#


فرهنگ ایرانی و ایتالیایی در کنار هم و با برند بوته آ منو

بوته آ منو
17 دسامبر 2017 2 نظر 571 بازدید

فرهنگ ایرانی و ایتالیایی در کنار هم و با برند بوته آ منو

فرهنگ ایرانی و ایتالیایی در کنار هم و با برند بوته آ منو

طی سال های اخیر برندهای معروفی در زمینه کفش معرفی شده است که یکی از این برندها بوته آ منو ایرانی ایتالیایی می باشد و به وسیله نیلوفر ساسانی و ادوارد بورتولاتو تاسیس شده است. در این برند از فرهنگ و سنتی که در این دو کشور غربی و شرقی وجود دارد استفاده شده است تا بتوان کفش هایی با کیفیت را طراحی و تولید کرد تا بتواند بیانگر فرهنگ و سنت آن کشورها باشد.

ادوارد بورتولاتو که فردی ایتالیایی است به همراه نیلوفر ساسانی که اصالتی ایرانی دارد پس از اینکه با یکدیگر آشنا شدند در سال۲۰۱۲ میلادی تصمیم گرفتند در شهر میلان برندی را طراحی نمایند که زیبایی های موجود در دو کشور ایران و ایتالیا را به تمام جهان معرفی نماید. در این برند جدید فرهنگ شرق و غرب با یکدیگر ادغام شده و موجب به وجود آمدن طرح هایی مدرن و زیبا شده است.

بوته آ منو

بوته آ منو

بورتولاتو عقیده دارد کفش هایی که به وسیله برند بوته آ منو تولید می شود در واقع با هدف القای احساسی خوب به مشتریان است. احساسی که آن ها در هنگام آشنایی با فرهنگ های یکدیگر به آن دست می یابند. کفش های بوته آ منو می تواند احساس بینظیری را به کاربران خود منتقل کنند چراکه فرهنگ شرق و غرب را یک جا و به زیباترین شکل به همراه خود خواهند داشت.

کلکسینوی که موسسین برند بوته آ منو در افتتاحیه داشته اند پارچه های بافتنی بود که هنرها و معماری های سنتی که نشانگر تاریخ باستانی ایرانی بود را در معرض دید عموم قرار داده بودند. نیلوفر ساسانی در خصوص تجربه کاری خود اعلام کرده پیش از اینکه اقدام به راه اندازی این برند نمائیم در خصوص کفش و طراحی آن با برندهای مختلفی همکاری داشته ام و این امر موجب شده تا تجارب بسیاری را به دست بیاورم. او تجاربی که در زمینه تولید و طراحی کفش داشته را به همراه علاقه ای که به این صنعت داشته را یکی از عوامل مهم در راه اندازی این برند می داند.

البته ناگفته نماند او برای راه اندازی برند بوته آ منو از عامل دیگری همچون روابط خوبی که با تولیدکنندگان کفش ایتالیایی داشته را نام برده که موجب شده او به همراه یک فرد ایتالیایی اقدام به افتتاح برندی ایرانی ایتالیایی نماید.

بوته آ منو

بوته آ منو

او در ادامه صحبتهای خود گفته زمانی که این فکر به سرم زد تصمیم خود را با همسرم ادواردو بورتولاتو در میان گذاشتم . در آن زمان همسرم به عنوان مشاور مدیریت در یک گروه مشاوره ای با نام مشاوره بوستون فعالیت داشت و زمانی که از ایده من مطلع شد کمک های بسیاری کرد و در زمینه بازاریابی و استراتژی هایی که به این صنعت ارتباط داشت تحقیقات بسیار زیادی را انجام داد و پس از آن بود که ما اقدام به طراحی این برند ایرانی و ایتالیایی کردیم.

در این برند صنعتگان ایتالیایی در کنار بافندگان هندی تلاش داشته و اقدام به تولید کفش هایی با ارزش و با کیفیت نموده اند. بافندگان هندی از تکنیک ابریشم بافی که به قرن۱۷ میلادی تعلق دارد بهره گرفته و اقدام به تولید کفش های این برند می نمایند.

بوته آ منو

بوته آ منو

برای اینکه مطمئن شوید کفش ها دارای طول عمر بیشتری هستند باید این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که هر تکه از کفش ها دارای کفی چرمی می باشند که موجب می شود باران و سطوح لغزنده تاثیر بدی بر روی این کفش ها نداشته باشد. بنیان گذاران برند بوته آ منو تصمیم گرفته اند کارهای خود را با تولید بوت های زنانه و همچنین کفش های پاشنه بلند گسترش دهند و به زودی محصولات جدیدتری را وارد بازار های جهانی نمایند.

این برند نوپا قصد دارد تا محصولات زیبایی را که فرهنگ دو کشور را به خوبی نشان داده و معرفی می نمالید در سراسر جهان عرضه کند و مرزهای جغرافیایی را کنار بزند و اتحاد و عشق را در فرهنگ های مختلف در کنار یکدیگر قرار دهد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *