مجله ماشین

معرفی خودروهای گران جهان در سال2017

معرفی خودروهای گران جهان در سال2017

قیمتی ترین خودروهای دنیا به معنای واقعی چیزی بیش از حمل و نقل عادی می باشند. این قطعات فلزی هنری، فقط در الویت یک درصد از مردم دنیا به عنوان خودرو به حساب می آید. این اتومبیل ها در زیر پوسته پر زرق و برق خود دنیایی از کارایی و بهره وری را به نمایش می گذارد.

این خودروها به عنوان  مواردی  استثنایی در دنیای خودرو به حساب می آید و معمولا رویایی و به دور از دسترس می باشند. در ادامه برخی از گران ترین خودروهای جهان را در سال2017 به شما معرفی می کنیم.

کونیگ‌زگ CCXR ترویتا

این خودرو با قیمت 4.8میلیون دلار چندین سال است که به عنوان گران ترین خودرو در جهان به حساب می آید. بدنه ی فیبر کربن این خودرو که فقط قابلیت تولید رنگ مشکی کلاسیک را دارد به خاطر خاص بودن و ساختار بینظری که دارد بسیار مورد توجه مردم قرار گرفته است. برای اینکه ای بدنه را تولید کنند، این خودرو فیبرهای کربن را به وسیله ساختار الماسی پوشانده است.

خودروهای گران جهان

خودروهای گران جهان

لامبورگینی وننو

این خودرو با تنظیمات متفاوتی که دارد قیمت آن افزایش می یابد و به 4.5میلیون دلار می رسد. این خودرو گران ترین محصول لامبورگینی می باشد. ظاهر پیشرفته و جلوتر از زمان لامبورگینی این خودرو باعث شده است تا خودروهای این شرکت در بین کسانی که ثروتمند هستند طرفدار بسیاری پیدا کند. این خودروها دارای کیفیت فوق العاده ای هستند و هر فردی که به خودرو علاقه دارد را به سوی خود جذب می کند.

خودروهای گران جهان

خودروهای گران جهان

هایپر اسپورت w موتور لیکان

این خودرو در فوریه 2013 رونمایی شد و از فقط هفت دستگاه از آن تولید شد. این خودرو به خاطر آپشن هایی که دارد باعث شده است تا قیمت آن بالا رود و قیمت آن 3.4میلیون دلار اعلام شده است. چراغ جلوی این خودرو با تیتانیوم ساخته شده است و لبه های آن را با الماس تزئین کرده اند. البته کسانی که این خدرو را خریداری می کنند می توانند با جواهراتی از جمله الماس، الماس زرد، یاقوت و یاقوت کبود تغییر دهند. این خودرو می تواند سرعت صد کیلومتر بر ساعت را در مدت زمان 2.8ثانیه طی کند. حداکثر سرعت این خودرو 385کیلومتر می باشد.

خودروهای گران جهان

خودروهای گران جهان

نسخه لیمیتدد بوگاتی ویرون با تنظیمات ویژه منصوری

دلیل بالا بودن قیمت این خودرو موتور توربو هشت لیتری W16 یک کیت بدنه کامل فیبر کربنی در بیرون و طراحی داخل آن با چرم کامل می باشد. قیمت این خودرو 3.4میلیون دلار اعلام شده است. البته نسخه ویرون منصوری تغییرات آن تنها به تزئینات ظاهری ختم نمی شود، به طور مثال سیستم جدید اگزوز با صدای بلنتریکه دارد باعث شده است تان 108اسب بخار به قدرت این خودرو اضافه شود و آن را به 1200اسب بخاری تبدیل کند.

خودروهای گران جهان

خودروهای گران جهان

فراری پنینفارینا

تنها دلیلی که باعث شده است تا این خودرو در این لیست قرار بگیرد این است که قیمت آن نامشخص می باشد و البته قیمت تقریبی آ را بیش از 3میلیون دلار پیش بینی کرده اند. این خودرو برای اولین بار در نمایشگاه خودروی ژنو در سال2013 به عنوان یک خودروی مدل مفهومی معرفی شد. با اینکه خودروی محبوبی در دنیا به حساب می آید ولی فقط 6دستگاه از این خودرو در دنیا تولید شد.

خودروهای گران جهان

خودروهای گران جهان

logo