#


راهکارهای اصولی برای ایجاد هماهنگی بین زیورآلات و لباس

زیور الات
9 دسامبر 2017 2 نظر 437 بازدید

راهکارهای اصولی برای ایجاد هماهنگی بین زیورآلات و لباس

راهکارهای اصولی برای ایجاد هماهنگی بین زیورآلات و لباس

گاهی ممکن است هنگام انتخاب اکسسوری ای که با لباس تان هماهنگی داشته باشد دچار مشکل شوید. اگر قرار باشد در یک خرید کیف و کفش و اکسسوری را به همراه لباس انتخاب کنید دچار مشکلاتی می شوید که این مساله را پیچیده تر از قبل خواهد کرد. وجود گزینه های بسیاری باعث می شود که دچار سردرگمی شوید و نتوانید تصمیم درستی را اتخاذ نمائید. در این مقاله قصد داریم راهکار هایی اصولی را بیان کنیم تا با استفاده از ان بتوانید بهترین انتخاب را داشته باشید.

ایجاد هماهنگی بین لباس و زیورآلات با توجه به رنگ لباس

سعی کنید هنگام انتخاب اکسسوری مناسب رنگ لباس را در نظر گرفته و ستی هماهنگ با آن درست کنید. این یک راه ساده برای انتخاب اکسسوری مناسب است. یکی از مهمترین جنبه هایی که مورد نیاز لباس است رنگ آن می باشد و اکسسوری ای که با رنگ لباس هماهنگی داشته باشد می تواند ظاهر لباس شما را بسیار جذاب تر و دارای تعادل نشان دهد و استایلی جذاب را برای شما به ارمغان بیاورد.

برخی از خانم ها علاقه دارند در استایل خود از لباس هایی که دارای رنگ صورتی است استفاده نمایند اما در خصوص رنگ اکسسوری متناسب با آن دچار تردید هستند. به این دسته از افراد توصیه می کنیم در مورد اکسسوری مناسب با آن به سراغ رنگ های صورتی یا رزگلد بروند و ست زیبایی را به وجود بیاورند. در خصوص اکسسوری هایی که قصد انتخاب آن ها را دارید می توانید از رنگ تیره تر آن هم استفاده کنید به عنوان مثال می توانید کفش هایی که به رنگ صورتی تیره تر هستند را با اکسسوری هایی که در این تن رنگی هستند با یکدیگر ست کرده و جذابیت خاصی به استایل خود بدهید.

زیورآلات

دقت در جزئیات به کار رفته در لباس برای ست کردن با اکسسوری

هنگامی که می خواهید زیورالات خود را با لباس تان ست کنید بهتر است به جزئیاتی که در لباس به کار رفته است نیز دقت نمائید. اغلب خانم ها اکسسوری ها را با رنگ کلی که در لباس دیده می شود ست می کنند اما به جای این کار بهتر است از رنگی که برای جزئیات به کار برده شده است استفاده کرده و اکسسوری ها و زیورآلات خود را با این رنگ ست نمائید. اگر لباس شما دارای طرح های زیاد است بهترین کار استفاده از این ایده می باشد چراکه رنگ های بسیاری در مورد آن استفاده شده است و می توانید ست های مختلفی را در رابطه با آن داشته باشید. در این خصوص باید بگوئیم اگر لباسی پوشیده اید که در طرح آن از گل های آبی در کنار گل های صورتی استفاده شده است می توانید زیورآلات و اکسسوری های خود را نیز از این ترکیب رنگی انتخاب نموده و به همراه لباس خود به کار ببرید.

ست کردن لباس های رنگ روشن با اکسسوری های خنثی

برخی از زیورآلات دارای رنگ های خنثی هستند و می توان برای داشتن ست مناسب با آن ها از لباس هایی که دارای رنگ روشن هستند استفاده نمائید. اگر لباسی که برای پوشیدن انتخاب کرده اید دارای رنگ بسیار روشنی همچون زرد است در مورد زیورآلات مناسب با آن بهتر است از زیورآلاتی که به رنگ خنثی هستند استفاده کنید تا تعادل مناسبی بین آن ها به وجود بیاید.

زیورآلاتی که به رنگ های سفید و قهوه ای و مشکی هستند به عنوان رنگ خنثی شناخته می شوند و قابلیت ست شدن و هماهنگی با هر لباس و رنگی را دارند و می توانند ترکیب بسیار مناسبی را برای شما به وجود بیاورند.

زیورآلات

ایجاد هماهنگی بین لباس های طرحدار و اکسسوری های کوچک

اگر لباسی طرح دار انتخاب کرده اید در خصوص زیورآلات مناسب با آن بهتر است به سراغ مدل های کوچک که کمی هم ساده هستند بروید. لباس های طرح دار به اندازه کافی شلوغ هستند و اگر قرار باشد از زیورآلاتی که طرح های زیادی در مورد آن ها به کار رفته استفاده شود ظاهر بدی را از خود نشان خواهند داد. گوشواره های میخی و یا دستبندهایی که به رنگ نقره ای هستند و طرح ساده ای دارند بهترین گزینه برای ست کردن با لباس های طرح دار به شمار می روند. استفاده از این اکسسوری ها کمک می کند تا افراد توجه بیشتری به لباس شما داشته باشند و جذابیت استایل شما ارتقا پیدا خواهد کرد.

استفاده از اکسسوری های رنگ روشن به همراه لباس هایی با رنگ خنثی

در مورد لباس هایی که دارای رنگ های خنثی هستند بهتر است از زیورآلات و اکسسوری هایی استفاده کنید که دارای رنگ روشن هستند . این رنگ از زیورآلات و جواهرات موجب می شود تا لباس های شما زیبایی خود را به خوبی نشان دهند. در خصوص لباس هایی که در آن ها از یک رنگ استفاده شده است بهترین کار این است که از کیف یا کفشی استفاده کنید که طرحدار بوده و در طرح آن ها از رنگ لباس شما نیز استفاده شده است.

زیورآلات

انتخاب زیورآلات مناسب با یقه لباس

در خصوص انتخاب زیورآلات به خصوص گردنبند باید به یقه لباس نیز توجه کافی داشته باشید. لباس هایی که یقه هفتی یا U شکل دارند بهترین گزینه برای استفاده از گردنبند هستند. برشی که این مدل از یقه ها دارند می تواند به زیبایی گردنبند شما را نشان دهد. در مورد یقه لباس های خود به سراغ گردنبندهایی بروید که بلندی آن ها تا بالای یقه است و می توانند بهترین تطابق را با یقه لباس شما داشته باشند.

در مورد لباس هایی که دارای یقه های اسکی هستند از هیچ گردنبندی استفاده نکنید. زمانی که از گردنبند در مورد این یقه ها استفاده کنید به دلیل شلوغ بودن ود یقه ظاهر شما نیز بسیار شلوغ به نظر خواهد رسید. سعی کنید در مورد لباس هایی که یقه اسکی دارند از دستبند مدل مناسبی را انتخاب کنید. به کاربردن دستبند مناسب موجب می شود تا تعادل خوبی بین قسمت پائینی و بالایی لباس به وجود بیاید.

گردنبندهایی که کمی بلندتر هستند بهترین گزینه برای لباس هایی با یقه گرد به شمار می روند و به دلیل طرح ساده ای که در این یقه ها وجود دارد می توان آن را با اکسسوری هایی که کمی بزرگ هستند نیز هماهنگ کرد و ست مناسبی را به وجود آورد. استفاده از گردنبند در خصوص چنین یقه هایی باعث می شود تمام توجهات اطرافیان به سمت صورت شما کشیده شود.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *