#


1/3 از کارمندان انگلستان که در معرض اضطراب، افسردگی یا استرس هستند، مورد بررسی قرار گرفتند!

1/3 از کارمندان انگلستان که در معرض اضطراب، افسردگی یا استرس هستند، مورد بررسی قرار گرفتند!
19 جولای 2017 بدون نظر 327 بازدید

1/3 از کارمندان انگلستان که در معرض اضطراب، افسردگی یا استرس هستند، مورد بررسی قرار گرفتند!

دو نفر از هر پنج کارمند می گویند که مسئولیت های خود را به دلیل سلامت خود کاهش داده اند.

بر اساس یک نظرسنجی از کارکنان با نقش های کم و حتی بالاتر، بیش از یک سوم نیروی کار بریتانیا در حال تجربه اضطراب، افسردگی و یا استرس است.

گفته می شود که مشکلات روحی در هر هفته در حدود یک تا شش نفر تاثیر می گذارد. از ۲،۰۰۰ کارگر که پاسخ دادند، ۳۴ درصد آنها گفتند که مشکلات سلامتی و تندرستی دارند.

یافته های منتشر شده توسط شرکت مشاوره مدیریت PwC، به این شرح است: مدیران NHS هشدار می دهند که تعهد دولت برای بهبود خدمات روان شناختی با افزایش تقاضا، کمبود پرسنل و عدم تامین بودجه برای رسیدن به بالاترین مقام رو به رو است.

این نظرسنجی دو تا از پنج نفر را در بر داشت، ۳۹ درصد از کارکنان گفتند که به دلیل سلامت خود از کار خارج شده اند یا مسئولیت های خود را کاهش داده اند.

و تقریبا یک چهارم، ۲۳ درصد، گفتند که آنها فکر نمی کنند که سازمانی که کار میکنند به طور جدی به سلامتی کارکنان برساند.

ترسا مه قول داده است که قانون سلامت روان را اصلاح کند و سخنان ملکه که گفت دولت “اطمینان می دهد که سلامت روان در NHS در انگلستان اولویت قرا داده شود”.

تحقیقات قبلی توسط موسسه خیریه سلامت روان در نظر گرفته شده است که تقریبا نیمی (۴۸ درصد) از تمام کارکنان بخش عمومی به دلیل مشکلات سلامت روانی خود مجبور به ترک زمان هستند.

مادلین مک گایرن، رئیس برنامه های سلامت کار ، به قسمت هایی که  کمبود پشتیبانی از کارکنان مبتلا به بیماری های روانی را دربر دارد، گفت: “نگرانی” و گفت که اگر چه تعداد در بخش دولتی بالاتر بود، و آنها نیز قابل توجه در بخش خصوصی بودند و بنابراین حمایت باید “در سراسر هیئت مدیره” افزایش یابد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *