#


پرسرعت ترین خودروهای دنیا

20 می 2019 بدون نظر 809 بازدید

پرسرعت ترین خودروهای دنیا

شرکت های خودروسازی مختلفی در دنیا وجود دارند که با رقابت با هم می پردازند و تا بتوانند پرسرعت ترین خودروهای دنیا را تولید کنند. در ادامه به بررسی پر سرعت ترین خودروهای دنیا می پردازیم.

معرفی پرسرعت ترین خودروهای دنیا

1-Hennessey Venom F5: بیش ترین سرعتی که این خودرو دارد برابر 484 کیلومتر برساعت است و تنها در ده ثانیه می تواند از سرعت صفر به 300 کیلومتر برساعت برسد. از این نوع خودرو که جز پر سرعت ترین خودروهای دنیا است 24 دستگاه تولید شده است و قیمت آن نیز برابر 1.6میلیون دلار است .

2-Koenigsegg Agera RS : بیش ترین سرعتی که این خودرو دارد برابر 447 کیلومتر بر ساعت است و قیمتی برابر 1.6 دلار دارد.

3-Hennessey Venom GT : بیش ترین سرعتی که این خودرو دارد برابر 435 کیلومتر است و از جمله پر سرعت ترین خودروهای دنیا و ساخته شرکت هنسی است که در رده سوم خودروهای این شرکت قرار دارد.قیمتی که این خودرو دارد برابر یک میلیون و 250 دلار است.

4-Bugatti Chiron : بیش ترین سرعتی که این خودرو دارد برابر 420 کیلومتر دارد. این خودرو می تواند از در زمان 2.4 ثانیه از سرعت صفر کیلومتر به صد کیلومتر برسد.قیمت این خودرو برابر 2.4 میلیون دلار است و اگر شرایط برای این خودرو مساعد باشد می تواند تا سرعتی برابر 461 کیلومتر بر ساعت نیز برسد. قدرتی که پیشرانه این خودرو می تواند تولید کند برابر 1478 اسب بخار است .

پرسرعت ترین خودروهای دنیا

5-Bugatti Veyron Super Sport: از جمله پرسرعت ترین خودروهای دنیا محصول شرکت بوگاتی و مدل ویرون آن است .این نوع از خودرو از مدل شیرون بسیار قوی تر است و سرعت بیش تری دارند. قیمت این خودروها برابر 2.2 میلیون دلار است .

6-SSC Ultimate Aero :بیش ترین سرعتی که این خودروها دارند 414 کیلومتر برساعت است و از طرف گینس جز پرسرعت ترین خودروهای دنیا محسوب می شوند . پیشرانه این خودرو هشت سیلندر است و می تواند قدرتی را برابر 1281 اسب بخار تولید کند. قیمتی که برای این خودرو درنظر گرفته شده است برابر 654 هزار دلار بوده است .

7-Tesla Roadster: این خودرو از جمله پرسرعت ترین خودروهای برقی دنیا است و در سال 2020 وارد بازار شده است . شتابی که این خودرو تولید می کند برابر 1.9 ثانیه است و بیش ترین سرعتی را که تولید می کند برابر 402 کیلومتر برساعت بوده است . قیمت این خودرو برابر 250هزار دلار بوده است .

8-Saleen S7 Twin Turbo : پیشرانه این خودرو 7 لیتری است و می تواند قدرتی را برابر 559 اسب بخار تولید کند و تنها در مدت زمان 27 ثانیه می تواند به سرعت 322 کیلومتر برساعت برسد . قیمت این خودرو برابر 675 دلار بوده است .

9-Koenigsegg CCR: بیش ترین سرعتی که این خودرو تولید می کند برابر 390 کیلومتر برساعت بوده است و قیمتی برابر 454 هزار دلار دارد. بیش ترین قدرتی که این خودرو می تواند تولید کند برابر 795 اسب بخار است.

10-MCLAREN F1:  بیش ترین سرعتی که این خودرو دارد برابر 388 کیلومتر بر ساعت است و قیمتی برابر 5.6 دلار دارد.

 

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.