#


6 قوانین طلایی برای آشپزخانه شما

آشپزخانه
10 آگوست 2017 بدون نظر 1121 بازدید

6 قوانین طلایی برای آشپزخانه شما

۶ قوانین طلایی برای آشپزخانه شما

یک آشپزخانه تمیز و بدون هیچ مشکلی واقعا رویای است. چگونه اغلب شما را به آشپزخانه دوست داشتم دعوت کنم و متوجه شدم که شماهم تعجب می کنید “چطور در این صورت آنها آن را مانند این نگه می دارند؟”

با این حال، برای بسیاری از ما، واقعیت کاملا متفاوت است – سطوح آشپزخانه ما بسته بندی شده با لوازم خانگی، هزاران نفر از لوگو grin پشت ما در هنگام باز کردن یک کمد و به عنوان برای ادویه جات – حتی بیرون رفتن وجود دارد.

این نباید چنین باشد. ویكی سیلورترن، نماینده حرفه ای كه مأموریتش این است كه مردم را برای ایجاد فضاهای آرامش بخش و منظم تر راهنمایی کند، می گوید كه آشپزخانه شما به منظور صرفه جویی در كار واقعی است. در اینجا قوانین طلایی او برای ایجاد یک آشپزخانه بدون سر و صدا …

۱. در مورد آنچه که اغلب انجام می دهید فکر کنید.

آشپزخانه شما باید برای شما کار کند، نه از راه دور. استفاده از مواردی که اغلب مورد استفاده قرار می گیرند درست در وسط مقابله قرار دارند، اما مجبور کردن به بازدید از گنجه و کمد های مختلف در اطراف آشپزخانه برای ساختن یک فنجان چای، تقریبا عملی ترین استفاده از فضای شما است.
در حقیقت، همه چیزهایی که در آشپزخانه شما نیاز دارید، برای صرف غذا روزانه با خانواده، به همراه چند جایگزین در صورت خراب شدن یا بازدیدکنندگان، کافی است.

بسیاری از ما می توانستیم به طور شفاف مقدار چنگال هایی که در اختیار داشتیم دو برابر شود و هرگز کمتر از یک فنجان باشد.

“اما اگر من یک مهمانی داشته باشم چه؟” وقتی که به برخی از صفحات یا عینک ها می چسبد، عذر فراوانی است.

پاسخ این است که یا از همسایگان خود قرض می گیرید – مردم دوست دارند یک عمل خوب انجام دهند یا نسخه های قابل بازیافت قابل استفاده مجدد را خریداری کنند، که برای آشپزخانه شما چند ماه یا چند سال در میان یک مهمانی قرار نخواهد گرفت.

۳. غذا را بگذارید تا بتوانید ببینید چه چیزی دارید.

ما همه سناریو را تجربه کردیم که در آن شما یک دسته از مواد تشکیل دهنده جدید را برای یک دستور غذا خریداری کردید، فقط بعدا متوجه شدید که چندین مورد در صندوق خود داشته اید.
سازماندهی غذا به طوری که شما واقعا می توانید ببینید که چه چیزی شما را در کاهش مصرف مواد غذایی حیاتی است – به این معنی است که شما به طور مداوم خرید یکسان در سوپر مارکت. نیازی به وسواس در مورد آن وجود ندارد، اما یک عمل ساده به عنوان تنظیم صندوق های خود را به طوری قلع رو به جلو رو به راه طولانی در ایجاد زندگی شما ساده تر.

آیا شما اقلامی مانند ماکارونی یا برنج دارید که شروع به اسپری شدن در تمام کابینت می کند، به محض اینکه شما آنها را ببرید. گروه بندی اینها را در یک سبد شسته و دارای یک انتخاب خوب است به این معنی است که شما می توانید آنها را به راحتی برداشته و به جای ایجاد ظروف سرباز یا مسافر. سبد نیز برای ادویه جات در یک کابین مناسب است – به جای اینکه از طریق انتخاب اسپری خود ریزش کند و به طور فزاینده ای خسته کننده شود، سبد را بچشید و اسکن سریع را برای صرفه جویی در وقت و تلاش بیابید.

۴. با جایی که چیزها را انجام می دهید، عمل کنید.

فکر کردن عملا فقط در مورد ساختن فعالیت های آشپزخانه معمولی شما آسان نیست. این نیز در مورد توزیع اقلام کمتر مورد استفاده شما موثر است.

برای مثال، اگر یک مورد سنگین است، مطمئن شوید که آن را به جایی پایین می اندازید، در غیر اینصورت هرگز آن را از دست ندهید زیرا ترس شما از بین می رود.
به همین ترتیب، اقلامی که فقط برای یک رویداد خاص می روید – می توانید بشقاب های طعم دهنده ای شیک را برای یک مهمانی شام بخورید – باید در یک جعبه به خوبی برچسب گذاری شده و در یک کابین قرار دهید، آماده باشید که در مورد مورد عجیب و غریب مورد نیاز است.

۵. اطمینان حاصل کنید که ذخیره سازی شما در بهترین حالت ممکن کار می کند.

هشدار: اگر بتوانید از قفسه های متحرک استفاده نکنید، می توانید فضای بسیار آشپزخانه را از بین ببرید.
اگر، برای مثال، شما یک قفسه با یک فضای خمیده بزرگ در بالای آنها داشته باشید، در نظر بگیرید که یک قفسه جدید اضافه کنید یا آنها را در اطراف حرکت دهید تا فضای بیشتری در آشپزخانه خود ایجاد کنید.

شما می توانید فضای ذخیره سازی بیش از ۵۰٪ در یک کمد را به سادگی از طریق استفاده از طرح بهتر موثر کنید، اما اکثر ما تمایل داریم که در زمانی که ابتدا به خانه می رفتیم، چیزهایی را می پوشیم.

۶. فکر می کنم عملی، نه زیبا.

همه چیز خیلی آسان است که بتواند با زیبایی روبرو شود و فراموش نکنید که راه حل ذخیره سازی هوشمندانه است.
برای مثال، کوزه های کیلنر را نگاه کنید، آنها دوست داشتنی را در یک کابین بزرگ قرار می دهند، اما به داخل کابینت آشپزخانه خود کشیده می شوند، آنها واقعا به دلیل شکل منحنی و پوشش های شیشه ای ضخیم، اتاق زیادی را می گیرند.

غذای ریز کردن نیز با وحشت زیاد همراه است – شما ممکن است آرد یا برنج بیشتری از جارو برقی بسوزانید، و شما را با مشکل ذخیره کردن چربی نگه دارید و به نوعی بایستی تاریخ استفاده هر غذای فاسد را ضبط کنید .

در عوض، عملا فکر کنید، یا محصولات خود را در بسته های میوه خورد شده خود نگه دارید و در سبدهای سرمایه گذاری کنید تا گروه ها را با هم ترکیب کنید یا اگر ترجیح می دهید مسیر رو به انفجار را خریداری کنید، استفاده از فضای کافی برای استفاده بهتر از فضا.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *