#


رولزرویس فانتوم

10 ژوئن 2019 بدون نظر 4107 بازدید

رولزرویس فانتوم

شرکت رولزرویس نسل جدید خودروهای فانتوم در سال 2018  وارد بازار کرده است . این شرکت به صورت کلی خودروهای لوکسی را وارد بازار می کند و البته رولزرویس فانتوم نیز جز پیشرفته ترین خودروهای این شرکت به حساب می آید . در ادامه این مطلب به بررسی ویژگی های رولزرویس فانتوم می پردازیم .

رولزرویس فانتوم

معرفی رولزرویس فانتوم 2018

در مدل 2018 رولزرویس فانتوم جلوپنجره این خودرو به صوت کاملا یک پارچه و هم سطح با بدنه این خودرو ساخته شده است . در این خودرو از تکنولوژی لیزرها استفاده شده است که همین ویژگی باعث می شود تا بتواند تا فاصه 600 متر را روشن کند .

در نمونه های قبلی خودروهای رولزرویس از چراغ های دوگانه استفاده شده بوده است و اما در رولزرویس فنتوم 2018 این ویژگی حذف شده است و تنها در این خودرو از دو چراغ اصلی استفاده شده است . بدنه این خودرو به رولزرویس گوست شباهت بسیار زیادی دارد و دارای بدنه ایرودینامیک تر از مدل های قبل لست که همین ویژگی سبب شده است تا ظاهر این خودرو نسبت به خودروهای نسل قبلی اسپرت تر باشد . رینگ های به کار رفته در این خودرو نیز 22 اینچی و بزرگ است که پولیش خورده است .

درباره طراحی داخلی رولزرویس فانتوم 2018 اگر بخواهیم صحبت کنیم باید بگوییم که دارای طراحی های قبلی است و اما قابلیت های جدیدی ب آن اضافه شده است . از مهم ترین تغییراتی که می توان بیان کرد صفحه نمایش 12.3 اینچی ، استفاده از نورپردازی برای نشان دهنده های راننده ، و حاشیه های کیلومتر شمار است که از جنس کروم اند. به صورت کلی شاید بتوان گفت کابین این خودرو شباهت بسیار زیادی به کابین بی ام و دارد . راننده با استفاده از صفحه می تواند به اطلاعاتی مانند قدرتی که پیشرانه تولید می کند ، مقدار سوخت و دما ، سرعت و اطلاعات مربوط به ناوبری دست پیدا کند.

رولزرویس فانتوم جدید نسبت به مدل های قبلی دارای طول کم تر و اما عرض و ارتفاع بیش تری است . فاصله ای که بین دومحور در این خودرو وجود دارد نیز نسبت به نمونه های قبلی کم تر شده است .

متخصصان این شرکت برای ساخت این خودرو از یک پلتفرم آلمینیومی جدید رونمایی کرده اند که در خودروهای آینده این شرکت استفاده خواهد شد . این ساختاری که جدیدا به وجود آمده است باعث شده است تا استحکام آن به میزان 30 درصد افزایش یابد . این استحکام درصورتی اتفاق می افتد که برای خودرو وزن بسیار کمی را دارد .

رولزرویس فانتوم 2018 دارای عایق بندی صوتی بسیار قوی است به صورتی که رولزرویس ادعا کرده است که این خودرو بی صداترین خودروی جهان است و می تواند به میزان 10 درصد نسبت به خودروهای قبلی این شرکت صدای کم تری را تولید کند . این شرکت برای این که بتواند به این ویژگی برسد از 130 کیلوگرم مواد عایق صدا استفاده کرده است و هم چنین بدنه این خودرو نیز به صورت دو لایه به وجود آمده است .

پیشرانه ای که برای این خودرو به کار رفته است می تواند قدرتی را برابر 563 اسب بخار را تولید کند و هم چنین می تواند گشتاوری برابر 720 نیوتون بر متر را تولید کند. قیمتی برای این خودرو هنوز درنظرگرفته نشده است و عرضه آن ها در چهار ماه آینده صورت خواهد گرفت .

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.