مجله ماشین

رونمایی از ون مرسدس بنز کلاس V نسخه ی AMG

ون کلاس V مرسدس بنز نسخه AMG رونمایی شد

کمپانی مرسدس بنز به تازگی اعلام کرده که به زودی ون کلاس V نسخه ی نایت ادیشن AMG وارد بازار خواهد شد که قیمت66 هزار دلاری را برای خود ثبت کرده و علاقه مندان به این خودروی محبوب می توانند با قیمت مناسبی آن را در اختیار داشته باشند.

کمپانی مرسدس بنز در حال حاضر بر روی ون کلاس V کار می کند و قصد دارد چهره این خودروی محبوب را که از سال2014 تا به حال تولید شده را تغییر دهد. پیش از آنکه نسخه ی اصلاح شده این خودرو راهی بازارهای جهانی گردد مرسدس بنز آلمانی تمایل دارد از جدیدترین نسخه این خودرو که مخصوص مشتریان علاقه مند به آن است پرده برداری نماید. خودروساز آلمانی مرسدس بنز سال آینده میلادی را برای معرفی مدل جدید ون کلاس V در نظر گرفته است اما نسخه ویژه این خودرو هم اکنون برای فروش آماده شده است.

مرسدس بنز نام این خودروی جدید را مرسدس بنز کلاس V نایت ادیشن گذاشته که موجب می شود برخی از پیشرفت های دپارتمان AMG در خصوص این خودروی ون به خوبی قابل مشاهده باشد. البته باید این نکته را نیز عنوان کنیم که تغییرات زیادی در زیر کاپوت این خودرو وجود ندارد و مشتریان آن نباید توقع اعمال تغییرات زیادی را داشته باشند. پیشرانه ی این خودرو همچون سابق2.1 لیتری توربودیزل می باشد و قدرت در نظر گرفته شده برای آن نیز190 اسب بخار بوده و گشتاور440 نیوتن متری را به ارمغان می آورد که همچون سابق بوده و هیچ تغییری نکرده است.

با در نظر گرفتن اطلاعاتی که از سوی مرسدس بنز انتشار یافته این خودروی ون می تواند در زمینه مصرف سوخت میانگین بین6.8 و7.5 لیتر را در هر1000 کیلومتر داشته باشد و در مورد میزان آلاینده دی اکسید کربن که منتشر می کند عددی در حدود179 تا199 گرم به ازای هر یک کیلومتر تعیین شده است.

logo