مجله ماشین

آشنایی با مدرن ترین ساعت مچی های رزگلد جهان

آشنایی با مدرن ترین ساعت مچی های رزگلد جهان

تا چندی پیش افراد تنها از جواهراتی استفاده می کردند که دارای رنگ نقره ای و طلایی بودند اما در حال حاضر رنگ دیگری نیز به جواهرات اضافه شده که آن را رزگلد می نامند. زمانی که صحبت از ساعت مچی در میان باشد اغلب افراد به سراغ استفاده از ساعت های رزگلد می روند. در بین ساعت های زنانه مدل های معروف بسیاری وجود دارد که برخی از ساعت های خود را با این رنگ بینظیر عرضه می کنند که در این مطلب به صورت خلاصه چند مورد از آن ها را نام خواهیم برد.

ساعت مچی

ساعت مچی

ساعت مچی زنانه Guess

برند گس در دنیای ساعت های زنانه برند لوکسی می باشد که می تواند با ساعت های خود در دل هر فردی جایگاه ویژه ای را داشته باشد. ساعتی که این برند عرضه کرده دارای بند بسیار منعطف می باشد که به طور جالبی بر روی دست قرار می گیرد. صفحه ساعت رزگلد برند گس بسیار ساده می باشد و همین سادگی موجب شده تا بسیار شیک به نظر برسد. در طراحی صفحه این ساعت از چهار الماس استفاده شده است که افراد مینیمالیست بسیار به آن توجه کرده و علاقه زیادی نیز به آن نشان خواهند داد.

ساعت مچی رزگلد کلوین کلاین

یکی دیگر از برندهای معروف جهان کلوین کلاین می باشد که در زمینه ساعت های مچی زنانه نیز توانسته تولیدات باکیفیت و زیبایی را عرضه نماید. بندهایی که این برند جهانی در طراحی ساعت های خود به کار می برد بسیار جالب هستند و به نحوی هستند که در صورت داشتن یک مدل از ساعت های آن دیگر مشابه آن را بر روی دست هیچ فردی نخواهید دید.

افرادی که تمایل دارند در عین زیبایی سادگی را نیز با ساعت خود نشان دهند و به عنوان یک فرد خاص محسوب شوند می توانند از ساعت رزگلدی که توسط کلوین کلاین تولید شده است استفاده نمایند.

ساعت مچی زنانه آنه کلین

یکی از برندهایی که توجه بسیار ویژه ای به جزئیات دارد و در تولیدات خود آن ها را به دقت بررسی کرده است برند آنه کلین می باشد. این برند ساعت رزگلد جدیدی را تولید کرده است که دارای بند چرمی بوده و میان رنگ چرم با رنگ رزگلد آن تناسب زیبایی دیده می شود. در این ساعت جذاب اعداد به صورت حروف رومی بزرگ حک شده اند که به عنوان یکی از ویژگی های بارز این ساعت ارزشمند به شمار می رود.

ساعت مچی

ساعت مچی

ساعت مچی زنانه دی کی ان وای

برند دیگری که در زمینه تولید ساعت های مچی فعالیت دارد برند دی کی ان وای می باشد که در طراحی ساعت مچی جدید خود از رنگ نقره ای در کنار رنگ رزگلد استفاده کرده است. خانم هایی که قصد حضور در مراسم های رسمی را دارند می توانند از این مدل ساعت ها استفاده نمایند. البته این ساعت ها برای تمامی مواقع کاربرد دارند اما جذابیت و زیبایی آن ها در مراسم های رسمی خود را بیشتر نشان خواهد داد.

ساعت مچی تامی هیلفیگر

برندی که در اکثر طراحی های خود به عنوان یک برند پیشتاز عمل کرده و تفاوت را نشان داده برند تامی هیلفیگر می باشد. این برند برای طراحی و تولید ساعت مچی زنانه جدید خود از کریستال به جای اعداد صفحه نمایش استفاده نموده و موجب خلق ساعتی بسیار زیبا و شیک شده است.

ساعت مچی زنانه برند کیت اسپید

ساعت مچی زنانه ای که توسط برند کیت اسپید طراحی شده است دارای ظرافت بسیار زیادی می باشد و برای ان یک بند12 میلی متری در نظر گرفته شده است. این بند بسیار باریک بوده و در برابر صفحه نمایش بزرگ آن که چیزی در حدود34 میلی متر ضخامت دارد یک تضاد زیبا و جالب را به وجود آورده است که مسلما در دل هر بیننده ای خواهد نشست

ساعت مچی برند مایکل کورس

خانم هایی که کمی جسارت در خرید دارند می توانند از ساعت های مچی که به وسیله برند مایکل کورس تولید شده است استفاده نمایند. آرم برند مایکل کورس به صورت حکاکی شده در قسمت میانی صفحه نمایش ساعت دیده می شود و در تزئین قاب این ساعت از هفتاد کریستال استفاده شده است. این ساعت مچی زیبا می تواند تا عمق یکصد متری زیر آب مقاومت داشته باشد و به عنوان یک گزینه مناسب برای خانم هایی می باشد که قصد شنا و یا انجام ورزش های آبی مختلفی را دارند.

logo

One Comment

  • رضا جمعی گفت:

    واقعا این ساعت ها با این طرح ورنگ خیلی میتونه تو خوشتیپی به ادم کمک کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *