مجله ماشین

نکات مهمی که باید هنگام آرایش عروس رعایت شود

نکات مهمی که باید هنگام آرایش عروس رعایت شود

عروس خانم ها معمولا در روز عروسی خود بزرگ ترین دغدغه ای که دارند این است که مدل آرایش و موهای شان چگونه خواهد بود و مسئله ی مهم تری که در این رابطه وجود دارد این است که در بین مهمانان بحث مدل موها، آرایش و زیبایی عروس پیش می آید. ممکن است که تا کنون مطالب زیادی را در مورد آرایش عروس خوانده باشید ولی ما در این مطلب نکاتی را که خود عروس ها به آن اشاره کرده اند را در اختیارتان قرار می دهیم.

با آرایشگرتان در مورد آرایش عروسی تان صحبت کنید

زمانی که می خواهید برای تست آرایش عروسی تان بروید سعی کنید که روز آن را نزدیک به روز عروسی تان انتخاب کنید تا بتوانید در نور یکنواختی آرایش تان را ببینید تا متوجه شوید که روز عروسی چه آرایشی را خواهید داشت. در مورد رنگ هایی که به صورت تان می آید با آرایشگرتان صحبت کنید و از او بخواهید که چهره تان را زیاد تغییر ندهد تا در روز عروسی خودتان باشید. اگر عادت ندارید که از آرایش سنگین استفاده کنید در روز عروسی هم همین کار را انجام دهید.

آرایش عروس

آرایش عروس

آرایش عروس طبیعی داشته باشید

کاری را که می دانید به نظرتان مناسب است را انجام دهید. به طور مثال می توانید آرایشی طبیعی همراه با یک رژ جذاب داشته باشید.

آرایش تان را به برنامه ریز عروسی تان بسپارید

برای آرایش صورت و مدل موی تان می توانید به کسی که برای عروسی تان برنامه ریزی می کند بسپارید تا آرایشگری را برای تان انتخاب کند. اگر بتوانید برای عروسی تان یک برنامه ریز داشته باشید بسیار عالی می شود و دیگر هیچ استرسی نخواهید داشت.

مژه مصنوعی را فراموش نکنید

توصیه ای که به شما می شود این است که در روز عروسی حتما از مژه ی مصنوعی استفاده کنید. چون علاوه بر اینکه عکس های تان زیبا می شود بلکه شما می توانید در طول روز حس خاص بودن را داشته باشید. مدل های مختلفی از مژه های مصنوعی وجود دارد، بهتر است که قبل از روز عروسی آن ها را امتحان کنید تا ببینید که چه مدلی برای شما بهتر است. همچنین می توانید از آرایشگرتان بخواهید که برای آرایش شما از لوازم آرایشی ای که دارید استفاده کند، اگر این کار را انجام دهید هیچ موقع پشیمان نخواهید شد.

از پوست تان مراقبت کنید

توصیه ی دیگری که به شما می شود در مورد پوست است. عروس خانم هایی که عروسی شان نزدیک است باید از مدت ها قبل از پوست شان مراقبت کنند، چون اگر پوستی صاف و ضفاف داشته باشید باعث زیباتر نشان دادن عروس می شود. در طول روز حداقل دو تا سه لیتر آب بنوشید و زمانی که می خواهید به تخت خواب بروید آرایش تان را پاک کنید.

آرایش عروس

آرایش عروس

فیکساتور را فراموش نکنید

شما می توانید با استفاده از فیکساتو و پرایمر آرایش تان را تمام مدت بر روی صورت تان نگه دارید. همچنین می توانید در طول روز از آن استفاده کنید تا از برق زدن صورت تان بکاهد تا صورتی شاداب و تازه داشته باشید.

از لوازم آرایشی جدید استفاده کنید

همچنین اگر می خواهید خودتان صورت تان را آرایش کنید بهتر است از لوازم آرایشی های جدیدی استفاده کنید. با این کار می توانید آرایش تان را نسبت به قبل متفاوت کنید و احساس خاص بودن کنید. شما می توانید برای عروسی تان یک رژ جدید تهیه کنید تا جذابیت جدیدی را در شما به وجود بیاورد و شما را زیباتر کند.

از سبک آرایش همیشگی تان استفاده کنید

شما می توانید عکس های مورد علاقه تان را از آرایش عروس به آرایشگرتان نشان دهید تا به او بگویید که از چه نوع سبک آرایشی ای خوش تان می آید. این کار بسیار مفید خواهد بود. علاوه بر آن توصیه می کنیم که آرایش تان را نسبت به قبل کمی بیشتر کنید تا در عکس های تان زیبا بیفتید.

حتما به آرایشگاه بروید

به شما پیشنهاد می کنیم که برای آرایش روز عروسی تان به یک آرایشگاه بروید، چون این کار ارزشش را دارد که برایش هزینه کنید. آرایشگران برای آرایش عروس از بهترین و مرغوب ترین لوازم آرایشی استفاده می کنند و همچنین می دانند که چگونه شما را می توانند زیباتر کنند. علاوه بر آن می توانند کاری کنند که آرایش تان مدت زیادی دوام داشته باشد. با این کار در روز عروسی تان آرامش بیشتری دارید. حتی اگر نمی خواهید که برای آرایش به آرایشگاه بروید به شما توصیه می کنیم که از یک اسپری فیکساتور مناسب استفاده کنید.

آرایش عروس

آرایش عروس

تست آرایش عروس فراموش نشود

به شما توصیه می کنیم که حتما برای یک بار هم شده قبل از روز عروسی تان تست آرایشی را انجام دهید و آرایشی که قرار است در روز عروسی انجام دهید یک بار امتحان کنید.

آمادگی تجدید آرایش را داشته باشید

از ساقدوش تان درخواست کنید که کرم پودر و رژ لبی را به همراهش بیاورد تا اگر زمانی گریه کردید و یا اینکه به هر دلیلی آرایش تان پاک شد آن را تجدید کنید.

logo

2 Comments

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *