مجله ماشین

این اکسـسوری ها هیچ وقت از مد نمی روند

این اکسـسوری ها هیچ وقت از مد نمی روند

طی این مقاله ما به شما هشت اکسـسوری را معرفی می کنیم که هیچ وقت از مد نمی رود ولی به صورت روزانه از همه این ها استفاده نکنید.

دست کش چرم : همیشه از دست کش چرم استفاده کنید زیرااین دست کش ها هم ضد آب هستند و دستتان را بیشتر گرم می کنند و به نسبت دست کش های پشمی که آقایان می پوشند جذاب تر است و رایج تر.

دکمه سرآستین : دکمه سرآستین شاید یک اکسسوری کوچک باشد ولی خیلی زیاد کاربردی است برای خوش تیپ شدن شما. پیراهن های سفید و رسمی که شما می پوشید با استفاده از دکمه سرآستین تکمیل می شوند. توصیه می شود که از رنگ نقره ای دکمه سرآستین استفاده کنید.

دیگر اکسـسوری ها

شال گردن چهار خانه : آقایان می توانند در فصل زمستان به راحتی با این شال گردن و گره های آن ظاهر خیلی خوبی برای خود بسازند.

ساعت مچی بند استیل : ساعت های مچی که بند استیل دارند به نسبت ساعت های دیگر، مانند ساعت به بند چرم این قابلیت را دارند که با تیپ های رسمی و غیره رسمی ست شوند.

کمربند چرمی : وظیفه ی کمربند تنها نگه داشتن شلوار نیست بلکه اگر شما از کمربند مناسب استفاده کنید کشیده تر، لاغر تر یا چاق تر می شوید. ولی به خاطر داشته باشید که کمربندتان باید با بند ساعت و کفشتان ست باشد.

دستمال جیبی کت : آقایی که لباس رسمی می پوشند حتما باید از دستمال جیبی استفاده کنند. این دستمال ها، رنگ ها و طرح های مختلفی دارند ولی بهترین مدل آن رنگ سفید است. این اکسسوری از سال1920 در بین آقایان مد شده است.

عینک آفتابی کلاسیک : عینک های زیادی امروزه در بازار موجود است ولی مشهور ترین آن عینک ریبن و خلبانی است. سعی کنید برای این که خوش تیپ تر شوید حتما یک عینک کلاسیک خوب با فرمی که با مدل صورتتان مناسب است بخرید و از آن استفاده کنید.

کیف پول چرم : به خاطر داشته باشید که ی کیف پول مناسب خیلی می تواند به بهتر شدن ظاهر شما کمک کند.

logo

One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *