#


پورشه میشن E

9 می 2019 بدون نظر 1535 بازدید

پورشه میشن E

به تازگی اطلاعات بسیار جدیدی از جدیدترین خودروی شرکت پورشه منتشر شده است ، این خودرو نیز میشن E نام دارد. میشن E از پورشه پانامرا اندازه کوچک تری دارد و البته شرکت پورشه در مورد این محصول تلاش می کند تا اندازه فضای داخل کابین آن به همان میزان قبلی باشد.

به صورت کلی در خودروهایی که از قوای محرکه الکتریکی استفاده می کنند فضای زیادی اشغال می شود و اما در این خودرو تلاش شده است تا  در قسمت عقبی این خودرو طراحی بسیار به خصوصی ارائه شود تا بتواند از این راه برای سرنشینان عقب خودرو نیز آرامش بیش تری را به همراه آورد.

شرکت پورشته با تولید میشن E در تلاش بوده است تا خودرویی را بسازد که حس یک پورشه کامل را به فرد انتقال دهد. پورشه در تلاش بوده است تا در این نمونه الکتریکی چهار در جدید خود یک خودروی کاملا پرفورمنس را ارائه دهد. این خودرو به همین دلیل دارای چسبندگی بسیار بالا و هم چنین فرمان تیزی نیز دارد. البته تغییرات جدید پورشه  تنها در همین جا ختم نشده است بلکه روی مقاومتی که باتری و پیشرانه در مقابل گرما دارد نیز بسیار کار کرده است . سیستم خنک کننده ای در این خودرو وجود دارد که مانند آن در هیچ یک از خودروهای بازار وجود ندارد.

میشن E

بررسی ویژگی های فنی میشن E

از این نمونه جدید پورشه سه نسخه متفاوت تولید خواهد شد که به ترتیب نسخه پایه آن قدرتی برابر 402اسب بخار ، نسخه میانی 536 اسب بخار و در آخر نیز مدل پرچم دار آن نیز قدرتی برابر 670 اسب بخار دارد. البته در هر سه مدل سیستم چهار چرخ متحرک موجود است .

پیشرانه الکتریکی در قسمت جلو قدرتی برابر 215 اسب بخار دارد و می تواند در فاصله های کوتاه گشتاور بسیار بیش تری را هم تولید کند. البته پیشرانه عقبی دارای دو نسخه دیگر است. قدرتی که مدل پایه میشن E دارد برابر 322 اسب بخار است و اما مدل پرفورمنس آن نیز دارای قدرت 429 اسب است . برای عوض کردن تخت گاز ها نیز از یک گیربکس دو سرعته استفاده می شود . البته باید بدانید دسترسی به دیفرانسیل عقبی با کنترل الکتریکی خواهد بود .

احتمالاتی که درمورد شتاب این خودرو وجود دارد نیز به این صورت است که می تواند از سرعت صفر کیلومتر در زمان سه ثانیه به سرعتی برابر 96 کیلومتر خواهد رسید. بیش ترین سرعتی که میشن E می تواند داشته باشد نیز برابر 250 کیلومتر است . البته محدوده سرعتی که پورشه برای این خودرو تصور می کرده است برابر 480 کیلومتری بوده است.

موضوعی که برای پورشه در این خودرو بسیار مهم بوده است این است که می خواهد این خودرو در مدت زمان 20 دقیقه تا 80 درصد شارژ شود. برای انجام دادن این کار سلول های باتری می توانند با ظرفیتی برابر 800یا 400 ولت شارژ شوند.قیمتی که انتظار می رود این خودرو داشته باشد بین 75 تا 80 هزار دلار خواهد بود که در واقع بین قیمت خودرو پورشه کاین و پورشه پانامرا خواهد بود.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.