مجله ماشین

عرضه آیفون های2019 اپل مجهز به صفحه نمایش اولد

آیفون های مدل2019 اپل با استفاده از صفحه نمایش اولد وارد بازار خواهند شد

گزارش هایی که به تازگی در خصوص ایفون های جدید اپل منتشر شده نشان می دهد که اپل تصمیم گرفته هر سه گوشی آیفون جدید خود را مجهز به صفحه نمایش اولد نموده و در سال2019 وارد بازار نماید.

کوپرتینونشین ها تصمیم گرفته اند سری جدید آیفون های خود را که ویژه سال2019 طراحی شده به صفحه نمایش های اولد مجهز نمایند. اگر این اتفاق به وقوع بپیوندد هز سه مدل گوشی آیفونی که به تازگی طراحی شده اند دارای صفحه نمایش اولد خواهند بود. این خبر از سوی منابع معتبری همچون خبرگزاری ETNews تایید شده است. با توجه به شایعاتی که پیشتر انتشار یافته بود اپل تصمیم گرفته در سال2018 میلادی سه گوشی ایفون جدید را معرفی و عرضه نماید که دو مدل از این گوشی ها دارای صفحه نمایش اولد بوده و گوشی شوم از نظر قیمتی کمی ارزان تر خواهد بود و از نمایشگر ال سی دی بهره خواهد برد. با توجه به ظواهر امر اینگونه به نظر می رسد که این کمپانی آمریکایی تصمیم گرفته آیفون های مدل2019 را در حالی رونمایی و عرضه کند که از صفحه نمایش اولد در آن ها استفاده شده است.

با تصمیمی که کوپرتینونشین ها اتخاذ کرده اند به نظر می رسد دوران سخت و دشواری برای تولیدکنندگان و تامین کنندگان صفحه نمایش های ال سی دی پیش رو خواهد بود. زمانی که خبر این تصمیم گیری جدید اپل منتشر شد سهام کمپانی ژاپن دیسپلی به میزان ده درصد دچار افت شد. البته کمپانی های دیگر نیز دچار این بحران شده و سهام آن ها با افت همراه بوده که می توان کمپانی شارپ را نام برد. این کمپانی به عنوان یکی از تامین کنندگان صفحه نمایش های ال سی دی که با کمپانی اچل همکاری می کرد افت4 درصدی را برای سهام خود تجربه کرد.

هم اکنون کمپانی اپل برای اینکه بتواند صفحه نمایش های اولد ایفون10 را تامین کند به کمپانی رقیب یعنی سامسونگ اتکا داردو آیفون10 به عنوان اولین گوشی هوشمندی می باشد که اپل آن را به همراه تکنولوژی صفحه نمایش اولد روانه بازار کرده است. با در نظر گرفتن خبر تصمیم جدید کمپانی اپل احتمال آن وجود دارد این دو شرکت با یکدیگر همکاری بیشتری داشته باشند.

موضوعات

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *