مجله ماشین

معرفی نسخه2017 وانت رنو آلاسکان

معرفی نسخه2017 وانت رنو آلاسکان

کمپانی خودرو سازی رنو قبل از اینکه خودروی رنو آلاسکان جدید را در کلمبیا و سایر کشورهای آمریکای لاتین به فروش برساند ، از نسخه 2017این خودرو پرده برداری کرد.

بعد از اینکه از این خودرو رونمایی شد ، نمایندگی استرالیایی کمپانی رنو برای فروش و عرضه ی این خودرو به بازارهای محلی اش ، علاقه مندی اش را اعلام کرد.معمولا این نمونه خودرو برای بازارهای خارج از اروپا ساخته می شوند و رقابت شان با نسخه های ژاپنی که در حال حاضر در بازارهای استرالیا وجود دارند ، با مشکل روبه رو می باشند.

رنو

رنو

این مدل خودرو طراحی اش بر اساس نیسان NP300 ناوارا می باشد ؛ ولی ظاهر جلوی خودرو جدیدتر شده است و برخی از گزینه های اختیاری از جمله پیشرانه ی دیزلی توربو دوگانه در بعضی از بازارها را به نمایش می گذارد. بزرگ ترین تفاوتی که در بین خودروی ناوارا و آلاسکان وجود دارد جلوی خودرو می باشد ، در خودروی وانت رنو یک کاپوت جدید ، چراغ های جلوی جدید ، جلو پنجره مشبک ، ضربه گیر و گلگیرهای جلوی مدرن و زیبایی را دارد. تغییرات دیگری که در اجزاهای این خودرو شده است بسیار پر هزینه بوده است و باعث شده تا قیمت نهایی آن نیز افزایش یابد. این خودرو با نمای ظاهری جدیدی که به بازار عرضه شده است دارای مجموعه ای از چرخ های آلیاژی 16و 18اینچی می باشد.

در نمای عقب ماشین ، نشان بزرگی از رنو بر روی در عقب خودرو نصب کرده اند تا گرافیک چراغ های بازسازی شده ی عقب را تکمیل کنند. داخل این خودرو به طور کامل شبیه به خودروی ناوارا می باشد ، البته علامت برند رنو و طرح فرمان کمی با هم فرق دارند.

مدل هایی که آپشن های آن ها بالاتر می باشند ، نمایشگر چد منظوره ی پنج اینچی در پشت فرمان ، ورودی بدون کلید ، سیستم اطلاعاتی –سرگرمی با صفحه ی نمایش هفت اینچی همراه با ناوبری ماهواره ای ، سیستم دوربین دید اطراف ، استارت دکمه ای ، تنظیم صندلی الکتریکی ، سیستم تهویه مطبوع دو گانه و صندلی های جلوی گرم شونده دارد.

رنو

رنو

در بدنه ی این خودرو پیکربندی های گوناگونی وجود دارد که می توان به تک کابین ، دو کابین و شاسی کابین آن اشاره کرد. علاوه بر این ها فضای بار کوتاه و بلند در کنار پیکربندی های بدنه ی عریض و کوچک در نسخه 2017میلادی این خودرو وجود دارد.

پیشرانه ای که برای این خودرو در نظر گرفته شده است دیزلی 2.3لیتری با توربوی دوگانه می باشد که قدرت هر یک از آن ها 160اسب بخار و 190اسب بخار است. این پیشرانه به جز اینکه توربو شارژر اصلی را دارد ، دارای یک توربو شارژر کوچک تر نیز می باشد که معمولا در دورهای کم فعال می شود.

No votes yet.
Please wait...
logo