#


نیسان ورسا 2020

4 می 2019 بدون نظر 123 بازدید

نیسان ورسا 2020

شرکت نیسان به تازگی از مدل جدیدی از خودروهای خود به نام ورسا رونمایی کرده است . مدل 2020 نیسان ورسا بسیار ویژگی های جدید و سطح ایمنی بالایی دارد . شاید در نگاه اول این خودرو برای شما آن قدرها جذاب نباشد و اما طراحی آن بسیار مدرن تر بوده است و می تواند خریداران بسیار زیادی را به خود جذب کرده است.

ورسا

بررسی ویژگی های نیسان ورسا

در نمای بیرونی نیسان ورسا خطی قرار گرفته است که شامل این دستگیره هاست. جلو پنجره جدید این خودرو نیز به شکل وی است و بسیار بزرگ است . طراحی زاویه دار این خودرو تنها مختص بیرون آن نبوده است و به داخل این خودرو نیز کشیده شده است.

طراحی اسپورت این خوردو در قسمت جلویی به خاطر چراغ های جلو ورسا است که بسیار باریک است . صندلی های این خودرو دو رنگ اند و از همان عکس های پخش شده نیز می توانیم بفهمیم که چقدر طراحی داخلی آن کیفیت بالایی دارد و همین نیز به ورسا اعتبار بیش تری می دهد. ارتفاع این خودرو نیزبه میزان 2 اینچ کم تر شده است. شاید بتوان گفت شکل ظاهری این خودرو به دیگر محصولات نیسان شباهت دارد و اما فضای داخلی آن بسیار متفاوت تر از نمونه های قبلی است.

می توان گفت این خودرو بسیار شبیه به نیسان کیکس است . در قسمت داخلی این خودرو نیز سیستم اطلاعاتی و سرگرمی این خودرو بسیار شبیه به هم دیگر است. البته هنوز اطلاعات به صورت دقیق از امکانات داخلی  ورسا وجود ندارد که و تنها می دانیم که نمایشگر لمسی در داخل این خودرو وجود دارد. هم چنین روی این فرمان از دکمه های کنترلی بسیار زیادی وجود دارد.

استارت این خودرو به شکل دکمه ای است و کلیدی را ندارد. آپشن های دیگری هم وجود دارد که خود خریدار می تواند سفارش دهد از جمله این ویژگی ها می توان به سیستم گرمکن صندلی ها ، اندروید Auto اشاره کرد. البته با وجود این امکانات جدید قیمت نیسان ورسا نیز از قیمت اصلی بیش تر خواهد شد.

سیستم امنیتی این خودرو نیز ازنوع Safety Shield 360 است . از جمله سیستم های امنیتی این خودرو نیز سیستم ترمز ورسا ، سیستمی برای نگه داشتن این خودرو در میان خط ها ، نور بالا به صورت خودکار است .

موتوری که در این خودرو استفاده شده است نیز مانند نیسان کیکس است . نیرویی که این موتور به دست می آورد نیز حاصل از موتور 4 سیلندر 1.6 لیتری است. قدرتی که این موتور تولید می کند برابر 122 اسب بخار است و هم چنین گشتاور حاصل از آن نیز برابر 154 نیوتون بر متر است.  موارد بیان شده تنها برای نسخه اصلی این خودرو است و اما در مدل جدید میزان قدرت آن تنها برابر 13 اسب بخار بوده است .

البته خریداران نیسان ورسا می توانند این خودرو را در نسخه جعبه دنده پنج سرعته دستی و یا خودکار سفارش دهند . هنوز جزئیات این خودرو و قیمت آن نیز مشخص نشده است .

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.