#


استایل کلاسیک

29 ژانویه 2019 بدون نظر 4189 بازدید

استایل کلاسیک

استایل کلاسیک چیست؟

استایل کلاسیک از جمله استایل های پرطرفداری است که هر فردی از این استایل استفاده کند از نظر دیگران با سلیقه خواهد بود. گفتیم این استایل پرطرفدار است این به این معنا نخواهد بود که استایل کلاسیک برای همگان مناسب است،بلکه شما باید خود استایل مناسب خود را با شناخت خود و محیط اطراف مشخص کنید.در این مطلب فرض بر این بوده است که استایل کلاسیک را به عنوان استایل مناسب خود انتخاب کرده اید.

این استایل جز دسته هایی است که می تواند برای هرمکانی مناسب باشد و جز استایل های راحت محسوب می شود.به عبارتی گفته می شود این استایل برای زنان بالای سی سال مناسب است.

توجه داشته باشید این استایل بهتر است با مدل مو و ارایش ساده همراه شود تا به این طریق استایل کلاسیک شما بهتر بتواند خود را نشان دهد.

استایل کلاسیک

مدل هایی از استایل کلاسیک

لباس هایی از جنس پارچه های کلاسیک: در استایل کلاسیک نوع و جنس پارچه اهمیت بسیاری دارد.پارچه های کلاسیک از الیاف پنبه،پشو و ابریشم تهیه می شوند .نکته قابل توجه در این استایل این است که پارچه هایی که در این استایل به کار می روند باید بهترین کیفیت را داشته باشند.

لباس های بدون طرح با رنگ خنثی:رنگ ها مهم ترین مقوله در هر استایلی محسوب می شوند از جمله این استایل ها که رنگ در ان نفش اساسی دارد استایل کلاسیک است .در استایل کلاسیک رنگ هایی که باید استفاده شود رنگ های خنثی هستند مفهوم کلاسیک با رنگ های خنثی عجین شده است. رنگ هایی مانند خاکستری ،بژ،سفید،کرم ،شتری،سرمه ای و مشکی از رنگ های پیشنهادی هستند.

از ایتم هایی می توان برای این استایل استفاده کرد:ترنچ کت، کت های بارانی ،کت دامن های رسمی و شیک،شلوارهای پاچه گشاد،شلوارهای کبریتی،دامن های تا روی زانو ،لوفرها،کفش های کلاسیک،کیف های کراس بادی چرم،بوت های چرم،استین بلندهای یقه اسکی و..

اندازه بودن لباس ها:دراین استایل مانند بعضی استنایل ها که از لباس های حجم دار استفاده می شود باید پرهیز کرد و تنها لباس هایی استفاده خواهند شد که دقیقا اندازه شما باشد.

استفاده به اندازه از اکسسوری ها: اگر شما استایل کلاسیک را انتخاب کرده اید پس باید شلوغ کاری با اکسسوری ها را از یاد ببرید تنها اکسسوری هایی که می توانید استفاده کنید شامل حلقه رینگ ساده ،دست بند با طرح ساده ،گوشواره حلقه ساده و در صورت نیاز کمربند است.

وقار و متانت:این استایل نیاز به رفتار کلاسیک هم دارد در استایل کلاسیک تنها پوشش برای شما مهم نخواهد بود بلکه باید رفتار با وقاری هم داشته باشید در غیر این صورت دچار تضاد خواهید بود.

رسیدگی به دست ها و ناخن ها: مرتب نگه داشتن ناخن ها و زیبا کردن ان ها اهمیت خاصی دارد.فراموش نکنید در استایل کلاسیک باید ناخن ها مرتب باشد و همه یکدست و به یک اندازه باشد توجه داشته باشید ناخن ها نباید خیلی بلند باشد.

استایل خود را شخصی سازی کنید: مواردی که گفته شد تنها برای راهنمایی شما بود و شما می توانید از سلیقه شخصی خود هم در این استایل بهره برید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *