#


گران ترین خودروی شاسی بلند چینی

26 می 2019 بدون نظر 2969 بازدید

گران ترین خودروی شاسی بلند چینی

در این مقاله می خواهیم به بررسی گران ترین خودروی شاسی بلند چینی بپردازیم . این خودرو کارل من کینگ نام دارد و توانسته است با ویژگی های منحصر به فردش تجربه های بسیار زیادی را در اختیار کاربران قرار دهد. این خودرو ارتفاع بسیار زیادی دارد و دارای بدنه ضدگلوله است و می توانید با پرداخت 3.8 هزار دلار آن را خریداری کنید .

کارل من کینگ از جمله خودروهای سوپر اسپرت در جهان است که هیچ کدام از خودروهای اسپرت دیگر به اندازه آن مجلل نیستند.

گران ترین خودروی شاسی بلند چینی

بررسی ویژگی های گران ترین خودروی شاسی بلند چینی

کارل من کینگ ، گران ترین خودروی شاسی بلند چینی ، خودروی بسیار بزرگی است و در ساخت آن شرکت سازنده از پلتفرم فورد F550 استفاده  شده است . موتور به کار رفته در این خودرو نیز 6.8 لیتری فورد است و می تواند قدرتی را برابر 400 اسب بخار تولید کند.

ابعاد این خودرو بسیار بزرگ است و اندازه زیادی نیز دارد و همین ها نیز باعث شده است تا خودرو تبدیل به یک مدل جذاب شود . بیش ترین سرعت گران ترین خودروی شاسی بلند چینی نیز برابر 140 کیلومتر بر ساعت است . عرض این خودرو برابر 2.5 متر است و وزن بسیار زیادی دارد ( وزن خودرو در حالت عادی چهار تن است و اما در حالت ضدگلوله به 6 تن هم می رسد ). همین وزن زیاد خودرو باعث شده است تا بیشینه سرعتش به 140 کیلومتر محدود شود . پس این مقدار طبیعی به نظر رسیده است. این خودرو با ویژگی هایی ساخته شده است تا بتواند از موانع بسیار زیادی عبور کند.

فضای درونی گران ترین خودروی شاسی بلند چینی نیز بسیار ایده آل است و از جمله امکانات رفاهی که فراهم کرده است می توان به یخچال ، تلویزیون ، چراغ های مخفی ، دستگاه کافه ساز و میز تاشو اشاره کرد. طراحی داخلی این خودرو در برابر suv های دیگر بسیار جذاب تر بوده است و بدون شخصی سازی شدن آن بسیار جذاب ظاهر شده است . اجزای داخلی این خودرو از چرم و طلا ساخته شده اند .

سرنشینان این خودرو رفاه خوبی را دارند واز لحاظ امنیتی نیز در سطح خوبی قرار دارند دلیل این هم زره پوش بودن قطعه ها و بدنه خودرو بوده است . در ساخت بدنه این خودرو از جت های جنگنده رادار گریز الهام گرفته شده است و در آن از فولاد و فیبر کربن استفاده شده است که باعث شده تا به یکی از مستحکم ترین خودروهای شاسی بلند تبدیل شود. درست است که این خودرو گران ترین خودروی شاسی بلند چینی محسوب می شود و اما در ازای مبلغی که پرداخت می کنید ایمنی بسیار بالایی را نیز دریافت خواهید کرد.

کسانی که تمایل دارند این خودرو را خریداری کنند می توانند آن را در قالب شش صندلی و شش در خریداری کنند . شرکت چینی نیز اعلام کرده است که از این خودرو تنها شش نسخه تولید خواهد کرد و این موضوع نیز به کسانی که می خواهند همیشه خودروهای منحصر به فرد داشته باشند بسیار کمک خواهد کرد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.