#


با کفش عروس مد۲۰۱۸ همچون ستاره در عروسی خود بدرخشید

10 ژانویه 2018 يك نظر 861 بازدید

با کفش عروس مد۲۰۱۸ همچون ستاره در عروسی خود بدرخشید

با کفش عروس مد۲۰۱۸ همچون ستاره در عروسی خود بدرخشید

در سال۲۰۱۸ میلادی کفش های عروسی بسیار خاص و شیکی معرفی شده اند که می تونید برای مراسم عروسی خود آن ها را پوشیده و همچون ستاره ای بدرخشید. این کفش ها دارای پاشنه های بلند و کوتاه است که می توانید بنابر سلیقه و نیاز خود یکی از آن ها را انتخاب کرده و در مراسم عروسی مورد استفاده قرار دهید.

انتخاب کفش عروسی مناسب اصول و قواعدی دارد که باید به آن توجه داشته باشید تا در عین زیبایی راحتی را نیز به شما هدیه بدهد و بتوانید از پوشیدن آن ها در مهترین شب زندگی خود لذت کافی را ببرید. در ادامه در خصوص برخی از ویژگی های انتخاب کفش عروس مناسب صحبت کرده ایم که می توانید از آن ها استفاده کرده و کفش مناسبی را برگزینید.

کفش عروسی یکی از مهمترین مواردی است که می تواند تاثیر بسیار زیادی بر روی ظاهر عروس داشته و لباس او را چشم گیرتر نشان بدهد. شاید از نظر برخی از افراد کفش عروسی اهمیت چندانی نداشته باشد و بگویند چه لزومی دارد به دنبال کفش باشیم وقتی در زیر لباس عروس بلند هیچ چیزی دیده نخواهد شد.

شاید این حرف آن ها درست باشد اما زمانی که بعدها با دیدن عکس های عروسی کفش هایتان مشخص شود و یا حتی در طول مراسم برای چند دقیقه هم که شده کفش دیده شود آن وقت است که به اهمیتی که این کفش ها دارند پی خواهید برد. پس بهتر است به دنبال کفشی باشید که در عین راحتی زیبا نیز باشد.

یکی دیگر از مواردی که قبل از خرید کفش عروسی باید به آن توجه داشته باشید این است که مکان عروسی چگونه است و تا چه میزانی قرار است فعالیت داشته باشید. به عنوان مثال برای عروسی هایی که در کنار دریا برگزار می شود می توانید به سراغ صندل هایی بروید که مناسب این فضا طراحی شده اند.

نکات مورد توجه در خرید کفش عروسی

برای اینکه بتوانید کفش مناسبی را برای عروسی خود انتخاب کنید باید به نکاتی که در ادامه گفته می شود توجه کافی داشته باشید تا انتخاب خوبی را برای خود رقم بزنید.

توجه به راحتی کفش عروسی

در خصوص کفش مناسب برای عروسی نکات بسیار مهمی وجود دارد که مهمترین آن ها راحت بودن این کفش ها است. قرار است با کفشی که انتخاب می کنید ساعت های طولانی آن را به پا داشته باشید و با آن ها راه رفته و یا حتی برقصید. اگر کفشی که برگزیده اید دارای پاشنه های خیلی بلندی باشد و یا مدل پاشنه آن به گونه ای باشد که موجب اذیت پاهای شما شود هیچ احساس خوبی در مراسم عروسی نخواهید داشت.

به همین دلیل است که می گوئیم در انتخاب کفش عروسی به سراغ مدل هایی که دارای پاشنه های بسیار بلند  ظریف نروید تا بتوانید به راحتی مراسم را سپری کنید. برخی از کفش ها نیز هستند که دارای بندهایی ظریف می باشند در مورد آن ها نیز توصیه می کنیم برای پوشیدن در مراسم عروسی انتخاب نکنید چرا که به پاهایتان آسیب خواهند زد.

توجه به جنس کفش عروسی

برای اینکه کفش عروسی مناسبی را تهیه نمائید بهتر است به سراغ کفش هایی که در طراحی رویه آن ها از ابریشم و ساتن استفاده شده است بروید. البته جنس پارچه لباس عروس تان نیز می تواند در انتخاب کفشی زیبا کمک کننده باشد.

اگر قصد داشته باشید کفش عروسی را سفارشی تهیه کنید می توانید تکه ای از پارچه لباس عروس خود را به کفاش بدهید و از او درخواست کنید تا رویه کفشتان را متناسب با لباس عروس تان تهیه نماید. با این کار هماهنگی زیبایی بین لباس عروس و کفش تان به وجود خواهید آورد و این می تواند در استایل زیبای شما تاثیر بسیار زیادی داشته باشد.

انتخاب کفش عروسی مناسب در هنگام عصر

اگر می خواهید کفشی مناسب را برای عروسی تهیه نمائید بهتر است این کار را آخر وقت و زمانی که تمام کارهای مربوط به عروسی تمام شده انجام دهید. ساعات پایانی روز بهترین زمان برای انجام این کار به شمار می رود چرا که در طول روز به دلیل راه رفتن بسیار و یا حتی ایستادن بر روی پاها اندازه آن ها کمی تغییر می کند و پاهایی ورم کرده خواهید داشت.

بهتر است در این ساعات برای خرید کفش بروید تا بتوانید در طول مراسم کفش راحتی را به پا داشته باشید و هیچ گونه مشکلی از بابت تنگی کفش برایتان به وجود نیاید. اگر در آغاز روز این کار را انجام دهید ممکن است در طول مراسم به علت ورمی که در پاهایتان ایجاد می شود دچار مشکل شوید و کفش هایتان کمی تنگ به نظر برسد پس آخر روز و هنگام عصر را برای خرید کفش اختصاص دهید تا بتوانید گزینه ای مناسب را برای خود برگزینید. با توجه به تمام این موارد می توانید کفشی مناسب را انتخاب کرده و از مراسم عروسی خود نهایت لذت را ببرید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *