#


رونمایی از خودروی چینی زوتی T600

7 می 2019 بدون نظر 1221 بازدید

رونمایی از خودروی چینی زوتی T600

محصول جدیدی از شرکت های چینی به تازگی قرار است وارد بازار ایران شود این کراس اوور زوتی T600 نامیده می شود . شرکت زوتی یکی از تولید کننده های خودروی چینی است که به تولید خودروهای کراس اوور ، هاچ بک و سدان می پردازد. این خودرو شباهت بسیار زیادی به فولکس واگن تیگوان دارد.

زوتی T600

بررسی مشخصات ظاهری زوتی T600

سازندگان این خودرو بسیار سعی داشته اند تا این خودرو را به صورتی بسازند که بسیار شبیه به فولکس واگن تیگوان باشد. جذابیت ظاهری این خودرو به خاطر چراغ های غقب و جلوی آن است که بسیار کشیده اند. در نگاه اول هم ازبقیه محصولات چینی که در بازار می بینیم طراحی بسیار جذاب تری دارد.

موادی که در کابین زوتی T600 استفاده شده است مرغوب اند و سایر قسمت های داخلی مثل داشبورد نیز بسیار شبیه به محصول فولکس واگن است . به نظر می آید مشتریان از این محصول رضایت بسیار خوبی داشته باشند. ترکیب رنگ استفاده شده در کابین این خودرو دو گانه است و طرحی که برای داشبورد آن نیز پیاده شده است فیبر کربن است.

بررسی ویژگی های فنی و رفاهی

زوتی T600 تنها دارای یک پیشرانه چهار سیلندر است و حجم آن نیز برابر 2 لیتر است . پیشرانه موردنظر می تواند قدرتی را برابر 188 اسب بخار تولید کند و هم چنین گشتارو حاصل از آن نیز برابر 250 نیوتون بر متر است. نیروی حاصل با استفاده از یک جعبه دنده شش سرعته اتوماتیک به چرخ ها انتقال می یابد.

زوتی T600 می تواند در زمان نه و یا نه و نیم ثانیه از سرعت صفر به صد ثانیه برسد. بیش ترین سرعتی که این خودرو دارد هم برابر185 کیلومتر بر ساعت است. میزان مصرف سوخت این خودرو نیز به صورت ترکیبی برابر 8.2 لیتر و یا 8.5 لیتر است.

زوتی T600 را می توان جز مدل هایی از خودروهای چینی نامید که تقریبا ایمن حساب می شود زیرا چهار ستاره ایمنی را از مرکز تصادفات دریافت کرده است. این خودرو داری امکانات رفاهی مثل سانروف برقی ، دوربین 360 درجه ، سنسور نوری ، فرمان برقی ، تودوزی چرم ، مانیتور ، سیستم تهویه جداگانه ، نور زنون ، کیسه هوا به تعداد شش عدد ، قفل کودک ، بلوتوث ، شش عدد بلاندگو ریموت کنترل و.. برخوردار است.

زوتی T600 را می توان شریک تجاری سایپا به حساب آورد پس شرکت سایپا برعهده دارد تا بتواند وظایف و خدمات این محصول را ارائه دهد. البته هنوز زمان مشخصی برای ارائه این خودرو در بازارایران بیان نشده است و باید منتظر پیش فروش آن در محصولات سایپا باشیم. درست است که قیمت این محصول هنوز بیان نشده است اما احتمال می رود که قیمت آن بین 120 تا 150 میلیون باشد.

ددر نگاه اول این خودرو مناسب به نظر می رسد و اما باید تا زمان رعضه این محصول صبر کنیم تا بتوانیم در مورد ان اظهار نظر کنیم . سایپا در تلاش است تا این خودرو بین مردم فروش مناسبی داشته باشد به همین خاطر هم برای آن قیمت مناسبی را درنظر گرفته است .

برچسب ها
به اشتراک بگذارید


دیدگاه کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.