر بقیه استایل شما ساده است از کفش های طرح دار که تزئینات زیادی دارند استفاده کنید تا کفش ها به نقطه توجه استایل ویمسیکال شما تبدیل شوند.اگر هم بقیه استایل شما به اندازه کافی جلب توجه می کند کفش های ساده را انتخاب کنید.

۵- در انتخاب اکسسوری ها ازادید ولی باز هم مانند انتخاب کفش به دیگر ایتم های استایلتان دقت کنید. اگر استایل شما ساده است می توانید از باندانا طرح دار استفاده کنید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *