#


۶ روش برای مرتب کردن کمد لباس

6 روش برای مرتب کردن کمد لباس
21 ژانویه 2017 بدون نظر 691 بازدید

۶ روش برای مرتب کردن کمد لباس

۶ روش برای مرتب کردن کمد لباس ، برای این کار از خود ۶ سوال بپرسید و با پاسخ به آن این مشکل را حل کنید

۶ روشی برای مرتب کردن کمد لباس به شرح زیر است ؛

۱- آیا این لباس برایم ارزشمند است ؟

اگر لباسی برای شما ارزش احساسی دارد آن را به هیچ وجه دور نریزید البته باید این سه مورد را از هم متمایز بدانید. ارزش ، احساس و وسواس فکری

۲- آیا لباس بهتر از این دارم ؟

به لباس هایی که می توان آن ها را در یک خانواده قرار داد دقت کنید اگر لباس شیک تر و نوتری دارید پس به سراغ لباس های قدیمی نروید.

۳- آیا نگهداری از لباس ها شامل هزینه میشود ؟

برخی از لباس ها نیاز به خشک شویی و اتو پی در پی دارند پس نگهداری از این لباس ها شامل هزینه می شود و بهتر است لباس های جدید را جایگزین این ها کنید.

۴- آیا این لباس به درد من می خورد؟

با پاسخ به این سوال نیمی از کمد شما خالی از لباس های به درد نخور می شود. در واقع پاسخ به این سوال یعنی شما، به پوشیدن این لباس حس خوبی دارید یا خیر؟ آیا لباسی است که وقتی آن را می پوسید حس کنید که جذاب شده اید و دیگران از شما تعریف می کنند.

۵- آیا دوباره این لباس را می پوشم ؟

بعد از پوشیدن برخی از لباس ها از خودتان سوال کنید که آیا دوباره این لباس هارا می پوشید؟ و برای پاسخ به این سوال به لیست خریدی که در آینده قصد دارید آن را بخرید نگاه کنید اگر فکر می کنید مورد نیاز است پس آن را نگه دارید.

۶- آیا با لباس های دیگری که دارم ست می شود؟

ما تمام لباس هایی که داریم را تنها نمی پوشیم و به دنبال ست کردن هستیم پس اگر لباسی دارید که فکر می کنید با لباس های دیگر شما ست نیست آن ها را دور بریزید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *