#


معرفی شاسی بلندهایی که هزینه خرید و نگهداری آن ها نسبتا کم است

18 آگوست 2018 بدون نظر 53 بازدید

معرفی شاسی بلندهایی که هزینه خرید و نگهداری آن ها نسبتا کم است

شاسی بلندهای برتر جهان با کمترین هزینه خرید و نگهداری

خودروهای شاسی بلند در حال حاضر در کنار خودروهای کراس اور دارای محبوبیت بالایی در بازار دارند. علاوه بر این مشتریان خودروهای شاسی بلند طیف گسترده ای را شامل می شوند که افراد جوان، علاقه مندان به آف رود و حتی خانواده ها را در برمی گیرد.

یکی از دلایل مهمی که باعث شده است تا خریداران به سوی خودروهای شاسی بلند بروند، ارتفاع بیشتر این خودروها، تسلط بهتر بر روی جاده، صندوق بزرگ تر، فضای داخلی وسیع تر و مصرف سوخت مناسب آن ها می باشد. البته نکته ای که باید به آن توجه کنید این است در حالی که مصرف سوخخت خودروهای شاسی بلند امروزی کمتر از نمونه های قدیمی است ولی همواره این خودروها پرمصرف تر از خودروهای سدان می باشند که علت آن ایرودینامیک پایین تر و وزن بالای آن ها است. علاوه بر این جدیدترین خودروهای شاسی بلند از لحاظ توانایی های حرکتی توانایی و قدرت بسیاری دارند که ازجمله آن ها پورشه کاین و لامبورگینی می باشد.

حتی بعضی از تولیدکنندگان خودروهای جذاب همچون بنتلی و رولزرویس نیز به سوی ساخت خودروهای شاسی بلند رفته اند و شاسی بلندهای بسیار جذابی را وارد بازار کرده اند. تقریبا قیمت این خودروها در بازار ایالات متحده از 20هزار دلار شروع می شود و به بیش از 200هزار دلار می رسد.

ولی در ادامه در خصوص برخی از خودروهای شاسی بلند که هزینه خرید و نگه داری آن ها در مقایسه با سایر رقبای خود بسیار کمتر هستند و در مدت طولانی استهلاک کمتری را دارند صحبت خواهیم کرد.

۵- جیپ رانگلر Unlimited

هزینه ‌ی نگهداری: ۳۴ هزار و ۶۹۰ دلار

جیپ رانگلر نیز هم در بین مدل های پنج در قرار دارد و هم در مدل های دو در. مدل Unlimited مدل چهار در جیپ رانگلر به شمر می رود و به عنوان  یک خودروی آفرود لوکس در بین مشتریان به شمار می رود. باید جیپ رانگلر را به عنوان بهترین خودروی آفرودی در بازه‌ ی قیمتی خود به شمار برد. البته سواری آن اندکی خشک می باشد و کراس ‌اورهای سایز متوسط انتخاب های بهتری نسبت به جیپ رانگلر هستند.

۴- جیپ رانگلر

هزینه‌ ی نگهداری: ۳۴ هزار و ۱۵۷ دلار

جیپ برای سال آینده نسخه ی جدیدی از رانگلر را تحت عنوان JL وارد بازار کرده است. این نسخه را باید دومین خودروی ارزان قیمت در کلاس خود به حساب آورد و البته با وجود قیمت پایین قابلیت ‌های آفرودی آن در یک بیان فوق العاده است. با این حال در صورتی که به دنبال یک خودروی شاسی‌ بلند برای استفاده ‌ی روزانه خود هستید و مدت زمان بسیاری را در خودرو می گذرانید پیشنهاد می شود به دنبال کراس ‌اورهای کامپکت بروید که سواری بهتری نسبت به با جیپ رانگلر دارند.

۳- سوبارو کراس ترک

هزینه ‌ی نگهداری: ۳۱ هزار و ۸۳۱ دلار

سوبارو کراس ترک را باید به عنوان یک سوباروی ایمپرزا استیشن به حساب آورد که ارتفاع آن بیشتر شده و به همین دلیل طراحی آن مشابه خودروهای شاسی بلند شده است. این خودرو یک خودروی جادار با قابلیت ‌های حرکتی خوب می باشد و این خودرو به طور استاندارد از یک سیستم چهارچرخ محرک استفاده کرده است و کارکرد فنی آن بسیار خوب می باشد. سیستم چهارچرخ محرک سوبارو کراس ترک هوشمند بوده و همواره بهترین چسبندگی را برای خودرو مهیا می سازد و بر همین اساس می توانید در هر نوع راهی از جمله خاکی، گلی و برفی به راحتی از این خودرو استفاده کنید.

۲- مزدا CX-3

هزینه ‌ی نگهداری: ۳۲ هزار و ۴۷۲ دلار

تعداد زیادی از افرادی که در پی خرید خودرو در این کلاس هستند امکان دارد به طرف هوندا HR-V بروند. ولی این را بدانید که مزدا CX-3 خودروی اسپرت ‌تری بوده و لذت رانندگی بیشتری را نسبت به هوندا به ارمغان خواهد آورد. قابلیت های این خودرو گرچه یک خودروی کراس‌ اور کوچک است بسیار بالا می باشد به گونه ای که این خودرو در میان همه ی خودروهای هم کلاس خود از بهترین هندلینگ برخوردار است و حتی در این بازه ‌ی قیمتی نمی‌ توانید خودرویی را پیدا کنید که هندلینگ بهتری نسبت به مزدا CX-3 داشته باشد. پیشرانه ‌ی کوچک این خودرو با وجود حجم اندک دارای نیروی خوبی می باشد و می ‌توانید از سواری این خودرو لذت کافی را ببرید. یک عیبی که این خودرو دارد این است که فضای پای عقب و فضای صندوق آن کم می باشد.

 ۱ – هوندا HR-V

هزینه ‌ی نگهداری: ۲۹ هزار و ۶۴۳ دلار

هوندا HR-V از جمله خودروهای جدید و البته خوب کلاس کراس‌ اورهای کوچک یا به اصطلاح subcompact به حساب می آید. این خودرو امروزه ارزان‌ ترین خودروی شاسی‌ بلندی به شمار می رود که می‌ توانید در بازار ایالات متحده آن را تهیه فرمایید. با اینکه هوندا HR-V یک خودروی اسپرت و پویا است ولی در عمل خودروی بسیار سریعی نبوده و دارای کارکرد کاملا معمولی می باشد. فضای صندلی‌ های عقب این خودرو هم تقریبا کوچک است ولی این صندلی‌ ها قابلیت تا شدن دارند و با تا کردن آن‌ ها می‌ توانید به فضای صندوق بار این خودرو بیفزایید.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.