مجله ماشین

راهکارهای انتخاب کیف دستی

راهکارهای انتخاب کیف دستی

کیف از جمله اکسسوری هایی است که در نظر اول با دیدن یک خانم جلب توجه می کند و در دنیای مد و فشن جایگاه ویژه ای دارد بنابراین در انتخاب یک کیف مناسب باید دقت زیادی به خرج داد. چرا که یه کیف شیک و زیبا در جلب توجه و نظر دیگران بسیار تاثیر دارد.
شما باید در وهله اول کیفی را انتخاب کنید که با لباس های شما و صد البته با اندام تان تناسب داشته و همگونی داشته باشد که مطمئناً انتخاب یک کیف مکناسب با اندام و لباس کار دشواری نخواهد بود.
اهمیتی ندارد اندام شما چگونه باشد و آیا جزو افراد ریز نقش هستید یا افراد ورزشکار باید توجه داشته باشید کیفی که انتخاب می کنید باید همسنگس ظاهر را برای شما نگه دارد و شما را دچار زیاده روی در تیپ زدن دچار نکند.

پس از توجه به اندام و لباس خود به خاطر بیاورید که قصد حمل چه وسایلی را در کیف خود داریم و به تناسب آن یک کیف مناسب انتخاب می کنیم. رنگ لباس هایی که در طول هفته می پوشید نیز در گزینش کیف بی تاثیر نیست چرا که کیفی که همراه برمی دارید باید با رنگ لباس های شما جور باشد و تو ذوق زننده نباشد.
در این مقاله راهکار های انتخاب یک کیف دستی مناسب را به شما آموزش می دهیم؛ مطالعه این مقاله را از دست ندهید.

اصول کلی انتخاب کیف

کیف زنانه

کیف زنانه

1ـ هنگام انتخاب کیف دستی سایز آن را در نظر بگیرید و این مسئله به حجم وسیله ای که با خود بر می دارید بستگی دارد. همواره دقت کنید که وسایلی که در کیف می خواهید بگذارید کوچک هستند و یا بزرگ و بر اساس آن سایز کیف دستی خود را برگزینید.
2ـ افراد قد بلند هیچ محدودیتی برای انتخاب کیف دستی ندارند و می توانند هر طرح و مدل کیفی را با هر سایزی انتخاب کنند.
3ـ افرادی که اندام کوچکی دارند نباید از کیف های بزرگ استفاده کنند چرا که باعث می شود در زمان راه رفتن تمرکز شما را از بین می برد و همین مسئله مشکلات زیادی را برای شما به وجود می آورد. پس بهتر است این دسته از افراد به دنبال کیف هایی با سایز متوسط بروند.
4ـ اگر اهل پوشیدن لباس های رنگی هستید در انتخاب کیف تان باید به سراغ کیف هایی بروید که از یک رنگ تشکیل شده اند البته ترجیحاً رنگ های خنثی را در این موارد انتخاب کنید. انتخاب یک کیف تک رنگ باعث می شود نا نظر هر بیننده ای در مرحله اول به لباس شما جلب شود بنابر این انتخاب کیفی که یک رنگ است بهترین گزینه برای اسن گروه به شمار می رود.

5ـاستفاده از رنگ های خنثی بهترین گزینه برای تهیه کیف هایی است که قصد هماهنگ کردن آن با تمام لباس های خود را دارید. زمانی که یک کیف با رنگ خنثی را همراه خود برمیدارید به زیبایی هرچه تمام تر با لباس های شما هارمونی ایجاد می کند و این مسئله در داشتن استنایلی بی نظیر کمک کننده است.
6ـ در طول روز برای انجام کارهای مختلف از کیف های گوناگون با طرح و رنگ های مختلف استفاده کنید. در مجموع به جای اینکه یک کیف با قیمت بسیار گزاف بخرید چند کیف ارزان و مناسب که دارای طرح و رنگ متنوع است بهره بگیرید و به طور مستمر از آن ها استفاده کنید.
زمانی که به مغازه کیف فروشی می روید و قصد خرید کیفی را دارید کمی داخل آن وسیله بریزید و در مغازه و یا فروشگاه شروع به راه رفتن بکنید.این کار به شما کمک می کند که بفهمید آیا بند های کیف دوش شما را اذیت می کند و یا به راحتی بر روی سر شانه های شما نشسته و با آن احساس راحتی می کنید.

No votes yet.
Please wait...
logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *