مجله ماشین

Netflix در ماه دوم در Q2 برنامه سودآور بالایی بود!

رشد مشترکان Netflix که در هفته گذشته در درآمد شرکت اعلام شده است، نیز در فروشگاه App کاملا احساس می شود، جایی که برنامه آن دوباره به عنوان درآمد برتر تبدیل شده است. براساس گزارش اخیر شرکت Sensors Tower از تحلیلگر فروشگاه App، برنامه در Q2 سال گذشته رشد 233 درصدی درآمد را به 153 میلیون دلار در سه ماهه اخیر افزایش داد. این مبلغ از 46 میلیون دلار در همین سال گذشته در بین سیستم عامل های فروشگاه App برتر و تنها در فروشگاه App IOS دیده می شود.

این سطح رشد Netflix را به مراتب جلوتر از رشد متوسط ​​درآمد در هر دو فروشگاه App، که در حال حاضر در 56 درصد هستش تبدیل کرده است. به عبارت دیگر، حرکت Netflix در نمودارهای درآمد، رشد اقتصادی اکوسیستم برنامه و کسب و کار برنامه مربوط به آن را محدود نمی کند، بلکه به طور خاص به قابلیت Netflix برای افزودن مشترکان جدید بستگی دارد.

در هفته گذشته، سرویس های موجود گزارش دادند که 5.2 میلیون مشترکان در سه ماهه دوم اضافه کرده است که بیشتر از 3.2 میلیون مورد انتظار بود. اکثریت یا 4 میلیون بیشتر از این مشترکین از بازارهای بین المللی وارد شدند، که همچنین می تواند به توضیح افزایش درآمد فروشگاه App کمک کند. اغلب کاربران Netflix جدید از طریق تلفن های خود برای سرویس جریان جدید ثبت نام می کنند و پس از آن از طریق خرید درون برنامه ای پرداخت می کنند.

درآمد Netflix در سه ماهه دوم با 32 درصد افزایش به 2.79 میلیارد دلار رسید. در سه ماهه قبل، رشد 36 درصدی درآمد، به 2.48 میلیارد دلار رسید. با این حال، این ارقام درآمد حاصل از مشترکین در سراسر سیستم عامل را شامل می شود، از جمله تلفن همراه، رایانه ها، ست تاپ باکس ها و… .

با رشد 233 درصدی در فروشگاه های برنامه، گزارش Tower سنسور به درستی اشاره می کند که درآمد تلفن همراه Netflix بسیار بیشتر از درآمد حاصل از سیستم عامل های غیر موبایل است.

این گزارش همچنان اشاره کرد Netflix نیز رقیب خود را Hulu پشت سر گذاشته است، که درآمد فروشگاه App در طول سه ماهه تنها 22 درصد افزایش یافته است.

یکی از کشش های بزرگ برای Netflix سال های اخیر سرمایه گذاری بزرگی برای این شرکت بوده است. Netflix قبلا گفته است که در این سال سرمایه گذاری 6 میلیارد دلاری از محتوای اصلی، از جمله 40 فیلم، عالی خواهد بود.

Netflix حتی یک نوع از چالش های صنعت فیلم های هالیوودی را در انتشار درآمد خود منتشر کرد و خاطرنشان کرد که در حال حاضر قصد دارد تا کسب و کار فیلم را مختل کند چرا که آن را یک بار تلویزیون مختل کرده است.

“همانطور که ما تجارت های تلویزیونی را تغییر دادیم و با تغییر دادن اولین مصرف کنندگان و دسترسی به مطالب راحت تر، معتقدیم تلویزیون اینترنتی می تواند به طور مشابه کسب و کار فیلم را تقویت کند.”

فراتر از Netflix، تعدادی از دیگر کسب و کارهای مبتنی بر اشتراک در طول سه ماهه نیز در نمودارهای درآمد بالا قرار دارند. در فروشگاه App iOS، پاندورا در شماره 3 به کار خود ادامه داده و به برخی از مزایای اشتراک حق بیمه خود اشاره کرده است؛ Spotify # 5؛ و یوتیوب، که اشتراک از طریق یوتیوب قرمز را ارائه می دهد، # 6 بود.

در هر دو فروشگاه App iOS و Google Play، پاندورا # 4، Spotify # 7، یوتیوب # 10 بود و یکی دیگر از سرویس های جریان، HBO NOW نیز در شکاف # 9 ظاهر شد. گزارش کامل از برج سنسور، که بر رشد و درآمد اپراتورهای غیر بازی تمرکز دارد، اینجاست.

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین مطالب مجله دیجیتال