#


کوسن زیبایی بی نظیر برای مبلمان منزل

20 ژانویه 2018 3 نظر 1453 بازدید

کوسن زیبایی بی نظیر برای مبلمان منزل

کوسن زیبایی بی نظیر برای مبلمان منزل

اگر تمایل دارید دکوراسیون منزل خود را عوض کرده و از راه حل های ارزان و ساده بهره بگیرید می توانید از کوسن هایی که تناسب زیادی با دکوراسیون خانه تان دارد استفاده نموده و حال و هوایی جدید و زیبا را در این فضا به وجود بیاورید. اگر در خانه خود چند کوسن دارید بهتر است به جای خرید گزینه های جدید روکش کوسن های قدیمی خود را تعویض نموده و طرحی جدید را به وجود بیاورید و در طراحی دکوراسیون داخلی منزل خود به کار بگیرید.

یکی از ویژگی های مهم کوسن ها این است که موجب می شوند نشستن بر روی مبلمان مختلف و راحتی ها ساده تر باشد و افراد بتوانند براحتی از آن ها برای نشستن کمک بگیرند. یکی دیگر از تاثیرات مثبتی که کوسن ها دارند این است که موجب می شوند تا دکوراسیون خانه خود را به زیباترین شکل نشان دهد.

کوسن زیباترین تحول در خانه های استیجاری

 اگر خانه ای استیجاری داشته باشید و تمایل زیادی به تعویض دکوراسیون آن داشته باشید بهترین گزینه برای شما استفاده از کوسن های مختلف می باشد. این ابزار کاربردی می تواند دکوراسیون خانه استیجاری شما را به زیباترین شکل ممکن تغییر دهد و از آنجایی که قادر به ایجاد تغییرات اساسی نیستید می توانید از این وسیله بیشترین استفاده را ببرید. استفاده از کوسن یکی از کم هزینه ترین کارهایی است که هر فردی می تواند در دکوراسیون خانه خود از آن استفاده نماید.

افراد بسیاری هستند که هر ساله هزینه های گزافی را برای تغییر دکوراسیون خانه خود صرف می کنند ولی اگر به دنبال راهی برای کم کردن هزینه های این تغییرات هستند می توانند از کوسن ها کمک گرفته و تحولاتی عظیم را به وجود بیاورند. کافی است یکبار از کوسن در دکوراسیون خانه خود استفاده نمائید مطمئناً یکی از مشتری های پر و پا قرص این وسیله خواهید شد.

استفاده از کوسن های مختلف در اتاق خواب

زمانی که در مورد اتاق پذیرایی یا نشیمن به دنبال خرید کوسن هستید بهتر است برای اتاق خواب هم کوسن های زیبا و در عین حال مناسبی را تهیه نمائید. برای این کار می توانید خود دست به کار شده و کوسن هایی را که از جنس پارچه پرده است دوخته و در اتاق به کار بگیرید. علیرغم این می توانید کوسن هایی هماهنگ با روتختی خود تهیه نمائید؛ توجه داشته باشید اگر روتختی مورد استفاده دارای طرح و سبک کلاسیک است ترجیحا به سراغ کوسن هایی بروید که از جنس مخمل و یا ساتن تهیه شده اند. این کوسن ها می توانند جذابیت خاصی را در اتاق خواب به وجود بیاورند ولی اگر تخت خواب و دکوری که در اتاق خواب مورد استفاده قرار گرفته اند بهتر است در خصوص کوسن به سراغ مدل هایی که از پارچه های کتان یا گونی بافت دوخته شده اند رفته و از آن ها استفاده نمائید.

بهترین رنگ و جنس کوسن کدام است؟

زمانی که قصد انتخاب کوسنی را دارید بهتر است بدانید برای کجا و چه زمانی آن را می خواهید. اگر تمایل دارید در فصل گرما از کوسن در دکوراسیون خانه خود استفاده نمائید بهترین گزینه استفاده از کوسن هایی می باشد که از پارچه های نخی و کنفی تهیه شده اند و دارای رنگ سرد و کمی خنک هستند؛ به عنوان مثال می توانید در فصل گرما از کوسن هایی به رنگ آبی و یا سبز آبی استفاده نمائید. وقتی که از این سبک رنگ ها استفاده کنید در واقع مانع از لختی و بی حالی بیش از اندازه ای خواهید شد که در فصل گرما به سراغ تان می آید.

در صورتی که به دنبال کوسنی برای فصل سرما هستید می توانید کوسن هایی که پارچه آن ها پشمی و یا مخملی است را به کار بگیرید. یکی از بهترین رنگ هایی که در فصل های سرد می تواند در مورد کوسن ها انتخاب کرد طیف رنگی قرمز می باشد. به کار بردن این رنگ ها موجب می شود تا محیط منزل تان بسیار پر حرارت دیده شوند و همین موضوع موجب می شود تا دکوراسیونی بسیار زیبا و جذاب داشته باشید.

نحوه چیدمان کوسن ها به چه شکل است؟

برای اینکه بتوانید کوسن ها را بیشتر از همیشه در معرض دید قرار دهید باید آن ها را به صورت زیبایی چیدمان کنید. یکی از بهترین روش ها برای چیدمان و جلوه گر شدن کوسن ها استفاده از نسبت های طلایی می باشد که موجب می شود تا چینش کوسن ها زیبایی خاصی را داشته باشد. بهترین کار این است که در خصوص رنگ های متضاد از نسبت2 به1 استفاده نموده و کوسن ها را به این شکل قرار دهید؛ به عنوان مثال اگر کوسن هایی به رنگ آبی و نارنجی و یا قرمز دارید باید دو کوسن آبی را بر روی مبلمان قرار داده و از یک کوسن نارنجی در کنار آن ها استفاده نمائید.

اگر در مورد مبل سه نفره خانه خود از پنج کوسن استفاده می کنید بهتر است این نکته را به خاطر داشته باشید که زیباترین و بهترین انتخاب در مورد آن ها نسبت2-2-2 و یا2-2-2 می باشد. در مورد نسبت اول بهتر است سه جفت کوسن را که به شکل مربع هستند و رنگ های مختلفی دارند اما در اندازه با یکدیگر برابرند بر روی مبلمان خود قرار دهید. در مورد هر کدام از جفت های کوسن باید رنگ ها متفاوت باشد و بهترین چیدمان برای آن ها به صورت قرینه می باشد.

در مورد نسبت دومی که اشاره کردیم بهتر است دو جفت کوسن یک شکل و یک اندازه را که دارای رنگ های متفاوتی است انتخاب کرده و بر روی مبلمان خود قرار دهید. در بین این دو جفت کوسن می توانید از یک عدد کوسنی که دارای طرح و رنگ متفاوت است استفاده کرده و دکوراسیونی زیبا را به وجود بیاورید.

اندازه مناسب کوسن

در زمان انتخاب کوسن باید این نکته را مد نظر قرار دهید که آن ها دارای مدل های مختلف با ابعاد متنوع هستند و در هنگام انتخاب باید به ابعاد و اندازه مبلمانی که در خانه خود قرار داده اید توجه نمائید. در حال حاضر بیشترین استفاده از کوسن هایی است که دارای ابعادی به اندازه40 در40 و یا اندازه های50 در50 می باشد که به شکل مربع هستند و می توانند در مورد مبلمان مختلفی به کار برده شوند.

یک مدل دیگر از کوسن ها هستند که به شکل مستطیل می باشند و در سایز30 در50 سانتی متر عرضه می شوند. اگر بخواهید از حالت مرسوم خارج شوید می توانید به سراغ کوسن های مستطیلی یا دایره ای رفته و مدلی مناسب را برای قرار دادن بر روی مبلمان خانه خود انتخاب نمائید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

پاسخی بگذارید

ارسال دیدگاه جدید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *