مجله ماشین

De Grisogono لوکس ترین برند سوئیسی

De Grisogono لوکس ترین برند سوئیسی

اغلب مردم زمانی که نام کشور سوئیس را می شنوند در ابتدا به یاد ساعت های مچی آن می افتند؛ برخی دیگر نیز سوئیس را با چاقوهای همه کاره اش می شناسند اما باید بدانید این کشور در زمینه جواهرات لاکچری نیز برندهای مطرحی دارد که امروز قصد داریم یکی از برند های معروف سوئیسی که در زمینه جواهرات بسیار پرآوازه است را معرفی کنیم.

برند لاکچری De Grisogono به وسیله یک طراح جواهرات به نام Fawaz به دنیای مد وفشن پاگذاشت. Fawaz در زمینه طراحی جواهرات کاملا بی سواد بودهیچ علمی در این مورد نداشت و تنها به قلب خود اعتماد کرد. و فقط به خاطر احساس درونی اقدام به طراحی و ساخت جواهرات میکرد.

این برند سوئیسی با توجه به اینکه در سال 93 میلادی پایه گذاری شده است اما در همین مدت زمان اندک توانسته در بین ثروتمندان و بازیگران هالیوود جایگاه بسیار خوبی برای خود داشته باشد و مورد توجه قشر زیادی قرار بگیرد.

De Grisogono

De Grisogono

الماس مشکی جواهرات

یکی از پنج الماسی که به عنوان زیباترین الماس های دنیا شناخته شده است و با نام بزرگترین الماس مشکی جهان وجود دارد به وسیله این کمپانی سوئیسی طراحی و ساخته شده است. این الماس زیبا از آفریقای جنوبی به دست می آید و وزنی به اندازه 587 قیراط رابرای خود ثبت کرده است.

باید اعلام کرد که این برند معتبر سوئیسی در سال 2011 میلادی درآمدی برابر با 102 میلیون پوند به دست آورد که توانسته در بین سایر برند هایی که در زمینه جواهرات فعالیت دارند جایگاه بالایی را برای خود کسب کند. این برند سوئیسی علاوه جواهرات در زمینه ساعت های مچی لاکچری نیز تولیدات جذابی را وارد بازار کرده است. جواهرات این برند در بین افراد بسیاری از سایر کشورهای جهان نیز دارای محبوبیت می باشد. زنان ثروتمند بسیاری در جهان هستند که حداقل یکی از ساخته های این طراح بزرگ را در میان جواهرات گران بهای خود دارند.

De Grisogono

De Grisogono

ازآنجایی که جواهرات Fawaz الهام گرفته از یک حس درونی است نسبت به جواهرات دیگر نیز تفاوت زیادی دارد و همین زیبایی درونی باعث شده تا در دنیای جواهرات به عنوان جواهرات منحصر بفرد شناخته شده و مورد پسند بسیاری از ثروتمندان سراسر جهان قرار بگیرد.

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *