#


استایل جذاب و ویژه با انتخاب گردنبندی مناسب

گردنبند
8 دسامبر 2017 يك نظر 775 بازدید

استایل جذاب و ویژه با انتخاب گردنبندی مناسب

استایل جذاب و ویژه با انتخاب گردنبندی مناسب

برای اینکه لباس مجلسی و کت و لباس های دیگر جذابیت خاصی برای خانم ها داشته باشد بهتر است از اکسسوری ها و تزئیناتی استفاده کنید که قابلیت انجام این کار را داشته باشد. گردنبند یکی از جذاب ترین اکسسوری هایی است که می تواند زیبایی خاصی را برای هر خانمی به ارمغان بیاورد.

برای انتخاب گردنبند باید بهاندازه ای که گردن دارد و همچنین فرم بالاتنه و مدل لباسی که برای پوشیدن انتخاب می شود توجه کرد چرا که عدم توجه به این موارد موجب می شود تا ظاهری بدفرم داشته باشید. افرادی که دارای بالاتنه ای چاق و گردن کوتاهی هستند باید در خصوص جواهرات خود به سراغ انواع کوچکتر بروند. برخی از افرادی که هیکل چاقی دارند در زیر گردن آن ها چین هایی دیده می شود که در خصوص گردنبند نباید به سراغ مدل های بزرگ بروند چراکه باعث خواهد شد تا ظاهری زشت داشته باشند و بدفرم دیده شوند.

گردنبند

گردنبند

در مقابل این خانم ها برخی نیز هستند که دارای اندام متناسبی هستند و بالاتنه آن ها کشیده و لاغر تر است. این افراد در خصوص انتخاب گردنبند می توانند گزینه های بیشنری را انتخاب نمایند. در این مطلب در مورد نحوه صحیح انتخاب گردنبند صحبت خواهیم کرد و می توانید با استفاده از این راهکارها گزینه مناسبی را برای خود انتخاب کرده و مورد استفاده قرار دهید.

انتخاب گردنبند با توجه به اندازه گردن

خانم هایی که دارای گردن های بلند هستند می توانند در مورد گردنبند به سراغ مدل هایی بروند که مانند یک دستبند به دور گردن بسته شده و موجب زیبایی و متناسب دیده شدن گردن این افراد خواهد شد. گردنبندهایی که به نام طوقی شکل و با پهنای بسیار کم در بازار وجود دارند به هیچ عنوان گزینه مناسبی برای افرادی که دارای گردن های بلند و باریک هستند نمی باشد.

خانم هایی که گردن آن ها کمی کوتاه است می توانند از گردنبندهایی که ظرافت بسیاری دارند و به صورت ترکیب دوتایی هستند برای جذابیت بیشتر خود استفاده نمایند. در خصوص این مدل از گردنبندها باید توجه داشته باشید که آن ها را با لباس هایی که دارای یقه های هفت یا یقه های باز هستند هماهنگ کنید تا زیباتر دیده شوند. در خصوص بلندی این مدل از گردنبندها توجه داشته باشید که بلندی آن تا قسمت بالایی سینه باشد تا بتواند زباتر دیده شود. این بلندی برای این دسته از گردنبندها بهترین گزینه می باشد و می تواند جذابیت بیشتری را به استایل شما بدهد.

گردنبند

گردنبند

توجه به یقه لباس هنگام انتخاب گردنبند

پیش از آنکه اقدام به خرید گردنبند نمائید باید یقه لباس خود را نیز در نظر بگیرید. لباس هایی که دارای یقه های صاف هستند بهتر است به جای گردنبند با گوشواره ای مناسب ست شوند. در خصوص لباس هایی که پوشیدگی آن ها کامل است می توانید به سراغ گردنبندهای بلند که به صورت چندتایی هستند بروید. این دسته از گردنبندها با زرق و برقی که دارند موجب می شوند تا استایلی زیبا و جذاب را برای خود به وجود آورید و گردنبند شما بیش از هر چیزی نشان داده خواهد شد.

در مورد لباس هایی که پوشیده هستند بهتر است از گردنبندهایی که کمی کوچک هستند استفاده نکنید چراکه این آویزها به هیچ عنوان خود را نشان نخواهند داد و چندان هم خوب به نظر نخواهند رسید. اندازه ای که برای این گردنبندها باید در نظر گرفت باید به میزانی باشد که در قسمت بالایی یقه لباس بایستد و سعی کنید محل قرار گیری گردنبند بر روی مرز یقه نباشد چرا که در این صورت نه زیبایی یقه لباس دیده خواهد شد و نه زیبایی گردنبند به چشم خواهد آمد. در مورد لباس هایی که به صورت حلقه ای و یا رکابی هستند باید بدانید که گردنبند مناسب برای آن ها گردنبندهای بلندی است که به صورت چند رشته ای می باشند و می توانند زیبایی لباس شما را دو چندان نمایند.

گردنبند

گردنبند

توجه به فرم بالاتنه در انتخاب گردنبند مناسب

در خصوص فرم بالاتنه خود نیز باید توجه بسیار زیادی را داشته باشید تا بتوانید گردنبند مناسبی را برای خود برگزینید. خانم هایی که دارای بالا تنه های بزرگی هستند بهتر است در مورد گردنبند به سراغ مدل های بزرگ و بلند نروند چرا که موجب خواهند شد تا بالاتنه شما بزرگ تر از معمول دیده شود و این مساله به هیچ عنوان برای شما خوشایند نخواهد بود.

بهترین گزینه برای افرادی که دارای بالا تنه های بزرگ هستند استفاده از آویزهای کوچک است که آن ها را به صورت چند تایی بر گردن خود بیاویزید ولی به خاطر داشته باشید که بلندی این گردنبندها باید تا بالای سینه شما باشد و نباید از این حد فراتر برود. بهتر است آویزهایی را برای خود انتخاب کنید که از مرز سینه شما عبور نکند تا بتوانید زیبایی خود را بیشتر نشان دهید.

گردنبند

گردنبند

خانم هایی که دارای شانه های کمی چاق هستند بهتر است از گردنبندهایی که ظریف تر از بقیه مدل ها هستند و به صورت رشته ای و مهره دار هستند مدلی را برای خود انتخاب کنند. در مورد این مدل از گردنبند ها می توانند به سراغ مدل های مکعبی نیز بروند و یا از گردنبندهایی که دارای تکه های هندسی هستند استفاده نمایند تا جذابیت استایل خود را ارتقا دهند.

سعی کنید برای زیباتر دیده شدن هرگز چند زنجیر طلا را به همراه یکدیگر مورد استفاده قرار ندهید چرا که شلوغی بیش از اندازه گردن شما موجب خواهد شد تا ظاهر شما به شکل بسیار بدی دیده شود و این مساله می تواند در استایل شما تاثیرات منفی بسیاری را نیز داشته باشد.

در مورد گردنبند و گوشواره متناسب با آن سعی کنید هرگز گردنبندهایی را که اندازه بزرگی دارند را به همراه گوشواره هایی که اندازه بزرگی دارند مورد استفاده قرار ندهید حتی اگر آن ها از یک ست بوده و با یکدیگر هماهنگ باشند. بهتر است تمام این موارد را هنگام انتخاب گردنبند در نظر بگیرید تا بتوانید با استفاده از آن ها انتخاب خوب و ایده آلی را برای خود داشته باشید. این کار در جذاب تر دیده شدن استایل شما تاثیر بسیار زیادی خواهد داشت و موجب می شود خوش تیپ تر از همیشه دیده شوید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *