مجله ماشین

کارکرد بهتر آیفون 7 نسبت به آیفون های جدید

آیفون7 را جایگزین آیفون های جدید کنید

آیفون های 10 اس، 10 اس مکس و 10 آر معرفی شده اند و دو مدل اول وارد بازار فروش شده است و برای خرید 10 آر می بایست تا نوزدهم اکتبر تحمل کنید.

ولی شماری از افراد بر این عقیده اند که به ‌جای هزینه بالا برای آیفون‌ های نسل جدید و گران ‌قیمت می‌ توان یک گوشی آیفون 7 خرید و با صرف قیمت کمتر یک تلفن همراه خوب داشت.

آنتونیو ویلاس در یک مقاله‌ در بیزینس اینسایدر با عنوان هشت دلیل تلاش می ‌کند استفاده کنندگان را متقاعد نماید که به ‌جای خرید گوشی های آیفون جدید، یک آیفون 7 خریداری کنند. با ما همراه باشید تا دلایل این کار را با هم مرور کنیم:

1- اولین دلیل قیمت ارزان آیفون 7 در قیاس با آیفون‌ های نسل جدید است که با 450 دلار می ‌توان یک گوشی آیفون 7 را به دست آورد و با 570 دلار هم یک آیفون 7 پلاس.

آیفون 7 تقریباً 180 دلار ارزان‌ تر از آیفون 10 آر می باشد و 430 دلار از آیفون 10 اس و 530 دلار هم ارزان ‌تر در مقابل آیفون 10 اس مکس است.

2-همان سیستم‌عامل IOSکه بر روی گوشی های آیفون جدید نصب‌ می باشد، روی آیفون 7 هم نصب است و نسخه 12 هم بر روی آن به‌ خوبی جواب خواهد داد و پرفورمنس و عملکرد خیلی خوبی هم خواهد داشت.

3- آیفون 7 با وزن کمتر و ظریف ‌تر نسبت به سه مدل آیفون جدیدی است که معرفی شده اند. هر چند باید بگوییم که آیفون 7 پلاس کمی سنگین ‌تر از آیفون 10 اس است.

4- بر روی آیفون 7 هم دکمه فیزیکی هوم تعبیه شده است و هم حسگر اثرانگشت که تعدادی از افراد آن را به تکنولوژی چهره شناس روی آیفون‌ های جدید ترجیح می ‌دهند.

5- دوربینی که بر روی آیفون 7 نصب شده است کماکان فوق العاده به نظر می رسد و تصاویر خوبی هم می ‌گیرد.

6- کیفیت تصویر آیفون 7 پلاس به مراتب بهتر از مدل 10 آر است و مشخص است که زیباتر و شفاف‌ تر به نظر خواهد رسید.

7- آیفون 7 دارای تاچ سه ‌بعدی است در صورتی ‌که آیفون 10 آر آن را ندارد.

8- آیفون 7 با تراشه A10 که بر روی آن نصب شده است کماکان پر قدرت است و سیستم ‌عامل نسخه 12 را به راحتی جواب خواهد داد.

موضوعات

مطالب مرتبط با "کارکرد بهتر آیفون 7 نسبت به آیفون های جدید"

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *