مجله ماشین

جوایز آسیا پاسفیک از نوید محمدزاده تقدیر ویژه کرد

جوایز آسیا پاسفیک از نوید محمدزاده تقدیر ویژه کرد

نوید محمدزاده در دو سال اخیر به خاطر بازی در فیلم های سینمایی توجه اکثر داوران جشنواره های داخلی و خارجی را به سمت خود جلب کرده است. در سال جاری توانسته است که در جشنواره های فیلم ونیز و براتسیلاو جایزه بهترین بازیگر مرد را به خاطر بازی در فیلم “بدون تاریخ بدون امضا” دریافت کرده است که بعد از این جشنواره ها در مراسم پایانی جوایز آسیا پاسافیک نیز داوران این جشن سینمایی از وی تقدیر کردند و برای بار دوم جایزه سینمایی اش را تقدیم مردم زلزله زده استان کرمانشاه کرده است.

نوید محمدزاده در ویدئویی که منتشر کرده بود گفته است که تمام کمک های نقدی ای که برای هموطنان زلزله زده غرب کشور جمع کرده است را به حساب علی دایی منتقل می کند تا این آقای گل جهان بتواند بر روی این کمک های نقدی مدیریت داشته باشد.

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده

پس از اینکه این ویدئو از سوی نوید محمدزاده منتشر شد بسیاری از کاربران شبکه های اجتماعی از این بازیگر تقدیر کردند. مراسم پایانی جوایز آسیا پاسفیک که در شهر بریسبان استرالیا برقرار شد نوید محمد زاده توانست جایزه بهترین بازیگر مرد را به خخاطر بازی در فیلم “بدون تاریخ بدون امضا” که ساخته ی وحید جلیلوند است را به اذن خود در بیاورد و در پایان هیات داوران به صورت ویژه ای از این بازیگر تقدیر کردند.

نوید محمد زاده بعد از اینکه این جایزه را دریافت کرد گفت: مردم ایران افرادی هستند که در ناآرامی ها عقایدشان را کنار می گذارند و با هم در هر جناحی که باشد هم دست می شوند، مانند اتفاقی که اخیرا در غرب کشور رخ داده است. من به نمایندگی از سوی مردمان کشورم این جایزه را تقدیم زلزله زدگان استان کرمانشاه می کنم. این جایزه برای کسانی است که چه مرده اند و چه زنده و حتی برای نوزادانی است که بعد از زلزله به دنیا آمده اند.

No votes yet.
Please wait...
logo

2 Comments

 • کامبیز سخی پور گفت:

  نوید محمزاده خیلی خوبه

  No votes yet.
  Please wait...
 • سبحان اکبری گفت:

  از سبک بازی نوید محمد زاده خوشم میاد ولی شخصیت ونوع پوشش یه هنرمندشو دوست ندارم میتونه خوشتیپ تر باشه

  No votes yet.
  Please wait...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *