مجله ماشین

معرفی رسمی خودرو سوبارو WRX STI مدل2019

رونمایی از سدان جدید سوبارو WRX STI مدل2019

سدان جدید سوبارو WRX STI مدل 2019 که دارای پیشرانه­ ی قوی بوده و قدرت310 اسب بخار را به ارمغان می آورد و کلیه چرخ های آن محرک هستند رونمایی شده و به زودی برای عرضه وارد بازار می­گردد.

پیشتر در خصوص این سدان جدید شایعات و گمانه زنی های بسیاری مطرح شد که برخی از آن ها در حال حاضر رنگ واقعیت به خود گرفته اند. یکی از این گمانه زنی ها عرضه­ ی این خودروی ژاپنی با پیشرانه­ی2.5 لیتری باکسر می­ باشد؛ با انتشار اطلاعات جدید در خصوص این سدان به نظر می­آید که کمپانی ژاپنی سوبارو از این پیشرانه که دارای توربوشارژر است و قادر به ایجاد توان310 اسب بخار می ­باشد استفاده کرده و خودروی سوبارو WRX STI با این مشخصات عرضه می­گردد. قدرتی که این خودرو دارد به میزان5 اسب بخار بالاتر از پیشرانه ای است که در مدل فعلی این خودرو به کار گرفته شده است.

علیرغم اینکه خودروی جدید سوبارو WRX STI از نظر قدرت خروجی پیشرانه توسعه اندکی داشته اما به دلیل استفاده از ورودی جدیدی که برای هوا در نظر گرفته شده و اگزوز جدید می تواند عملکرد بسیار بهتری را از خود نشان دهد. در سدان جدید سوبارو از پیستون های پرقدرتی استفاده شده و تغییراتی نیز در واحد کنترل الکترونیکی آن ایجاد شده است. این خودروی جدید سوبارو از جعبه دنده ی6 سرعته استفاده شده است در آن دنده سوم برای رسیدن به شتاب بالاتر توسعه یافته است. مشتریانی که تمایل به داشتن جعبه دنده جدید در خصوص نسخه ی پایه این خودرو دارند باید مبلغ36595 دلار را برای خرید آن بپردازند.

نسخه ی خاص سوبارو WRX STI سری خاکستری در خصوص هر دو مدل WRX STI و مدل WRX عرضه خواهد شد. مدل WRX این سدان جدید تنها در تعداد محدود750 دستگاه تولید می گردد اما نسخه ی دیگر این خودرو به تعداد250 دستگاه تولید خواهد شد و علاقه مندان یم توانند نسبت به خرید آن اقدام نمایند.

logo