#


کادیلاک اسکالید

3 ژوئن 2019 بدون نظر 2707 بازدید

کادیلاک اسکالید

کادیلاک اسکالید یکی از شاسی بلندهای بسیار لوکس و ضد گلوله است که دارای ظاهری بسیار خشن و جذاب است . هم چنین این خودرو دارای امکانات بسیار ویژه امنیتی است . حتی سرنشینان این خودرو می تواند در زمان خطر به مهاجمان نیز شلیک کند.

مقام های دولتی و یا افراد ثروتمند می توانند این خودروها را از شرکت های معتبر که در این زمینه فعالیت می کنند خریداری کنند.  کادیلاک اسکالید دارای پکیج هایی امنیتی است و دارای کابین سفارشی است که با قیمت 350 هزار دلار فروخته می شود .

کادیلاک اسکالید

بررسی ویژگی های کادیلاک اسکالید

شرکت سازنده در این خودرو از شیشه های بالستیکی استفاده کرده است که دارای ضخامتی برابر 5 سانتی متر است به دلیل همین ویژگی هم می تواند در برابر گلوله های سنگین مانند مگنوم نیز مقاومت کند. اگر اشخاصی که این خودرو را سفارش می دهند ،  پکیج کامل آن را خریداری کنند این خودرو به ویژگی های دیگری چون شیشه جلو ضدیخ و ضد مه ، آنتن های جی پی اس و پوشش های خورشیدی نیز برخودار خواهد بود .

در این خودرو برای عملکرد بهتر به جای فولاد بالستیک از پانل های کربنی کامپوزیت استفاده شده است که نسبت به فولاد 10 برابر قوی تر است و از همه مهم تر باعث می شود تا وزن خودرو به میزان 60 درصد کاهش پیدا کند. این خودرو از سرنشینان خود در 360 درجه محافظت می کند .

طراحان این خودرو برای این که امنیت سرنشینان را بیش تر کنند ارتفاع سقف کادیلاک اسکالید را به میزان 11 سانتی متر بیش تر کرده است و در قسمت رویی آن نیز از پوششی جیری و چراغ های led استفاده شده است .

از سایر امکانات کادیلاک اسکالید دوربین 360 درجه ، اپل تی وی ، سیستم صوتی و تلویزیون هوشمند 32 اینچی است . از بهترین ویژگی های این خودرو قابلیت و ویژگی شلیک آن است که در شرایط خطرناک درگاه های شلیک در اختیار سرنشینان خواهد بود و از آن جا خواهند توانست به مهاجمان شلیک کند.

در زمان خطر سیستم های دیگری مانند سیستم ارتباطات ماهواره ای ، سیستمی برای تشخیص دادن مین ها ، دوربین های دید در شب 360 درجه و تلفن های اضطراری جهانی در دسترس خواهند بود .

کادیلاک اسکالید دارای موتور 6.2 لیتری است و می تواند توانی را بین 420 تا 600 اسب بخار را تولید کند . جعبه دنده ای که در کنار این موتور قرار گرفته است ساخته جی ام و فورد است . جعبه دنده به کار رفته از جمله جعبه دنده های 10 سرعته خودکار در جهان است .

سازندگان این خودرو برای این که وزن اضافه شده ای که با استفاده از صفحه های زرهی ایجاد شده است را جبران کنند و این وزن اضافه تاثیرات بدی را روی حرکت کردن خودرو و هم چنین پایداری کادیلاک اسکالید نداشته باشد سیستم تعلیق بسیار قوی تری روی این خودرو قرار داده شده است و هم چنین ترمزهای آن نیز تقویت شده است .

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.