مجله ماشین

آشنایی با خوراکی هایی که موجب تقویت قوای جنسی خواهد شد

آشنایی با خوراکی هایی که موجب تقویت قوای جنسی خواهد شد

زمانی که افراد دچار ضعف در قوای جنسی خود می شوند به این فکر می کنند که تنها راه موثر در تقویت قوای جنسی استفاده از دارو ها و مواد مخدر است که معمولا تاثیر چندانی بر تقویت قوای جنسی نخواهد داشت، در این هنگام بهتر است عجله نکنید و به توصیه هایی که ما در این زمینه به شما می کنیم توجه کنید.

سعی کنید به سمت مغازه های خوار و بار فروشی رفته و بر روی این غذا هایی که سالم تر هستند بیشتر سرمایه گذاری کنید، آزمایشاتی که در این زمینه انجام گرفته نشان دهنده ی این است که این غذا ها موجب تقویت در شور و نشاط جنسی و نیز تداوم در عملکرد جنسی خواهند شد.

مواد غذایی که برای تقویت قوای جنسی مفید می باشند

کلم بروکلی

یکی از سبزیجاتی که مملو از ویتامین سی بوده و مورد علاقه ی ما می باشد و باعث افزایش گردش خون در بدن ما می شود کلم بروکلی بوده که استفاده از آن موجب تقویت قوای جنسی شده و به تجربه ی ارگاسم های بهتر کمک می کند. لازم به ذکر است که این سبزی دارای دیگر ویتامین ها و مواد معدنی نیز می باشد مانند رشته های رژیمی، پتاسیم و کلسیم.

کلم پیچ

محققان هنز هم به دنبال کشف مزایای بیشتر کلم پیچ می باشند. ویتامین آ که در این گیاه برگ دار وجود دارد موجب تعدیل هورمون های بدن شده و نیز یک ماده ی معدنی به نام آیودین سبب متعادل شدن حال شما خواهد شد. ولی این نهایت فایده ی این گیاه فوق العاده نمی باشد. کلم پیچ با کاهش التهاب ارتباط مستقیمی داشته که می تواند موجب انعطاف پذیری زیاد شده و نیز افزایش تداوم و استقامت خواهد شد، که برای آقایان بسیار تاثیر گذار خواهد بود. برای استفاده از این سبزی برگ دار، دستور پخت های بسیاری موجود است که شما با استفاده از آن ها می توانید به طرق مختلف این گیاه را مصرف کنید.

هندوانه

شما می توانید قبل از رفتن به اتاق خواب خود، تکه ای از این میوه ی محبوب تابستانی را میل کنید، که با تحقیقاتی که روی آن انجام گرفته به این نتیجه رسیده اند که تاثیرات آن بر فعالیت های جنسی مانند قرص های افزایش میل جنسی می باشد. نود و دو درصد هندوانه را آب تشکیل داده که دارای یک ماده ی مغذی دیگر نیز می باشد و آن سیترولین است که موجب آرامش در رگ های خونی بوده، جریان خون را بهبود بخشیده و نیز قوای جنسی را تقویت کرده و موجب ارگاسم های بهتر در فرد خواهد شد.

توت ها

تحقیقاتی که روی خواص توت ها انجام شده نشان دهنده ی این می باشد که مصرف یک سری از توت ها با داشتن زندگی جنسی بهتر مرتبط می باشد. بهتر است بدانید که استفاده از شاه توت یا توت سیاه موجب بهبود شور جنسی و نیز استقامت بیشتر در اتاق خواب شما خواهد شد؛ تمشک باعث افزایش گردش خون می شود که در تحریک جنسی کمک کننده است و نیز اسید های چرب امگا3 موجود در توت فرنگی موجب بهبود سلامت قلبی-عروقی بوده و در نهایت افزایش تحریک جنسی می شود.

ادویه های خوش رنگ

بهتر است زمان هایی که احتیاج به افزایش قدرت جنسی دارید به طرف کابینت های آشپز خانه رفته و به دنبال برخی از ادویه ها که تاثیر زیادی د افزایش قوای جنسی دارند باشید. ادویه ی گل میخک که در هند نیز به عنوان درمان کننده سوء عملکرد جنسی از آن استفاده می کنند، تحقیقات نشان داده است که زعفران نیز موجب تقویت قوای جنسی می شود، استفاده از زنجبیل نیز به افزایش قوای جنسی افراد کمک خواهد کرد، همچنین مصرف این ادویه در فصل آنفولانزا و سرماخوردگی از ابتلا به مریضی جلوگیری خواهد کرد.

logo