#


معرفی برخی از خودروهایی که در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 مشاهده خواهند شد

5 اکتبر 2018 بدون نظر 85 بازدید

معرفی برخی از خودروهایی که در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 مشاهده خواهند شد

خودروهایی که در نمایشگاه خودروی پاریس 2018 حضور خواهند داشت

در دوره های زمانی گوناگون شاهد برگزاری نمایشگاه‌ های اتومبیل می باشیم تا برترین های این صنعت به روزترین خودروهای خود را به رخ رقیبان و علاقه مندان بکشند. یکی از این نمایشگاه ‌ها که خیلی معتبر می باشد را می ‌توان نمایشگاه خودروی پاریس به حساب آورد.

این نمایشگاه از چند روز آینده به مدت ده روز در شهر پاریس در فرانسه برگزار خواهد شد و برند های پر طرفداری از تمام کشورهای دنیا در آن حضور پیدا خواهند کرد. به همین خاطر قصد داریم در ادامه با هم ببینیم چه شرکت ها و چه خودروهایی در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ میزبان تماشاگران و علاقه مندان خواهند بود.

آئودی A1 مدل ۲۰۱۹

آئودی بعد از حدود هشت سال تغییراتی را در خودروی A1 خود داشته است و دومین نسل این اتومبیل را شاهد می باشیم که نسبت به نمونه پیشین خود اندازه بزرگ‌ تری دارد. این سواری بر اساس پلتفرم ماژولار Transverse طراحی شده و چیزی معادل ۱۵.۲ سانتی ‌متر نسبت به نمونه پیشین بزرگ‌ تر و ۴.۰۳ سانتی ‌متر پهن ‌تر طراحی شده است.

نسخه نهایی آئودی A1 مدل ۲۰۱۹ دارای صندوق عقب بزرگ تری نسبت به نمونه های قبلی است و این طور که معلوم است آئودی این مدل را فقط در نسخه بنزینی تولید کند.

خودروی تمام برقی آئودی E-tron مدل ۲۰۲۰

این طور که پیداست آئودی نظر دارد در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ دست‌ پر حضور پیدا کند و در کنار حضور آئودی A1 شاهد رونمایی خودروی تمام الکتریکی آئودی E-tron در این نمایشگاه خواهیم بود. بر اساس اطلاعات به دست آمده آئودی نمونه شاسی ‌بلند این خودرو را هم به نمایش خواهد گذاشت. هم اکنون اطلاعات زیادی از آئودی E-tron ارائه نشده است ولی بی تردید در نمایشگاه پاریس ۲۰۱۸ بیشتر در مورد این خودرو اطلاعات به دست خواهیم آورد.

آئودی SQ2 مدل ۲۰۱۹

آئودی قبل از این هم خودروی SQ2 خود را معرفی کرده بود و به قطع یقین شاهد اطلاعات بیشتر و کامل تری از این خودرو در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ خواهیم بود. کراس اوور SQ2 به‌ عنوان یک اتومبیل کوچک و جمع ‌و ‌جور شاسی‌ بلند به حساب می آید که دارای یک موتور چهار سیلندری از نوع توربو شارژ با توان ۲۹۶ اسب‌ بخار است.

آئودی Q3 مدل ۲۰۱۹

نسل دوم آئودی Q3 را برای نخستین بار در پاییز سال گذشته شاهد بودیم ولی از آن زمان تا به حال این خودرو در هیچ نمایشگاهی حضور پیدا نکرد تا این که نوبت به نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ رسید. دومین نسل آئودی Q3 نسبت به نمونه پیشین خود مقداری بزرگ‌ تر طراحی شده است و صندوق عقب این خودرو هم خیلی فضای بزرگ تری دارد.

خودروهای بی ‌ام ‌و سری ۳ مدل ۲۰۱۹

مدتی قبل شاهد نمونه استتار شده یکی از مدل ‌های بی ‌ام ‌و سری ۳ بودیم و با وجود این به احتمال زیاد در نمایشگاه اتومبیل پاریس ۲۰۱۸ اطلاعات بیشتری از این خودرو را شاهد باشیم. بر اساس اطلاعات به دست آمده موتوری با ۲۵۲ اسب‌ بخار در این اتومبیل آن را به یک نسخه اسپرت و با حداکثر سرعت بالا تبدیل خواهد کرد.

بی ‌ام ‌و Z4 سری ۲۰۱۹

مدتی قبل برند آلمانی بی ‌‌ام ‌و نمونه جدیدی از بی ‌ام ‌و Z4 را معرفی کرد و این طور که پیداست مدل رودستر این خودرو هم در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ میزبان علاقه مندان به این خودرو خواهد بود. جدیدترین نسخه بی ‌ام ‌و Z4  نسبت به نمونه پیشین این خودرو با طول بیشتر و عرض پهن ‌تر طراحی شده است و فاصله میان محور عقب و جلو این خودرو کمتر خواهد بود.

سیتروئن C5

اگر از آن دسته از افرادی باشید که اخبار صنعت خودرو را دنبال می کنند به قطع یقین اطلاع دارید که مدت زیادی است که یک سری شایعات در مورد سیتروئن C5 مطرح شده است، هم اکنون خبر تازه ای به جز همان خبرهای قدیمی از این خودرو به گوش نرسیده ولی مطمئن باشید در نمایشگاه خودروی پاریس بیشتر درمورد سیتروئن C5 خواهیم شنید.

مدل مفهومی سیتروئن ایرکراس هیبرید C5

این خودرو هم اکنون در مراحل ساخت و تولید به سر می ‌برد و نمونه مفهومی آن به یک موتور ۲۲۲ اسب‌ بخاری مجهز شده است و موتور الکتریکی آن چیزی در حدود ۴۹ کیلومتر مسیر را به تنهایی طی خواهد کرد. از جایی که انتظار می ‌رود این خودرو در سال ۲۰۱۹ یا ۲۰۲۰ روانه بازار خواهد شد. بی تردید اطلاعات کانل تری در خصوص سیتروئن ایرکراس هیبرید C5 خواهیم شنید.

هیوندای i30 فست ‌بک آن مدل ۲۰۱۹

این خودرو که اخیراً از طرف کمپانی خودرو سازی هیوندای معرفی شده است و از موتور ۲.۰ لیتری برای آن استفاده شده است، توان این موتور چیزی در حدود۲۴۶ تا ۲۷۱ اسب ‌بخار قدرت را در اختیار راننده قرار می ‌دهد و از نظر طراحی هم با یک خودروی مدرن و به روزی طرف هستیم.

خودروی مفهومی اینفینیتی بلک اس

طراحی بیرونی این خودرو خخیلی زیبا است و به طور کامل مشخص است که در آینده بیشتر از آن خواهیم شنید. در کنار طراحی بیرونی در قسمت درون آن هم این خودرو شاهد کپی هایی از اتومبیل های مسابقات فرمول یک هستیم. در نهایت مدل مفهومی اینفینیتی بلک اس توانی در حدود ۵۰۰ اسب‌ بخار قدرت را در اختیار راننده قرار می ‌دهد.

کیا سید جی‌ تی مدل ۲۰۱۹

نسخه جدید این خودرو که کیا خبر معرفی آن در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ را داده است دارای یک طراحی جسورانه‌ است و از لحاظ فنی هم ارتقاهایی را شاهد بوده است. کیا سید جی‌ تی مدل ۲۰۱۹ از یک موتور جدید توربو شارژ چهار سیلندری استفاده می کند که توان ۲۰۱ اسب‌ بخار نیرو را در اختیار راننده قرار می‌‌ دهد.

کیا پروسید مدل ۲۰۱۹

قبل از این کمپانی کیا خودروی پروسید واگن را معرفی کرده است و با این که اطلاعات زیادی را در خصوص این خودرو شاهد نبودیم انتظار می ‌رود کیا در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ اطلاعات کامل تری را از برنامه‌ های خود در مورد ساخت این خودروی جذاب را با علاقه مندان در میان بگذارد.

مرسدس‌ بنز سدان کلاس A مدل ۲۰۱۹

کمپانی مرسدس‌ بنز گفته است که خودروی سدان کلاس A خود را در نمایشگاه پاریس در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهد گذاشت. این اتومبیل نسبت به نمونه هاچ ‌بک آن طول بیشتری دارد و این طور که معلوم است از اواخر امسال شاهد عرضه آن‌ به بازارهای جهانی خواهیم بود.

مرسدس‌ بنز کلاس B مدل ۲۰۱۹

در‌واقع این خودرو نمونه ون مرسدس‌ بنز کلاس‌ A می باشد و تا به حال عکس یا اخباری از آن به دست نرسیده است ولی بعید به‌ نظر می آید نمونه جدید کلاس B مرسدس بنز، تفاوت‌ های زیادی از نظر فنی با کلاس A مرسدس بنز داشته باشد.

مرسدس‌ بنز GLE مدل ۲۰۲۰

قرار است این خودرو در سال آینده میلادی به بازار عرضه شود و از همین حالا کمپانی مرسدس ‌بنز قول حضور آن در نمایشگاه خودروی پاریس را داده است. فاصله میان محور جلو و عقب مرسدس بنز GLE مدل ۲۰۲۰ چیزی در حدود ۸ سانتی متر نسبت به نمونه پیشین بلندتر طراحی شده و با یک شاسی ‌بلند لوکس طرف هستیم که در کمپانی مرسدس‌ بنز در ایالات متحده مونتاژ می ‌شود و بی تردید خبرهای خوبی از این خودرو را در نمایشگاه پاریس خواهیم شنید.

پژو ۲۰۸ مدل ۲۰۱۹

هم اکنون اخباری به دست رسیده است که از نمونه جدید پژو ۲۰۸ در نمایشگاه خودروی پاریس رونمایی خواهد شد ولی تا به حال پژو این خبر را مورد تأیید قرار نداده است. اگر از هواداران و علاقه مندان پژو ۲۰۸ باشید حتماً خیلی خوب اطلاع دارید که نخستین مدل این خودرو در سال ۲۰۱۲ ساخته شد و شباهت‌ های بسیاری بین این خودرو و پژو ۵۰۸ وجود دارد. بر اساس اخبار به دست آمده مدل جدید پژو ۲۰۸ به موتور الکتریکی مجهز خواهد بود.

خودروی مفهومی پژو E-Legend

این پژو را به خاطر این که یاد مدل اصلی پژو ۵۰۴ را زنده نگه دارند طراحی کرده اند و در بخش موتور از موتور برقی بهره می ‌برد که ۴۵۶ اسب‌ بخار قدرت در اختیار راننده قرار خواهد داد و این اتومبیل را تا مسافت ۵۰۰ کیلومتر خواهند راند.

مدل جدید پورشه ماکان ۲۰۱۹

اگر از دسته افراد طرفدار برند پورشه هستید حتماً باید یادتان باشد که پورشه ماکان برای نخستین بار در سال ۲۰۱۴ تولید شد و از این رو شاهد این خودرو با طراحی جدیدی در نمایشگاه خودروی پاریس ۲۰۱۸ خواهیم بود.

این طراحی ارتقا یافته موجب شده تا با یک خودروی زیبا و آینده ‌نگرانه از طرف کمپانی پورشه مواجه باشیم. نسخه جدید پورشه ماکان ۲۰۱۹ به موتور چهار سیلندر و نه خیلی قدرتمندی مجهز می باشد که فقط قادر است ۲۴۵ اسب‌ بخار قدرت را در اختیار راننده قرار ‌دهد.

مشخصات کلی خودرو

 • نام خودرو
 • کشور سازنده
 • سال ساخت
 • موتور
 • حجم موتور
 • حداکثر قدرت
 • حداکثر گشتاور
 • جعبه دنده
 • شتاب 0 تا 100
 • حداکثر سرعت
 • وزن
 • اندازه
 • فاصله بین دو محور
 • مصرف سوخت داخل شهر
 • مصرف سوخت خارج شهر
 • مصرف سوخت ترکیبی
 • حجم باک
 • استاندارد آلایندگی
 • استاندارد امنیت
 • میزان تولید co2
 • ترمز و پایداری
 • کیسه هوا
 • سیستم صوتی
برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.