#


چمدان هوشمند چگونه باعث راحت تر شدن سفرها خواهندشد؟

2 فوریه 2019 بدون نظر 2141 بازدید

چمدان هوشمند چگونه باعث راحت تر شدن سفرها خواهندشد؟

چمدان  هوشمند خودران Gita را شرکت Piaggio Fast Forward تولید کرده است و این نخستین چمدانی نیست که قادر است وسایل شما را دقیقا پشت سرتان حمل کند. این شرکت بیان داشته است که می تواند مثل چزخ های خرید و یا ربات های حمل بار نیازهای هر فرد را رفع کند و همه روزه بتواند در خدمت شما باشد.

چمدان هوشمند

این چمان هوشمند اندازه ای مانندیک طبل دارد و تنها دارای یک قسمت اساسی است که شما می توانید وسایل تان را در ان جا قرار دهید. طراحی ان به صورتی است که می تواند پشت سر شما حرکت کند پس به راحتی وسایلتان همیشه در یک فاصه خاصی از پشت سرشما قرار می گیرندو زمانی که شما می ایستید هم این چمدان هوشمند دقیقا کنار شما خواهد ایستاد.

شکل این چمدان دایره ای شکل است و قطر ان نیز برابر ۵۶ سانت است . در هردو طرف این چمدان هوشمند دو چرخ قرار دارد و در وسط این دو چرخ نیز همان قسمت اصلی چمدان جای گرفته است.این چمدان می توان به مقدار ۱۸ کیلو بار را با خود حمل کند. برای محافظت از بار نیز این دستگاه خاصیت را دارد تا بتواند قفل شود و با این قفل ها شما دیگر از بابت وسایلتان هیچ نگرانی را نخواهید داشت.

برای این که این چمدان هوشمند بتواند دقیقا دنبال صاحب خود حرکت کند باید فرد یک کمربندخاص را ببندد که این کربند می تواند ار راه وای فای به چمدان وصل شود. از دیگر ویژگی های جذاب این چمدان ها این است که می توان نقشه محلی که می خواهید بروید را برای ان مشخص کنید و با این روش خواهید توانست حتی بدون نیاز به حضور خودتان چمدان به محل موردنظر برود.

سامسونگ هم به تازگی در تلاش بوده ات تا چمدانی هوشمند را بسازد . همراه این چمدان یک چیپ وجود دارد که در داخل ان قرار گرفته است . از دیگر ویژگی های این چمدان هوشمند پیداکردن مکان چمدان با استفاده از جی پی اس است. این ویژگی از جمله ساده ترین ویژگی های هرچمدان هوشمند است. البته در اینده امید است تا چمدان هایی ساخته شود تا بتواند برای صاحب خود پیام هایی را نیز ارسال کند.

چمدان هوشمند پاپی وان

چمدان هوشمند پاپی وان نوعی از چمدان هوشمند است که می تواند مانند یک حیوان خانگی شما را دنبال کند. بدون نیاز به دست این چمدان خودکار به دنبال شما خواهد امد. نام این چمدان ۹۰Fun Puppy 1 است که می تواند به صورت کنترل در پشت سر شما حرکت کند و یا می توانید با استفاده از ریموت ان کاری کنید که در جلوی شما مشغول حرکت وشد. اندازه این چمدان برابر ۲۰ اینچ است و به اسانی می تواند خود را در حالت تعادل نگه دارد.

این چمدان اولین چمدان خودران نیست بلکه چمدان های دیگری با قابلیت های زیاد نیز ساخته شده اند. از جمله دیگر چمدان های هوشمند می توان به ۹۰Fun Puppy 1 اشاره کرد که از حسگرهای زیادی تشکیل شده است همین حسگرها باعث می شود تا در زمان نزدیک شدن به برخورد هر جسم مسیر عوض شود و از هر اسیبی به چندان جلوگیری شود.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *