مجله ماشین

برای انتخاب تی شرت و یا تاپ زنانه مناسب به چه نکاتی باید توجه کرد؟

راهکار هایی برای انتخاب تی شرت و تاپ زنانه مناسب

* یکی از نکاتی که برای خرید یک تی شرت و یا تاپ زنانه باید در نظر بگیرید این است که تاپ یا تی شرت خیلی جذب که مناسب سایز شما نیستند  برای خود انتخاب نکنید، چون احتمال این که در طولانی مدت موجب ایجاد درد های موضعی برای شما شوند وجود دارد.

* زنانی که قد کوتاهی دارند بهتر است از تی شرت هایی که یقه های بلند دارند استفاده نکنند.

* اگر شما جزو آن دسته از افرادی هستید که دارای پاهای بلندی می باشند، بهتر است بدانید که تی شرت های بلند گزینه ی مناسبی برای شما خواهد بود.

* چنانچه قسمت پایین تنه ی شما درشت است بهترین گزینه برای شما انتخاب تی شرت هایی است که در قسمت بالا تنه دارای اپل یا لایی می باشند. به این خاطر که شما با این انتخاب میان پایین تنه و بالا تنه تان یک تعادل ایجاد کرده اید.

* اگر دارای ران های بزرگی هستید بهتر است از تی شرت ها و یا تاپ هایی استفاده کنید که به رنگ روشن بوده و یا در قسمت بالاتنه تزیین شده باشد. زیرا با این کار شما می توانید بیشتر توجه اطرافیان را به سمت بالاتنه ی خود جلب کرده و در نهایت توجه کم تری به سمت ران های شما خواهد شد.

* اگر دوست دارید در انتخاب لباس مورد نظر خود از رنگ های روشن انتخاب کنید، بهتر است بدانید که اگر چه رنگ های روشن به ظاهر گزینه ی مناسبی برای لباس هستند ولی به همان اندازه موجب بزرگتر نشان دادن سایز شما خواهند شد. پس سعی کنید متناسب با اندام خود رنگ لباس مورد نظر خود را انتخاب کنید.

مطالب مرتبط با "برای انتخاب تی شرت و یا تاپ زنانه مناسب به چه نکاتی باید توجه کرد؟"

logo

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *