#


شاسی بلند مفهومی Entranze

22 ژانویه 2019 بدون نظر 1465 بازدید

شاسی بلند مفهومی Entranze

خودرویی که در این مطلب مورد بررسی قرار می دهیم ترکیبی از کراس اورها ومینی ون هاست .این خودرو شاسی بلند مفهومی است که Entranze نام دارد و توسط یک شرکت چینی رونمایی شده است که جز خودروهای خودران و برقی محسوب می شوند.

Entranze

ویژگی های شاسی بلند مفهومی Entranze

این خودرو دارای درهای شیشه ای اسن که می توانند تاشوند و کشویی هم هستند که ورود و خروج را بسیار راحت می کند .خودروی شاسی بلند مفهومی دارای یک فرمان جذاب و صندلی های نیمکتی است .از ویژگی های جذاب این خودرو صفحه نمایش های OLED است .

صفحه نمایش های OLED تکنولوژی جدید است .معنای OLED دیود نوری گسیل الی است که در تلویزیون های OLED به هرپیکسل موجود در صفحه نمایش ولتاژی اعمال می شود و به این طریق نوری از ان ساطع می شود.مودارد گفته شده مانند المنت های موجود در توسترها عمل می کنند اما حرارت ان به مراتب پایین تر خواهد بود.

OLED قابلیت این را دارد که نور سیاه مطلق را تولید کند یعنی صفحه سیاهی که هیچ نوری در ان وجود ندارد درنتیجه کیفیت تصاویر در تلویزیون ها و نمایشگرهایی که از این قابلیت برخودارند نسبت به سایرین بالاتر خواهد بود.

خودروهای معرفی شده جدید هرکدام حداقل دو یا سه نمایشگر دارند امااین خودرو Entranze دارای 8 صفحه فنمایش است که یکی از بقیه ان ها بزرگتر است و این صفحات نمایش مربوط به سرنشینان جلو هستند.

صفحات نمایش قابلیت این را دارند که پنهان شوند  پس زمانی که نمی خواهیم از ان ها استفاده کنیم می توانیم ان ها را پشت یک پوشش کشویی پنهان کنیم.در قسمت جلویی راننده یک صفحه نمایش وجود دارد که هداپ نامیده می شود و با سیسنم فرمان صوتی و دو صفحه نمایش دیگر که یکی صفحه نمایش اطلاعاتی و دیگری برای سرگرمی است ترکیب شده است.

نکته جالب خودروی شاسی بلند مفهومی Entranze این است که طراحی داخلی ان بساری شبیه به هواپیماهای تجاری است دلیل ان طراحی مشابه ان است که طراحی داخلی ان را پانتوس فونتائوس برعده داشته است این شرکت قبلا به طراحی کابین های هواپیما می پرداخته است و این خود دلیل شباهت داخل خودروی یادشده با کابین هواپیماهست.

ازویژگی های قابل توجه این خودرو مربوط به دریچه های هوای ان است ،دریچه های هوای این خودرو الهام گرفته از سفینه های فضایی است که مسلما بسیار جذاب خواهند بود.در اجزای داخلی این خودرو از مصالحی استفاده شده است که برای محیط زیست ضرری ندارند و از جمله ان ها یم توان به چوب پنبه اشاره کرد.پس این خودرو دوست دار محیط زیست هم خواهد بود.

همانطور که گفتیم این خودرو دارای یک فرمان جذاب است که اغلب شرکت های بزرگ هم این روزها از همین طراحی ها استفاده می کنند.درباره مشخصات فنی این خودرو هنوز شرکت سازنده اطلاعات دقیق را فاش نکرده است.و ماتنها می دانیم خودرو Entranze برقی است و طرح مفهومی ان رونمایی شده است.این خودرو حاوی فناوری خودران و نیمه مستقل است.

این خودرو طراحی اسپرت دارد و قابلیت ایرودینامیک خوبی دارد که به همین دلیل قابلیت مانور پذیری بیش تری دارد.

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.