مجله ماشین

درمان سریع سرفه کودکان با عسل

درمان سریع سرفه کودکان با عسل

درمان سریع سرفه کودکان با عسل بر اساس تحقیقات انجام گرفته است. با یک دوز ۱۰ گرمی عسل، می‌توان کودکانی که سرفه شبانه دارند را مداوا کرد. این روش پیش تر در طب سنتی عنوان شده بود اما درحال حاضر علم پزشکی نوین نیز آن را تائید کرده است.

درمان سریع سرفه و تأثیر بسزای عسل در درمان سریع گلو درد

کودکانی که  دچار گلودرد شده بودند با یک دوز ۱۰ گرمی عسل یا دارونما  ۳۰ دقیقه قبل از رفتن به رختخواب مورد درمان قرار گرفتند .

قبل از انجام مطالعه و سپس در روز بعد از درمان، پرسشنامه توسط والدین پر شد.

در مقایسه با وضعیت اولیه‌ای که کودکان داشتند: هم گروهی که دارونما مصرف کرده بودند و گروهی که عسل را مصرف کرده بودند به صورت معناداری حالشان بهبودی نشان می داد.

اما بهبودی در دریافت کنندگان عسل نسبت به گروه مقابل بیشتر بود و درمان سریع سرفه یکی از درمان های خانگی می باشد.

پژوهش گران این فرضیه را مطرح کردند که شباهت فیبرهای ایجاد کننده مزه شیرین با فیبرهای کنترل کننده سرفه ممکن است باعث این اثر ضد سرفه شده باشد.

آنها نتیجه گرفتند که کودکان یک سال به بالا می توانند عسل را به عنوان یک درمان موثر و بی خطر برای سرفه مصرف نمایند.

سرفه هایی همراه با خس خس سینه

عفونت روی تارهای صوتی نای و مجرا های هوا تاثیر می گذارد و منجربه بروز سرفه های شدید می شود، از نشانه های سرفه های عفونی خس خس سینه و تغییر صدا است. برای درمان سریع سرفه به طور طبیعی نسخه های زیادی درمنزل وجود دارد که یکی از آنها  درمان سریع سرفه کودکان با عسل می باشد.
نشانه های سرفه عفونی
  • آبریزشبینی
  • سرفه های شدید
  • گرفتگی بینی
  • التهاب حنجره
  • مشکلات تنفسی
  • خستگی و آشفتگی
  • قرمزی پوست لب

بجای استفاده از داروهای آزاد داروخانه یا شربت سرفه، روش های درمان طبیعی را امتحان کنید که درمان سریع سرفه به طور موثر و بدون عوارض جانبی  شما را تسکین میدهند.

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *