#


بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان

30 می 2019 بدون نظر 3277 بازدید

بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان

خودروهای شاسی بلند از جمله خودروهایی هستند که طرفداران بسیار زیادی دارند و البته قیمت آن ها نیز به همان مقدار بالاست . در این مطلب به بررسی بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان می پردازیم .

معرفی بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان

1-لندرور رنجروور : این خودرو از بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان است که در نسخه لوکس این خودرو همه امکانات و ویژگی ها وجود دارد و جه از نظر زیبایی ظاهری و چه از نظر فنی بسیار جذاب است . قیمتی که برای مدل لوکس این خودرو درنظر گرفته شده است برابر 244هزار دلار است . موتور به کار رفته در این خودرو برابر 550 اسب بخار است .

بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان

صندلی های این اتومبیل به صورت برقی و به بیست حالت ممکن می تواند تنظیم شود هم چنین در داخل آن از چرم های بسیار مرغوبی استفاده شده است . امکانات بسیار زیاد دیگری نیز در آن وجود دارد که باعث می شود تا این خودرو بتواند برای سرنشینان راحتی بسیار زیادی را فراهم کند.

ظاهر خارجی این خودرو به صورت تهاجمی بوده است و به صورت کلی مانند همان مدل های گذشته است . سادگی در طراحی آن از اساسی ترین ویژگی های مربوط به آن است .

2- کادیلاک اسکالاید پلاتینیوم : از بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان محسوب می شود و ظاهری بسیار بزرگ دارد . قدرتی که این خودرو می تواند تولید کند برابر 420 اسب بخار است . جعبه دنده هشت سرعته این خودرو باعث می شود تا بتواند در زمان 5.8 ثانیه از سرعت صفر به صد کیلومتر برسد . قیمتی که برای این خودرو درنظر گرفته شده است برابر 91 هزار دلار است .

3- کادیلاک اسکالاید ESV : این خودرو نسبت به مدل های قبلی تغییرات زیادی را داشته است . این خودرو جاگیری بسیار زیادی دارد و به راحتی هشت نفر را می تواند در خود جای دهد . این خودرو می تواند قدرتی را برابر 420 اسب بخار تولید کند.

صندلی های عقبی این خودرو می تواند به صورت افقی قرار گیرد و به این ترتیب می تواند جای بیش تری را برای سرنشینان فراهم کند .

4- لندرور رنجروور اسپرت : از این خودرو به عنوان بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان می توان یاد کرد . حجم موتور این خودرو پنج لیتری است و دارای هشت سیلندر است که می تواند قدرتی را برابر 550 اسب بخار تولید کند. این خودرو به گونه ای طراحی شده است که راننده محور است و رانندگی در آن به راحتی و ایمنی بالایی می تواند صورت گیرد. قیمت این خودرو برابر 111 هزار دلار بوده است .

5-مرسدس بنز AMG GL : خودروهای شرکت بنز از بهترین خودروهای شاسی بلند در جهان اند . موتور این خودرو هشت سیلندر است و حجمی برابر5.5 لیتر دارد که می تواند قدرتی برابر 550 اسب بخار را تولید کند.جعبه دنده به کار رفته در این خودرو نیز هفت سرعته و اتوماتیک است . این خودرو به راننده و سرنشینان امکانات بسیار زیادی می دهد که باعث می شود تا بتوانند در ایمنی و راحتی کامل از آن استفاده کنند.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.